Recenzie Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928F 32GB

Overený zákazník WebMobily.sk

Saša

Pridané: 16. januára 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

• presne čo som potrebovala telefon s veľkým displejom a krásnymi farbami
  • šmíka sa v ruke

• Zaslali mi zly kus, nie EDGE PLUS ale EDGE

Lepsi servis

Overený zákazník Webtelefony

Pridané: 2. augusta 2016

(Upravené 2. augusta 2016)

Zakúpený v Webtelefony

• Fotoaparát
  • Pamäť
  • Veľký displej
  • Krásne farby displeja
  • Dokonalosť sama o sebe
  • Možno výdrž batérie pri častom používaní nabíjanie každý deň

Je super vrele odporúčam

Overený zákazník DATART.sk

Janka

Pridané: 22. júna 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Nádherný vzhľad, geniálny výkon,dokonalý display.....jednoducho je perfektný!!!

Dokonalosť sama o sebe!

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Pridané: 22. apríla 2016

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• Nádherný 5,7" AMOLED displej, nemá konkurenciu :)
  • Fakt ten displej, čierna je úplne čierna, toto je proste iná liga oproti IPS LCD displejom
  • Luxusný dizajn
  • Zaoblený displej
  • Gorilla Glass 4
  • Super výkon - moje testované skóre v AnTuTu 82400 bodov
  • Tenký iba 6,9mm :)
  • Nemá také ostré hrany ako niektorí tvrdia, drží sa dobre, aj tak ho väčšina ľudí bude mať v púzdre
  • Kvalitný fotoaparát
  • Čítačka odtlačkov prstov
  • Bez slotu na pamäťové karty, čo hodnotím ako plus, pretože vnútorné úložisko je rýchlejšie ako pamäťová karta a tá by zbytočne spomaľovala mobil
  • Asi cena, ikeď pokial sa uspokojíte z neoficiálou distribúciou, tak ho máte výrazne lacnejšie
  • Vystupujúci fotoaparát, ale to veľmi nevadí, aj tak ho mám v púzdre väčšinou :)

Perfektný mobil, jeden z najlepších aký môžete v súčastnosti kúpiť. :) Mobil na všetko, odporúčal by som každému, kto je ochotný si za kvalitu priplatiť. Cena ale myslím zodpovedá kvalite. Komu chýba vode, prachu odolnosť, nech siahne po S7, za ktorý si ale zase priplatíte viac.

Overený zákazník Dobremobily.sk

František

Pridané: 4. februára 2016

Zakúpený v Dobremobily.sk

• nádherný vzhľad a dokonalý výkon

kancelária vo vrecku - super

POTREBOVAL SOM MOBIL NA VSETKO

www.mojandroid.sk

Pridané: 5. januára 2016

RECENZIA | Samsung Galaxy S6 Edge+: Gigant s kórejskými koreňmi

Celkovo ale hodnotíme Samsung Galaxy S6 Edge+ ako naozaj výborný smartfón, ktorý si podľa nás nájde na Slovensku cieľovú skupinu. Osloví možno majiteľov menšej S6-tky so zahnutým displejom, ktorí hľadajú väčšiu uhlopriečku, prípadne aj majiteľov iPhone-u 6 Plus, ktorí by si chceli vyskúšať Android.

Celá recenzia na www.mojandroid.sk

androidportal.zoz...

Pridané: 8. decembra 2015

RECENZIA Galaxy S6 edge plus | AndroidPortal.sk

Samsung Galaxy S6 edge+ reprezentuje to najlepšie, čo Samsung momentálne vyrába. Je stelesnením kvality a prémiovosti, za čo by mal byť najväčší výrobca smartfónov na svete patrične hrdý.

Celá recenzia na androidportal.zoz...

pokročilý

Pridané: 4. decembra 2015

UHD 4k by Samsung GALAXY S6edge+ - YouTube

Video v 4k nahrané týmto telefónom. Ak chceš vedieť ako nahráva, určite si ho pozri.

