Recenzie Samsung Galaxy S9 Plus G965F 64GB Dual SIM

Jan

Pridané: 7. októbra 2018

Zakúpený v Turbado.sk

• Dual sim

Používal som Iphone ale z dôvodu potreby dualu som zvolil Samsung Galaxy s9 zatiaľ max spokojný.

Overený zákazník www.fajnmobil.sk

Oliver

Pridané: 28. septembra 2018

Zakúpený v www.fajnmobil.sk

• vynikajúci foťak
  • nádherný displej - perfektná čitateľnosť na slnku
  • dobre vyladený softvér
  • vodeodolnosť
  • stabilizácia obrazu pri natáčani videa
  • mohlo by mať silnejšiu bateriu

Overený zákazník Mobilgen.sk

rasto

Pridané: 19. augusta 2018

• parádny fotoaparát
  • skvelý displej
  • reproduktory hrajú naozaj dobre
  • softwerová podpora od výrobcu
  • dizajn
  • sd card
  • bixby - u nás nepoužitelný
  • bixby tlačidlo zbytočné
  • mohla byť o trošku väčšia bateria, ale zatial som nadmieru spokojný s výdržou
  • premenlivá clona je len marketing
  • mohlo by fotit do plného rozlíšenia v 16:9
  • mohla by byť väčšia vnutorná pamäť vzhlaodm na to zže konkurencia ponúka 128gb

Som úplne spokojný a neľutujem ani centu.. Nevýhody sú len drobnosti, ktoré nejak zásadne neprekážajú..
Kvalita foto je velmi dobrá. prednej aj zadnej kamery.
Repro značne pozitívne prekvapili.
Oproti predošlému telefónu od LG mi chodia aj softwarové aktualizácie za čo som rád.
Od LG mi za 2 roky neprišla jediná a to som mal vlajkovú loď.
Rámiky okolo displeja malé a dalšie zmenšovanie mi nepríde už potrebné. Aspoň tel. dobre padne do ruky.
Dodávané sluchátka hrajú skvelo.
Zakrivenie displeja na bokoch je menej výrazné, za čo som tiež rád a kovový rámik tiež mierne vystupuje čo je pri držaný bez obalu príjemné.

Overený zákazník WebMobily.sk

Niko

Pridané: 19. augusta 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

• Vyborny telefon, rychly, kvlitny fotak, zvuk, displej...

Mozem len odporucat

Overený zákazník WebMobily.sk

Zuzana

Pridané: 3. augusta 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

Zatial za tu kratku dobu ( tyzden )som maximalne spokojna.

Overený zákazník Dobremobily.sk

Adrian

Pridané: 2. augusta 2018

Zakúpený v Dobremobily.sk

Z mobilom som maximalne spokojny ...

Pistik

Pridané: 29. júna 2018

• Vyhodne

Produkt sa mi dobre používa tento produkt by som odporučil ostatnym

Pavol

Pridané: 29. júna 2018

Zakúpený v Marzo.sk

• takmer topka medzi androidmi

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

Ger

Pridané: 16. júna 2018

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• Uzasny displej

techguru.sk

Pridané: 10. júna 2018

Samsung Galaxy S9+ recenzia - TechGuru.sk

Model nás najviac oslovil fotoaparátom, ktorý sa oproti minulosti sústredil viac na vernosť farieb a množstvo rozšírených funkcií. Vďaka variabilnej clone robí skvelé fotky za každých svetelných podmienok. Ak chcete využiť 4K video pri 60 fps, niet nad čím váhať. Model S9+ má oproti základnému väčší displej a vyššiu kapacitu batérie. To prvé je vidno, druhé nás nejako neoslovilo. Výdrž nie je silná stránka modelu, skôr sme si ho obľúbili pre kvalitný a priestorný displej, ktorý oceníte napríklad pri prehliadaní sociálnych sietí či sledovaní videa. Tam vám navyše poslúži priestorový zvuk od Dolby. Celkové hodnotenie by si Galaxy S9+ zaslúžil aj o pár percent vyššie, no problém vidíme v nedostatku inovácie.

