Samsung Galaxy S3 I9300 16GB

Možnosť pamäťovej karty
Modelový rok
2012

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

starý mobil , nefunkčná bateria pri zakúpení, predajca nereagoval na otázky týkajúce sa nefunkčnosti.

• Splnil očakávania

OK

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Vyborna cena za super kvalitu. Perfektny fotak, velky display, pekny design, super biela farba.

Maximalna spokojnost, tento typ mt odporucam

133 g
Možnosť pamäťovej karty
Modelový rok
2012

Samsung na prvý pohľad zaujme svojím výzorom. Zabudnite na čiernu. Galaxy S3 je dostupný v bielej a modrej farbe. Na prednej strane je dominantný 4,8 palcový displej SUPER AMOLED s rozlíšením 720×1280 px, Corning Gorilla Glass.

Popis produktu:
Telefón Samsung GALAXY S III nás jednoducho dostal. Prináša rôzne užitočné funkcie, ako je napríklad zabránenie vypnutiu displeja, keď sa naň používateľ pozerá, alebo prehľad o priateľoch a blízkych. Tento telefón je navrhnutý pre ľudí. Je viac než len inteligentný a vaše potreby splní tak, že bude myslieť a konať presne ako vy.

Na prednej strane nájdeme kameru s rozlíšením 1,9 Mpx, pre kvalitný videocall, či jednoduchšie odfotenie samého seba, či s priateľkou/manželkou. Predná kamera však prekvapí aj novinkou „smart stay“. Galaxy S3 sleduje oči a rozpozná, či telefón používam alebo nie. Na základe pozorovania vyhodnotí, či môže displej vypnúť alebo ho nechá zapnutý. Praktická funkcia, hlavne pre všetkých, ktorí občas pri večernom čítaní ebooku zaspia a nechcú mať svoj displej zapnutý celú noc.

Na zadnej strane prístoja nájdeme 8 Mpx fotoaparát, ktorý dokáže vytvoriť fotografie neuveriteľne rýchlo. Vďaka funkcii Zero Shutter dokáže vytvoriť až 20 snímkov za sebou, pričom automaticky vyberie tú najlepšiu.

Rozmery telefónu: 136.6 x 70.6 x 8.6mm
Hmotnosť telefónu: 133 g
Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
Vyššia odolnosť telefónu: nie
Frekvencie GSM: 850 MHz, 900 MHz, 1.800 MHz, 1.900 MHz
Podpora 3G: áno
Dátové prenosy: HSPA+ 21 (odosielanie údajov) / 5,76 (prijímanie údajov)
Konektivita: bluetooth 4.0,Wi-Fi a/b/g/n, Wi-Fi HT40 Mass storage, kábel, DLNA, NFC
Počet displejov: 1
Videohovor: áno
Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
Vstavaný GPS modul: GPS/GLONASS
Podpora dvoch SIM kariet: nie
Multimédiá: prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), video prehrávač (DivX-HD, XviD)
TV výstup: áno
Fotoaparát: 8 Mpix (3264 x 2448 bodov), Face detection, Instant shot, Burst, Best photo,Blesk LED
Kamera: 8 MP zadná kamera,1.9 MP predná kamera
Java: áno
Multitasking: áno
Prehliadač dokumentov: áno
Internetový prehliadač: áno
Operačný systém: Android 4.0

priemer z 1971 hodnotení
  • , zakúpené v nejlevnejsimobil

• poslali ste mi pokazeny mobil
    • dnes mi dosiel mobiil uplne sa vibija!!! co ste mi poslali kazovy?? alebo co ?? uplne sa zasekava
    • Haha. Samsung Galaxy S3- cena 362 EUR. Samsung Galaxy S5- cena 300 EUR. Logika táto HEUREKA. Tento starý šrot nekúpi ta toľkoto nikto. To si radšej kúpim S5 alebo IPHONE.

nič.

• Vydržal toho veľa a dlho a stále drží

Tento telefon mám 4 roky. Pracujem v stavebníctve mám kvalitnejší org. Samsung puzdro. Mám ho v modrej farbe. Prv ho mala manželka a teraz ho mám ja. Ak niekto chce hrat hry na mobile ale PS-1, GBC, GBA nie je problém emulátor to vyrieši. Tento mobil je v podstate nezmar, neviem koľko krát mi spadol nevediem štatistiku. Ale môj ďalší telefon bude SAMSUNG.

• Farby dispeja
    • Sekanie
    • Nemôžem si aktualizovať softvér
    • Spomalene reakcie
    • Strašne rychle vybijanie
    • Už nedostacujuce parametre pre mna
    • Viditeľnosť na slnku
    • Prehrievanie
    • Klesajuca cena s pred 2,5 rokov

Recenziu pisem po viac ako 2,5 pouzivania
    Spociatku som bola nadsena no nie nadlho. Telefon sa zacal spaľovať. Na koniec som ho musela uz nabijat kazdy den ak nie 2x za den. No neviem ale tento telefon by som si uz nekupila. Dala som zan 280 € a vtedy to bola najlepšia cena. Nechápem ako teraz moze mat taku vysoku cenu. Asi sa plati za znacku.....

• Splnil očakávania

OK

Spojojny

• , zakúpené v MobilPC.sk

Maximalna spokojnost, tento typ mt odporucam

• Mobil je veľký a pekne sadne do ruky. Má nádherný dysplay a super zvuk čo sa týka repráku. Je moderný aj po 3 rokoch od premiéry telefonu. Mobil my neseká lebo si vypínam procesy alebo ho prečistým CM SECURITY čo po nej mobil vôbec neseká. Plus ku tomu idú na ňom lepšie hry ako napr. GTA SA alebo Clash Of Clans. Má veľa miesta je kompatibilný zo 64 GB SD.
    • Mobil po čase mal nové aktualizácie koré ho strašne spomalujú. Plus ku tomu v mobile pri prehrávaní hudby seká hudbu takže to znie cez slúchadká strašne. Moc sa prehrieva a batéria sa rýchlo kazí ja už mám 2 baterku a ak sa rozhodnem ešte používať mobil tak si asi kúpim aj 3 lebo aj tá 2 celkom sa prehrieva až na 48 °C.

Mobil bol dobrý ale začínal sa kaziť výkon pri aktualizáciách a ostatok je napísane v PRE a v PROTI...

• Dobry fotak s bleskom
    • Amoled displej
    • Stvorjadrovy procesor 1,4 GHz
    • Elegantny dizajn
    • Výkonný
    • Nic

Telefon mam uz 3. rok. Som maximalne spokojny. Vrelo tento mobil odporucam.