Recenzie Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM

(28 z 38 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Neľutujem ani jediný cent, čo som zaň vycapil!
Tak perfektne čitateľný displej na priamom slnku som ešte fakt nevidel.
Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM

Laco

Pridané: 23. decembra 2018

Zakúpený v MOBILE WORLD

Za tú cenu (podla mňa) nič lepšie nekúpite.

Tomas

Pridané: 2. decembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

je to masina, ktora prekonava vsetky moje ocakavania

Overený zákazník WebMobily.sk

• Kvalitny mobil

Pali

Pridané: 14. augusta 2018

Zakúpený v MOBILE WORLD

• kvalita ...tento mobil má všetko čo potrebujem k práci...

Ĺuboš

Pridané: 9. augusta 2018

• Veĺmi výkonný mobil

Top produkt jeden z najlepších na trhu

Pridané: 25. júna 2018

(Upravené 25. júna 2018)

Zakúpený v Marzo.sk

• Takmer dokonalé ovládanie, rýchlosť reakcií, najlepší multitasking, skvelý foťák, podpora + Samsung aplikácie v obchode.

d

Pridané: 12. júna 2018

• šikovne s pen

Evo

Zakúpený v Bestcena.sk

Úplne perfektný. Výdrž slabšia, ale v úspornom režime 3 dni na batériu v dnešnej dobe stále celkom slušné.

Stifi

Zakúpený v Shield.sk

Produkt je jednym slovom uzasny. Momentalne nic lepsie na trhu nieje. Displej, fotak, bezdrotove nabijanie, konektivita. Super. Odporucam!

SmiLey

Zakúpený v Bestcena.sk

Telefon je to vynikajuci. Pravda trosku mi vadil ten zahnuty displej ale pri NOTE nieje tak obly ako pri rade S, ale skor hranaty co sa mi paci. Displej je velky a uzasny aj na slnku. Horsie je zohnat foliu na displej hlavne co drzi ale da sa...skla nekomentujem, nieco co lepi len po stranach je k nicomu. Tlacidla hlasitosti na opacnej strane mi trochu vadia ale da sa zvknut. Skener duhovky mi funguje paradne aj v uplnej tme, cez den, proste vzdy co som po recenziach milo prekvapeny. Fotak je dominanta. Tie uzasne fotky pri dobrom svetle, plne detailov, pri slabsom svetle je to o nieco horsie hlavne pri pohybujucom sa objekte, napriklad fotenie deti, ale je to asi jeden z najlepsich fotakov na trhu. Vynachvalit tiez neviem opticku stabilizaciu hlavne pri videu, ziadne ozeravanie ako pri digitalnej.K video je plne detailov. Bezdrotove nabijane ktore vyuzivam v noci, super vec. Bateria bola prve dve nabitia dost slaba ale potom sa nejako asi vschopila, ci naformatovala alebo ako to nazvat a drzi velmi velmi dobre. S-pen je dobry doplnok, velmi to nepouzivam ale je dobre ho mat. Uvazoval som aj o Huawei PRO ktory ma fotky asi aj trochu lepsie ale tie videa co prdukuje-hnus. Preto mozem NOTE 8 len odporucat!

Ivo

• skvelý smartphone

mobilizujeme.cz

Pridané: 1. apríla 2018

Duel: Samsung Galaxy S9+ vs Note 8 je bratrovražedný boj - Mobilizujeme.cz

Nová generace špičkových Samsungů měla za úkol dovést aktuální modelovou řadu drobnými krůčky k dokonalosti. Zároveň tím ale zamotala hlavu všem zájemcům o velký a nadupaný telefon. Sáhnout po přifouklé verzi Galaxy S9, nebo ušetřit pár korun, získat pár softwarových bonusů a spokojit se s „výběhovým“ Galaxy Note 8? Pokusíme se poskytnout odpověď.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník NovéMobily.sk

Peter

Pridané: 28. marca 2018

Zakúpený v NovéMobily.sk

• Veľká obrazovka, rýchly a dobre drzý baterku

Kubík

Pridané: 23. marca 2018

• krásny dizajn
  • stylus S Pen, jeho praktickosť a návykovosť hlavne pri pisani minimum preklepov
  • výborný fotoaparát
  • vodeodolnosť podľa certifikacie IP 68
  • asi najlepší display na trhu
  • rýchle nabíjanie
  • bohaté prislušenstvo v balení
  • výborne si drží cenu ( po roku využívania a v pripade rozhodnutia predať tento kusok ďalej prináša za ten čas vynikajúcu protihodnotu)
  • veľkosť telefonu je relativne kompaktná vzhľadom k uhlopriečke displaya
  • nižšia kapacita akumulátora
  • vyššia nadobúdacia cena

Je to vynikajúce a hlavne originálne multimediálne zariadenie na trhu...

buffon

Overený zákazník WebMobily.sk

Peter F.

