Recenzie Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB

miroman

Pridané: 8. februára 2018

Zakúpený v MOBILE WORLD

• nemá stereo reproduktory

Najlepší displej, skvelý fotoaparát, kvalitné spracovanie.

MAŤO

Pridané: 26. januára 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

Skvelý a hlavne rýchly telefón.

Pridané: 29. decembra 2017

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Kasarda

Pridané: 2. decembra 2017

Zakúpený v Mobilmarket.sk

Slape ako hodinky ziadne minusy zatial vrelo odporucam

Ján

Pridané: 22. novembra 2017

Zakúpený v Mobiluj

• Ultra super dizajn, kvalita a vykon. Super jednoduchy operacny system.
  • Som rad ze som presiel na Android z Apple
  • Mozno vydrz baterie (3500mAh) pri beznom pouzivani vydrzi cca 2 dni, pri telefone tejto kategorie by som cakal trochu viac ale aj tak super.

Ultra super

Janci

Pridané: 19. novembra 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Super cena, spolahlivost , skvely fotak. Chcel som za rozumnu cenu nejaku vlajkovu lod a podarilo sa. Osobne som presiel z HTC one m8 na S8+ a velka spokojnost.

Pridané: 12. novembra 2017

Zakúpený v vasmobil

Velmi spokojný. Túžil som poňom dlhšiu dobu. Prešiel som z iPhonu. Pouzival som jablkove produkty 7 rokov a navykol som si celkom rychlo.

RB

• skvely

Sasha Duko

Pridané: 28. októbra 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

Môj názor je, že vedel som čo som si chcel kúpiť a preto žiadne výhody ani nevýhody, som preto s produktom veľmi spokojný.

Sasha

Pridané: 22. októbra 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

Zanedbateľné nevýhody, inak vynikajúci mobilný telefón.

Pridané: 13. októbra 2017

• Úžasný displej
  • Super vykon
  • Neskutočne krásny dizajn
  • Fotoaparát takmer dokonaly
  • Značkové slúchadlá za 100 eur v balení
  • Taký pekny že je skoda ho vôbec nosiť

Momentálne skvelá cena za špičkový telefón.

Petr Čapka

začiatočník

Petr Čapka

Pridané: 7. októbra 2017

Samsung Pass_Galaxy S8, S8+_CZ česky_ přihlášení pohledem - YouTube

Funkce Samsung Pass, slouží jako pomůcka pro přihlášení na různé internetové obchody, fóra a zkrátka všude tam, kde jste nuceni otravně zadávat jméno a heslo. Na modelech s8 a vyšších stačí pouze pohled na čtečku oční duhovky a jste přihlášeni.

Pridané: 4. októbra 2017

(Upravené 12. novembra 2017)

• Pomer velkost/display
  • Perfektny fotoaparat
  • Vychytane prostredie Touchwiz
  • Perfektne sadne do vacsej ruky
  • Bluetooth 5.0 - rychle pripojenie v aute
  • Davam -50% za vydrz, telefon nevydrzi vobec nic, najmensi pad a cely sa rozbije, oprava skla 350-400e
  • Bateria by mohla vydrzat dlhsie
  • Nestastne odomykanie pomocu odtlacku - zle umiestnenie + nepresne, toto zvlada aj mid-end huawei lepsie, skoda

EDIT: Telefon nevydrzi prakticky nic, stacil maly pad a cely predny displey rozbity, oprava 400e. Staci si sadnut, telefon je extremne smyklavy, vysmykol sa mi zo zadneho vrecka, hned ako som si sadol, pri pade zo 40cm sa cely rozbil. Klze sa aj na stole, zo stola mi padol za 2 dni 2x :-( Akoze za telefon co vydrzi 1 tyzden dat 600e sa mi zda privela

K odomykaniu pomocou odtlacku - je mozne nastavit odomykanie duhovkou - velmi rychle a presne, len nefunguje na priamom Slnku, tiez je mozne nastavit Smart Lock - cize napr. doma alebo sparovane v aute sa zariadenie nebude zamykat, takze problem s citackou sa tym minimalizuje.

Pridané: 24. septembra 2017

• Najlepší zo všetkých Samsungov čo som doposial mal
  • Prehladné menu citlivé ovládanie odomykania otlačkom

Overený zákazník NovéMobily.sk

tommy81

Pridané: 24. septembra 2017

Zakúpený v NovéMobily.sk

• najlepsi smartfon aky kedy bol vyrobeny je to pecka

Pridané: 16. septembra 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

Najkrajší a najelegantnejší mobil, aký som kedy mala a už ich bolo dosť. Celkom dobre sa drží aj v menšej ruke a má neskutočny displej. Láska na prvý pohlad aj dotyk.

