Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtreNajlacnejšie ponuky Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928F 64GB

Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928F 64GB - Špecifikácia

Zaradenie

Smartphone, Android telefon

Výrobca

Výrobca

Samsung

opraviť

Konštrukcia

Konštrukcia

dotykové

opraviť

Operačný systém

Android

opraviť

Verzia operačného systému

Android 6.0 (Marshmallow)

opraviť

Hmotnosť

Hmotnosť

153 g

opraviť

MOJI ĽUDIA Priraďte vybranú farbu jednému z vašich obľúbených piatich kontaktov. Jednoduchým potiahnutím dovnútra od bočného displeja ich môžete zastihnúť. VIAC AKO SLOVÁ Keď slová nestačia, pošlite šťuchnite, či emotikon vašim vybraným kontaktom (Moji ľudia) - OnCircle dodáva komunikácii nový rozmer. ZDIEĽANIE V REÁLNOM ČASE Podeľte sa o atmosféru okolo vás pomocou funkcie Live Broadcast. DOKONALÁ OSTROSŤ Zabudnite na rozmazané videá. Optická stabilizácia obrazu spojená s digitálnou Video stabilizáciou obrazu zabezpečia dokonalú ostrosť vašich videí. UŽ ZIADNE KÁBLE Zvládnete to aj so zavretými očami. Jednoducho položte Galaxy S6 edge+ na podložku pre bezdrôtové nabíjanie a po 120 minútach ho budete mať plne nabitý. VŽDY NAPLNO Nezáleží na tom, či...

celá špecifikácia

Recenzie Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928F 64GB

Overený zákazník NAY Elektrodom

Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

100%

Odporúča produkt
  • všetko
  • batéria

Som veľmi spokojná s produktom.

androidportal.zoz...

Pridané: 8. decembra 2015

RECENZIA Galaxy S6 edge plus | AndroidPortal.sk

Samsung Galaxy S6 edge+ reprezentuje to najlepšie, čo Samsung momentálne vyrába. Je stelesnením kvality a prémiovosti, za čo by mal byť najväčší výrobca smartfónov na svete patrične hrdý.

Celá recenzia na androidportal.zoz...

mobilizujeme.cz

Pridané: 7. novembra 2015

Fotoduel: Sony Xperia Z5 vs Samsung Galaxy S6 - Mobilizujeme.cz

Který špičkový smartphone z roku 2015 má nejlepší fotoaparát? V předchozích duelech podle nás zatím vítězně vycházel Samsung Galaxy S6, proto jsme ho postavili proti nejnovější vlajkové lodi Sony Xperia Z5! Kdo tentokrát vyjde ze souboje jako vítěz a kdo jako poražený?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

www.pda.sk

Pridané: 18. októbra 2015

Veľká recenzia - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Galaxy S6 Edge Plus je jednoznačne prémiové zariadenie. Nasvedčuje tomu aj cena, za 32 GB verziu zaplatíte až 700 Eur. Určite to nie je málo a za túto cenu si dokážete zaobstarať nový iPhone. Viacery si určite položili otázku, ,,oplatí sa? Ponúka tento tabletofón niečo viac ako ostatný výrobcovia?”. Odpoveď bola pre mňa jasná. Telefón ponúka špičkové spracovanie, najlepší fotoaparát na trhu, nekompromisný výkon a jedinečný displej s dostatočným WOW efektom. Pre mňa je model S6 Edge Plus jednoznačne zariadenie, ktoré je hodné takejto vysokej cenovky.

Celá recenzia na www.pda.sk

digitalportal.sk

Pridané: 13. októbra 2015

Recenzia: Samsung Galaxy S6 Edge+ | DigitalPortal.sk

Kórejský výrobca Samsung predstavil dvojicu TOP modelov – Galaxy S6 a S6 Edge, avšak neskôr na veľtrhu IFA v Berlíne prišla aj ďalšia dvojica modelov – S6 Edge+ a Note 5. V Európe je zatiaľ dostupný len prvý menovaný a je to vylepšený model S6 Edge. Poďme sa naň pozrieť.

Celá recenzia na digitalportal.sk

» Všetky recenzie produktu (11)

Vývoj ceny Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928F 64GB