Celá recenzia na techguru.sk

Overený zákazník NovéMobily.sk

tommyx

Pridané: 21. mája 2018

Zakúpený v NovéMobily.sk

SGS9+ netreba komentovať :-)

www.youtube.com

Pridané: 16. mája 2018

Recenze a test Samsung Galaxy S9+ 64GB Dual SIM | Testado.cz - YouTube

Samsung Galaxy S9+ je určitě vynikající chytrý telefon nabízející spoustu herní i fotografické zábavy. s precizní zpracováním a elegantním designem patří mezi velmi povedené telefony. Počítat ovšem musíte jednodenní výdrží.

Overený zákazník NovéMobily.sk

Ana

Pridané: 9. mája 2018

Zakúpený v NovéMobily.sk

Super mobil

Pridané: 4. mája 2018

Samsung S9+ vs Huawei P20 Pro - [porovnání] - YouTube

Huawei P20 byl DXOMarkem vyhodnocen jako nejlepší fotomobil, který předběhl i Samsung Galaxy S9+. Nám to nedalo a vzali jsme oba do Havlíčkových sadů, abychom otestovali foťáky na vlastní kůži. Chcete vědět jak test dopadl? Mrkněte se na další video s Petrem.

www.techvia.sk

Pridané: 20. apríla 2018

Recenzia Samsung Galaxy S9 Plus – telefón, ktorý si zamilujete - techvia.sk

Radi by sme vyzdvihli umiestnenie snímača odtlačkov prstov, ktorý je konečne na svojom mieste pod fotoaparátom. Rovnako nás potešili poriadne prepracované stereo reproduktory, rýchlosť nabíjania, naozaj vysoký výkon a v neposlednom rade dokonalý fotoaparát s variabilnou nastaviteľnou clonou. Poďme sa teda pozrieť na cenu recenzovaného smartfónu Samsung Galaxy S9 Plus. Jeho cena začína na zaujímavých 870 €. Je si však tejto cenovky hoden? Rozhodne áno. Za jeho elegantným dizajnom sa počas testovania otočila nejedna slečna a jeho výkon nám zaručil maximálne plynulý multitasking. Recenzovaný Samsung Galaxy S9 Plus vám môžeme jednoznačne odporučiť.

Celá recenzia na www.techvia.sk

www.otechnice.cz

Pridané: 16. apríla 2018

Recenze: Samsung Galaxy S9 plus – mobilní špička současnosti – oTechnice.cz

Samsung je největší výrobce mobilních telefonů na světě a jeho vlajkové lodě určují každým rokem směr, kterým se bude svět mobilních telefonů ubírat.

Celá recenzia na www.otechnice.cz

www.svetandroida.cz

Pridané: 9. apríla 2018

Samsung Galaxy S9+ recenze: Evoluce se vším všudy | Svět Androida

V celkovém pohledu jde o Galaxy S8, u kterého se odstranily neduhy jako je umístění čtečky otisků prstů nebo špatný hlasitý reproduktor. Zároveň ale Galaxy S9+ přinesl několik zajímavých novinek. Obzvlášť se nám zamlouvalo použití lepších materiálů, podpora Dual SIM a rychlé prostředí. Samozřejmostí je pak řada plusů, které už jsme mohli vidět u Galaxy S8, jako je třeba perfektní displej, splnění certifikací IP68, vynikající fotoaparát, bohaté příslušenství a také třeba 3,5 mm jack či podpora bezdrátového nabíjení.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz

Registrovaný používateľ

Registrovaný používateľ

Pridané: 4. apríla 2018

Samsung Galaxy S9+ - RECENZIA - SK/CZ - YouTube

Dnešok je sviatkom všetkých nadšencov moderných technológií, pretože tu máme dlhoočakávaný smartfón Samsung Galaxy S9+, ktorý aktuálne radíme medzi špičku vrcholu. Nová vlajková loď od Samsungu totiž ponúka nie iba brutálny výkon, ale i veľmi dobrý fotoaparát... Viac na: https://www.windowscentrum.sk...

mobilizujeme.cz

Pridané: 1. apríla 2018

Duel: Samsung Galaxy S9+ vs Note 8 je bratrovražedný boj - Mobilizujeme.cz

Nová generace špičkových Samsungů měla za úkol dovést aktuální modelovou řadu drobnými krůčky k dokonalosti. Zároveň tím ale zamotala hlavu všem zájemcům o velký a nadupaný telefon. Sáhnout po přifouklé verzi Galaxy S9, nebo ušetřit pár korun, získat pár softwarových bonusů a spokojit se s „výběhovým“ Galaxy Note 8? Pokusíme se poskytnout odpověď.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník Samsung Galeria

Pridané: 1. apríla 2018

Zakúpený v Samsung Galeria

• Samsung je momentálne najlepší mobil čo trh ponúka

Pridané: 30. marca 2018

• dual
  • mnoho neprehladnych funkcii

Pridané: 29. marca 2018

RECENZIA Samsung Galaxy S9 a S9+ - YouTube

Nové vlajkové lode od najväčšieho výrobcu smartfónov sú tu. Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9+ ponúkajú niekoľko noviniek, o ktorých by si mal vedieť. Oplatia sa? Pozeraj a dozvieš sa.

www.techbyte.sk

Pridané: 29. marca 2018

RECENZIA Samsung Galaxy S9+: Hi-tech šperk

Najväčšie medzigeneračné inovácie tento rok nastali v útrobách, kde má Samsung Galaxy S9+ výbavu pre tých najnáročnejších používateľov. Ak teda hľadáte maximum a nehladíte pritom na cenovku, tento prémiový kúsok vyrobili práve pre vás. Je to elegantne vyzerajúci, kvalitne spracovaný a predovšetkým ultimátne vybavený mobilný telefón s optimalizovaným Androidom, ktorý keď niečo robí, tak to robí naplno.

Celá recenzia na www.techbyte.sk
Juraj Rec

Juraj Rec

Pridané: 27. marca 2018

Ako fotí Samsung Galaxy S9 ? (slow motion videá 960fps)

Ak sa s telefónom chystáte fotiť alebo Vás len zaujíma ako fotí, tak určite pozrite toto video.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 23. marca 2018

Samsung Galaxy S9/S9+ - evolúcia nemení to, čo perfektne funguje | TECHBOX.sk

Samsung Galaxy S9 a S9+ nevzbudili na trhu taký rozruch, na aký sme boli zvyknutí pri starších telefónoch zo série Galaxy S. Bola by ale obrovská škoda, ak by sme ich úplne zatracovali, alebo si ich nevšimli. Nič lepšie z Android zariadení na trhu totiž dnes nie je! Pravda, ak ste majiteľom Galaxy S8/S8+ alebo Note8, tak pre vás nová generácia neprinesie nič zásadné, čo by stálo za výmenu modelov. Navyše, ak sa pozriete na predajnú bazárovú cenu týchto modelov, zistíte, že by ste si za pár vylepšení priplatili pri Galaxy S9/S9+ kľudne aj dvojnásobok. Je tu ale obrovské množstvo ľudí, ktorí ešte stále používajú staršie smartfóny a práve pre nich budú novinky obrovským skokom vpred. Ak je tu niečo, čo vás od kúpy Galaxy S9/S9+ môže oprávnene odradiť, je samozrejme cena. Tá sa tento rok začína na 849 € za Galaxy S9 v 64 GB verzii. Za Galaxy S9+ si budete musieť priplatiť o 100 € viac. Oplatí sa teda investovať takúto sumu do telefónu? To je samozrejme na vás, no ak si zvážite, čo všetko Galaxy S9 a S9+ dokáže, tak sa táto suma už nezdá byť až tak iracionálna. Fotoaparát je v týchto smartfónoch už na tak vysokej úrovni, že väčšina ľudí môže nechať svoje fotoaparáty zapadnúť prachom. Výkonný hardvér, ktorý vám s pomocou dokovacej stanice DeX Pad premení smartfón na stolný počítač je fakt, ktorý sme si pred pár rokmi nevedeli ešte ani predstaviť. To všetko a nespočetné množstvo ďalších funkcií, ktoré sú zaobalené do perfektného a kvalitného tela vás hravo presvedčia, že do Galaxy S9 alebo S9+ sa rozhodne oplatí investovať.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 22. marca 2018