Overený zákazník Alza.sk

Ján Džony Paučo

Pridané: 23. novembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• vykon
  • kvalita spracovania
  • za tu cenu mohlo balenie obsahovat aj podlozku na bezdrotove nabijanie

Zatial nadmieru spokojny stale testujem..

pokročilý

Pridané: 14. novembra 2015

Samsung S6 edge+ UNBOXING FullHD (SK) - YouTube

Telefón je na prvý pocit ohromujúci. Displej na hranách je ukážkový ako by mali telefóny vyzerať, aspoň tie top. Je roztiahnutý v podstate na celom predku, zaujímavou funkciou je zapnutie hodín, ktoré sa zobrazujú na hrane, takže v noci nemusíte dvíhať hlavu z postele a ani stláčať nič na telefóne aby ste skontrolovali čas. Avšak na druhej strane je to skôr mobil do kancelárie. Pre robotníkov alebo ľudí ktorý maju pri práci špinavé ruky by som ho neodporúčal. Vpredu je sklo ktoré zachytáva odtlačky prstov, ale zadok je tiež zbytočný lapač odtlačkov. Kamere dávam 1, UHD alebo 4k video je už z vyhliadkou do blízkej budúcnosti. Pozrite si aj video natočené týmto mobilom v 4k na konci videorecenzie.

mobilizujeme.cz

Pridané: 7. novembra 2015

Fotoduel: Sony Xperia Z5 vs Samsung Galaxy S6 - Mobilizujeme.cz

Který špičkový smartphone z roku 2015 má nejlepší fotoaparát? V předchozích duelech podle nás zatím vítězně vycházel Samsung Galaxy S6, proto jsme ho postavili proti nejnovější vlajkové lodi Sony Xperia Z5! Kdo tentokrát vyjde ze souboje jako vítěz a kdo jako poražený?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

www.pda.sk

Pridané: 18. októbra 2015

Veľká recenzia - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Galaxy S6 Edge Plus je jednoznačne prémiové zariadenie. Nasvedčuje tomu aj cena, za 32 GB verziu zaplatíte až 700 Eur. Určite to nie je málo a za túto cenu si dokážete zaobstarať nový iPhone. Viacery si určite položili otázku, ,,oplatí sa? Ponúka tento tabletofón niečo viac ako ostatný výrobcovia?”. Odpoveď bola pre mňa jasná. Telefón ponúka špičkové spracovanie, najlepší fotoaparát na trhu, nekompromisný výkon a jedinečný displej s dostatočným WOW efektom. Pre mňa je model S6 Edge Plus jednoznačne zariadenie, ktoré je hodné takejto vysokej cenovky.

Celá recenzia na www.pda.sk
Overený zákazník Mobiluj

Róbert Althap

Pridané: 18. októbra 2015

Zakúpený v Mobiluj

• Všetko
  • Batéria, ale s tým som rátal.

Perfektný letefón.

andremitera.eu

Pridané: 4. októbra 2015

Samsung Galaxy S6 Edge Plus: kvalita na úkor ceny - recenzia

Telefón ponúka špičkové spracovanie, perfektný fotoaparát, nekompromisný výkon a jedinečný displej s dostatočným WOW efektom. Pre mňa je model S6 Edge Plus jednoznačne zariadenie, ktoré je hodné svojej vysokej cenovky.

Celá recenzia na andremitera.eu
Overený zákazník NAY Elektrodom

Vassko

Pridané: 18. septembra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Skvelý dizajn, neskutočný výkon, asi najlepší displej, v podstate mu niet čo vytknúť... až na...
  • CENA, 32gb je dosť málo

Asi naj prístroj na trhu pre tých, čo si ho môžu dovoliť

Overený zákazník OKAY.sk

Pridané: 10. septembra 2015

Zakúpený v OKAY.sk

Uplna pecka a stylovka

mobilizujeme.cz

Pridané: 5. septembra 2015

Recenze Samsung Galaxy S6 Edge Plus: Právem ze všech nejdražší - Mobilizujeme.cz

Chcete nejlepší smartphone? Pokud ano, tak se připravte, že to nebude levné. Zatímco za dnešní špičkové Androidy dáte maximálně kolem 20 tisíc korun, což už je samo o sobě pěkná „pálka“, nový Samsung Galaxy S6 Edge Plus jde s cenou ještě výš a téměř kopíruje cenu předraženého iPhonu 6 Plus. Jenže stejně jako telefon od Applu si i počin od Samsungu dokáže svou vyšší cenu obhájit. Více prozradí naše recenze.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

HTC 10 32GB