Pridané: 16. septembra 2017

• Nachylnost na skrabance

jch

Pridané: 14. septembra 2017

Zakúpený v Mobiluj

Skrátka Top model. Pozor na rootovanie a nahrávanie Custom ROMs. Hardverovo sa prepáli "poistka" čo zabezpečí trvalé nastavenie bitu Warranty void na 1. Síce je možné ho emulovať späť na 0 Magisk root-om, ale Samsung Knox to neoklame a teda nie je možné používať napr. Samsung Pass. Nepomôže ani spätné nahranie oficiálnej ROM cez Odin3, t.j. čistý Unroot. Po Unroot Google SafetyNet test prejde úspešne napriek bitu Warranty void=1. t.j. napr Netflix ide nainštalovať z Google Play a tiež fungujú NFC kartové platby.

Overený zákazník NovéMobily.sk

Max spokojnosť

Richard Paľo

Pridané: 21. augusta 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

Max spokojnosť u mňa samsung S8 + najlepší smartfon.

norbert

Pridané: 17. augusta 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

• kvalitny, super fotak, rychli telefon
  • haklivy display, treba si velmi davat pozor na display, display neni vobec tak odolny ako sa to prezentuje
  • mierne prehrievanie

je to super telefon, ten kto vie ocenit android a jeho vyhody oproti predrazenemu apple, je to naozaj super volba. fotak je top, display je top, len si treba viac davat pozor, lebo samotny telefon neni az tak odolny ako sa to prezentuje.

Overený zákazník MP3.sk

Ján

Pridané: 8. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

Zariadenie je v poriadku.
Len batéria by mohla viac vydržať, čo je ale globálny problém. Zaujímavé je, že u O2 mi batériu vybíjalo dramatickejšie, po prechode k inému operátorovi, je výdrž podstatne lepšia.

mobilizujeme.cz

Pridané: 1. augusta 2017

Srovnání nejlepších fotoaparátů – Galaxy S8 vs HTC U11 (fotoduel) - Mobilizujeme.cz

Je tady pokračování našeho speciálního seriálu, ve kterém porovnáváme fotoaparáty u mobilních telefonů. Tentokrát jsme proti sobě postavili to nejlepší od Samsungu, který se stal v našich dosavadních fotoduelech z předchozích let nepsaným králem, a zpátky na vrchol navracející se HTC, jejichž nový vlajkový model zvítězil v odborném testu DxOMark. Kdo zvítězí v našem praktickém srovnání? Pojďme na to!

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

fontech.startitup.sk

Pridané: 22. júna 2017

Najpokročilejší smartfón doteraz ponúka viac, ako si možno myslíš. A toto je moja odpoveď, prečo

Samsung Galaxy S8+ je bezpochyby aktuálne najpokročilejším smartfónom na trhu. Aj napriek absurdne umiestnenému skeneru odtlačkov prstov naďalej dokáže zaujať masy používateľov po celom svete. Kórejský gigant teda opäť dokázal, že právom mu patrí prvá priečka v smartfónovom priemysle.

Celá recenzia na fontech.startitup.sk

nováčik

Svět Androida

Pridané: 21. mája 2017

Samsung Galaxy S8 (první pohled) - YouTube

Vyplatí se přechod z telefonu Samsung Galaxy S7? V našich očích zde není příliš důvodu pro novější generaci. Jmenovat můžeme snad jen novější design, o něco vyšší výkon či podporu Samsung Dex. Jinak ovšem Samsung Galaxy S7 stále zůstává jedním z nejlepších smartphonů na světě.

tech.sme.sk

Pridané: 18. mája 2017

Testovali sme Samsung Galaxy S8, smartfón z iného sveta - tech.sme.sk

Novinka od Samsungu je skvelá ukážka súčasných technológií či už v pozitívnom, alebo negatívnom zmysle. Na jednej strane máme v rukách krásny smartfón s netradičným dizajnom a úchvatným displejom, na strane druhej ale niekoľko drobných prehreškov, ktoré do prémiovej triedy nepatria.

Celá recenzia na tech.sme.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 17. mája 2017

Minirecenze Samsung Galaxy S8+: vyplatí se přifouknout? - Mobilizujeme.cz

Aby Samsung vyšel vstříc úplně každému, nabízí uživatelům s nadprůměrně velkýma rukama přifouknutou verzi své vlajkové lodi. Stejně jako s menším modelem jsem také s Galaxy S8+ strávil víc než týden. A došel jsem k dost možná překvapivému názoru: telefony jsou si podobnější, než by se Samsungu líbilo.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
TechN.SK

odborník

TechN.SK

Pridané: 26. apríla 2017

Samsung Galaxy S8+ - RECENZIA

Samsung Galaxy S8+ ukazuje pokrok v oblasti využívania moderných technológií. Nový displej je naozaj fantastický, zariadeniu nechýba výkon a poteší aj dych vyrážajúci fotoaparát. Viac ale v samotnej recenzii. http://techn.sk/