Pridané: 2. marca 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

Zatial super.Nadupaný mobil.Stále testujem.

Overený zákazník Vyhodnemobily.sk

Pridané: 10. februára 2018

Cena

www.techbyte.sk

Pridané: 1. februára 2018

Samsung Galaxy Note 8 po 4 mesiacoch: Stále rovnaké zviera ako na začiatku!

Samsung je obrovská spoločnosť schopná chrliť tisíce zariadení každý jeden deň. Aj medzi tým hlukom rôznych modelov sa však nájdu klenoty. Jedným takým je nepochybne Galaxy Note 8.

Celá recenzia na www.techbyte.sk

Pridané: 28. januára 2018

Zakúpený v Mobiluj

• Výkonný procesor, veľká RAM-ka, kvalitný foťák, veľký a kvalitný displej a veľkou výhodou je samotné pero S Pen.

Pridané: 20. decembra 2017

Top 5 telefonů nad 15 000 Kč - [prosinec 2017] - YouTube

Tento telefon se dostal do našeho výběru nejlepších/nejzajímavějších telefonů bez cenového omezení! Zajímá vás, které další jsme vybrali? Podívejte se na naše video!

Pridané: 18. decembra 2017

Velmi dobry telefon.len trosku predražené..

www.otechnice.cz

Pridané: 15. decembra 2017

Recenze: Samsung Galaxy Note 8 - dokonalá mobilní kancelář - oTechnice.cz

V jedné z našich předchozích recenzí jsme se věnovali špičkovému mobilnímu telefonu Samsung Galaxy S8.

Celá recenzia na www.otechnice.cz

Martin

Pridané: 15. decembra 2017

Zakúpený v MOBILE WORLD

Najlepší pracovný telefón na trhu .Čo dodať viac. Akurát vydrž by mohla byť dlhšia..Kľudne by som zniesol aj väčšiu hrúbku telefónu ak by zbanemenala väčšiu batériu.. Škoda, že je batéria už v tejto generacii Note nevymenitelna a sealovana...

Mino

Pridané: 14. decembra 2017

Zakúpený v Marzo.sk

Pretoze je to najvykonejsi tel. na trhu

John Pop

Pridané: 5. decembra 2017

(Upravené 26. júna 2018)

• kvalitné foto
  • slabá batéria
  • slabšia kvalita videa

Tento mobil som si zakúpil aby som so sebou na dovolenku nemusel vláčiť fotoaparát a videokameru. Kým fotoaparát v pohode nahradí s videom je to slabšie. Áno obraz je kvalitný pokiaľ sa neposúvate doľava ale doprava. Pokiaľ si ale chcete spraviť záber, že sa posúvate pohľadom po krajine v horizontálnej rovine a toto video si pustíte na televízore tak obraz je trhaný a neostrý. Proste katastrofa. Na displeji mobilu to tak nevidno, ale telke áno. Zaujímavé je, že pri posune hore a dolu to netrhá.

Ján

Pridané: 4. decembra 2017

• Dual sim
  • pero s pen, s možnosťou písania aj na uzamknutú obrazovku, keď je telefón v pohotovostnom stave.
  • vysoké rozlíšenie
  • nemá dva reproduktory, takže stereo je možné len cez slúchadlá
  • slot na pamäťovku je sdieľaný s druhou sim

Vynikajúci tabletofón, aj keď má tie dva nedostatky, tak je to určite najlepší telefón v súčasnosti na trhu.

Jana

Pridané: 2. decembra 2017

• Dokonalý

Andrej

Pridané: 28. novembra 2017

• Je to novinka cena na Slovensku bola celkom prijatelna
  • Vykon a parametre zariadenia su paradne
  • Konečne ma spat slot na pamätovu micro sd kartu

Nie som IT technolog ale kupil som si ho lebo sa mi lubil,je velky a konečne sa Note 8 vratil aj k rozšíreniu uložiska,ma dualny fotoaparat ktory robí nadherné ostré fotky,vzhladom na jeho velkost nie je tažky.celkovo vykon cena prijatelné!,ja som s ním spokojny velmi.

Overený zákazník Dobremobily.sk

Lukáš

Pridané: 25. novembra 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Bezkonkurenčne najlepší smartfón na trhu,rýchlosť a reakcie su až neuveritelné,s-pen je pridaná hodnota,ktorú neponúka nikto iný
  • Možno hore umiestnený skener otlačkov prstov,ale kedže mám veĺké ruky pre mňa to problém nieje...