All mobile

odborník

All mobile

Pridané: 25. apríla 2017

VIDEO: SAMSUNG DeX udělá z Galaxy S8 počítač

SAMSUNG Galaxy S8 se proměnil v PC.Velmi zajímavá funkce, Názorná ukázka jak pracuje S8 s příslušenstvím DeX.která se ovládá pomocí klávesnice a myši. Podobná vlastnost jako je Microsoft Continuum. DeX znamená Desktop Experience neboli zažít plochu z počítače. V podstatě se jedná o Android PC.DeX má 100Mbit Ethernet. Ukazováno na SAMSUNG Galaxy S8+

techbox.dennikn.sk

Pridané: 20. apríla 2017

Samsung Galaxy S8 - Najkrajší Android smartfón súčasnosti | TECHBOX.sk

Samsung Galaxy S8 sa vydaril. Je to rozhodne najkrajší Android smartfón na trhu, kde oceňujeme odvážny krok Samsungu zbaviť sa obľúbeného hardvérového tlačidla pod displejom na úkor väčšieho displeja a lepšej ergonómie užšieho tela novinky. Aj výbavou novinka patrí na top priečky na trhu, v podstate okrem stereo reproduktorov a možno väčšej batérie vám niž zásadné nechýba, naopak dostanete špičkový procesor, bezdrôtové nabíjanie, neskutočný displej, snímač očnej dúhovky, skvelý fotoaparát či praktického asistenta Bixby. Takto má páni a dámy vyzerať smartfón, za ktorý zaplatíte takmer celý priemerný mesačný plat Slováka. Smartfónu tak zaslúžene udeľujeme TIP REDAKCIE.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

www.mojandroid.sk

Pridané: 19. apríla 2017

Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Samsung predstavil minulý mesiac dvojicu smartfónov, na ktoré čakal doslova celý svet. Ide o najväčších konkurentov iPhone-u od Apple a nové smartfóny Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+ naozaj dokázali, že sú hodné svojho mena. Samsung sa tento rok vykašľal na „plochú“ verziu svojej vlajkovej lode a všetky svoje karty vsadil na „edge“ displej. Okrem toho ponúkajú jeho nové vlajkové lode aj ďalšie novinky, ktoré vás už na prvý pohľad zaujmú.

Celá recenzia na www.mojandroid.sk

androidportal.zoz...

Pridané: 18. apríla 2017

RECENZIA Samsung Galaxy S8+: To najlepšie čo si dnes môžete kúpiť | AndroidPortal.sk

Samsung Galaxy S8+ je stelesnením vyjadrenia "vlajková loď". Je to jedno z najprémiovejších zariadení, aké sa dostali na náš trh. Jeho výkon, dizajn, displej a fotoaparát z neho robia skutočného kráľa smartfónového sveta.

Celá recenzia na androidportal.zoz...
Petr Hudec

expert

Petr Hudec

Pridané: 9. apríla 2017

Unbox your phone - přímý přenos s českým komentářem! - YouTube

Zveme vás k přímému přenosu z našeho studia, kde vás provedeme historií telefonů Samsung od prvního modelu až do současnosti a současně přitom dojde k představení nové vlajkové lodi.

Overený zákazník OKAY.sk

Pridané: 30. októbra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• ok
  • no

blanquefort

Pridané: 23. októbra 2017

Zakúpený v Mobiluj

• Fantasticka obrazovka - farby, rozlisenie, uhlopriecka v pomere k telu
  • Vodotesnost
  • Rozsiritelny disk formou SD karty
  • Sifrovane ulozisko dat a aplikacii - Samsung Knox
  • NFC
  • Slaba baterka - horsia vydrz
  • Zaoblene hrany displeja su krasne na pohlad ale mobil sa zle drzi a vkuse zahmatavate display co zhorsuje odozvu. Tiez lahsie vypadne z ruky.
  • Sialena cena
  • Zle umiestneny snimac odtlackov - vkuse zapatlany fotak

Skvelo vybaveny telefon s bezkonkurencnym displayom a s par neprijemnymi drobnostami.
Cele to aj s vzhladom na prichadzajucu konkurenciu zabija prestrelena cena.

Tomas

Pridané: 3. októbra 2017

• kvalita

proste top mobil. chcel som ho tak som si ho kupil.
vsetko fuguje ako ma.
toto nieje mobil ktory sluzi len na volanie a sms kto chce len toto kupte si huawei za kilo.

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

Pridané: 28. septembra 2017

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

Samsung

Lukas Zachar

pokročilý

Lukas Zachar

Pridané: 4. mája 2017

RECENZIA Samsung Galaxy S8/S8+! Najlepší telefón planéty?!

Posledné dva týždne som v rukách stískal najskôr Galaxy S8+ a neskôr menší Galaxy S8. Ako ich hodnotím po dvoch týždňoch používania?