Overený zákazník vasmobil

• Žiadne

Naj mobil

Pridané: 26. októbra 2017

Samsung Galaxy Note 8 - [recenze a unboxing] - YouTube

Samsung Galaxy Note 8 přišel na náš trh před měsícem s opravdu slušnou výbavou. Konečně se nám dostal do ruky na testování a unboxing a recenze od Petra je tady. Jak je na tom Note 8 v porovnání s bratříčkem Galaxy S8+? Podívejte se na naše video a dozvíte se víc.

miro

Pridané: 26. októbra 2017

Zakúpený v Shield.sk

Zatiaľ neviem. Mám ho krátko. Snáď ta batéria mohla byť silnejšia.

Pridané: 25. októbra 2017

• Výkon
  • Design

Pridané: 19. októbra 2017

Super telefón neni mu čo vytknúť

Overený zákazník MP3.sk

Michal Čiriklo Tóvári

Pridané: 26. septembra 2017

(Upravené 25. októbra 2017)

Zakúpený v MP3.sk

• Kto vie o čom sa tu točí, nepotrebuje viac!
  • Radu Note mám od jednotky, ale toto je proste šupa!
  • Pre niekoho, kto nevie o čom sa tu točí, privysoká cena...

Neľutujem ani jediný cent, čo som zaň vycapil!
Tak perfektne čitateľný displej na priamom slnku som ešte fakt nevidel.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 25. septembra 2017

Samsung Galaxy Note8 - Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ! | TECHBOX.sk

Samsung Galaxy Note8 je smartfón, z ktorého tiež môžete vytvoriť stolový počítač so stanicou Samsung DeX. Celkový dojem je vynikajúci a i keď 100 %-né zariadenie neexistuje, ja nemôžem inak ako udeliť tomuto produktu plnú 100-ku na našej redakčnej stupnici. V zásade mi tu nič vážne neprekáža a ani nechýba. To, že nejde o plnohodnotný Dual SIM za veľký mínus považovať nemôžem, keďže väčšina takto vybavených smartfónov možnosť druhej SIM karty neponúka vôbec. Cena by sa dala tiež považovať za veľký mínus. Tisíc eur nie je málo. Na druhej strane, Note8 nemá konkurenta. Ak chcete top Android smartfón súčasnosti, tu ho máte. Nadšení budete z rýchlosti, duálneho fotoaparátu, pera S Pen, kvality spracovania či špičkového displeja. A povedzme si bez servítky, ak Apple môže pýtať za iPhone X sumu od 1 199 €, tak vlastne Note8 v porovnaní s ním nie je, ale že vôbec nie je drahý. Navyše ak ste jeho kúpu stihli v predobjednávke, získali ste v cene novinky aj Samsung DeX. Samsung Galaxy Note8 získal ocenenie TIP ŠÉFREDAKTORA.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

bestranger.eu

Pridané: 23. septembra 2017

5 dôvodov prečo Galaxy Note 8 a recenzia

Už je to 5 rokov, čo som verný sérii smartfónov Note od Samsungu. Začal som so Samsung Galaxy Note 2, následne Galaxy Note Edge a keď prišla chvíľa na výmenu, Note 5 bol dostupný iba pre americký trh. Ďalší Note 7 bol pohromou, pre vybuchujúcu batériu. A tak som sa rozhodol vymeniť Note Edge za Galaxy Note 8. A naozaj mu nie je čo vytknúť. Jedná sa o TOP smartfón na trhu, zároveň aj najdrahší. Prečítajte si ale 5 dôvodov, prečo sa kúpa Note 8 oplatí.

Celá recenzia na bestranger.eu

mobilizujeme.cz

Pridané: 15. septembra 2017

Recenze Samsung Galaxy Note 8: hry s perem bez hranic - Mobilizujeme.cz

I nová generace modelu Note přetéká technologickými inovacemi, neotřelými řešeními a posouvá pojem „pracovní telefon“ opět o pořádných pár kroků dál. A to by také měla – pošramocenou pověst řady bude jen velmi těžké napravit. Tentokrát začíná ovšem snaha o dokonalost místy narážet na fyzikální limity.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
All mobile

All mobile

Pridané: 8. septembra 2017

VIDEO: SAMSUNG Galaxy NOTE 8 moje dojmy

Nejvybavenější SAMSUNG současnosti, kzerý má 3 FOŤÁKY rozhodně patří k absolutnímu vrcholu mezi mobilními telefony vůbec.Pokud vám nevadí větší rozměry tak potom už budete jenom spokojeni.Teda až na tu čtečku otisků prstu a Bixby.