Recenze Samsung Galaxy S9+ vs Galaxy S9: je větší lepší? - Mobilizujeme.cz

Je to téměř rok, co se v Samsungu rozhodli kráčet ve stopách rivala z Cupertina a uvádět každý rok dva špičkové modely: nakynulou a smrštěnou verzi Galaxy S. Stejně jako u řady S8, jsme i letos otestovali obě inkarnace nejlepšího telefonu současnosti. Vyplatí se připlatit si tři tisíce za „pluskový“ model S9?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
TechN.SK

TechN.SK

Pridané: 21. marca 2018

Galaxy S9 Plus - dojmy z používania

Samsung Galaxy S9 Plus je jeden z najzaujímavejších smartfónov tohto roka, ktorý má určite čo ponúknuť. Vyniká v super fotoaparáte, v dobrom výkone i v elegantnom dizajne. Viac vo videu.

hallad

Pridané: 20. marca 2018

Zakúpený v obchod-SAMSUNG.sk

S telefónom som veľmi spokojný. Doposiaľ som mal 4ročný galaxy note 4. Toto je podstatný rozdiel. Trochu mi chýba pero S-pen , na ktoré som bol zvyknutý, ale celkovo je to výborný telefón.

Samsung Galaxy S9 a S9+ - [recenze] - YouTube

Samsung Galaxy S9 - jeden z nejočekávanějších telefonů roku 2018 byl představen 25.2.v Barceloně na veletrhu MWC. My jsme mohli být u toho, abychom telefon měli na pár minut v ruce, ale delší test chyběl. K němu jsme se dostali až teď a Petr vám představí, co všechno jej na něm zaujalo.

Samsung Galaxy S9 plus - první spuštění

Úplně první spuštění telefonu Samsung Galaxy S9 plus. Ukázka toho co po Vás telefon bude chtít.

Samsung Galaxy S9 plus - UNBOXING - RECENZE

Rozbalení a průzkum vlajkové lodi Samsung Galaxy S9 plus pro rok 2018.

All mobile

All mobile

Pridané: 11. marca 2018

VIDEO: SAMSUNG Galaxy S9 Super Slow Motion 960fps! Video test - YouTube

Ukázka nové funkce Super zpomaleného pohybu.Snímá rychlostí 960 snímků za vteřinu.

Pridané: 9. marca 2018

• zatiaľ žiadna

Až na tu cenu je to vynikajúci smartfón perfektne stereo celkom výkon je super rýchlo nabíjačka ide jak ma

Pridané: 3. marca 2018

Samsung Galaxy S9: Prvý pohľad! - YouTube

Pár dní pred oficiálnym predstavením som sa bol pozrieť na nový Samsung Galaxy S9 a S9+! Všetko o novinke už nájdete vo videu.

Overený zákazník Mobiluj

Pridané: 29. júla 2018

Zakúpený v Mobiluj

Dlhá doba čakania mobil nový zabalený.

Pridané: 4. júla 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• biela šmuha na boku displeja asi v dĺžke cca 2,5 cm ale nebudem reklamovať lebo už som tam aj nechal nalepiť ochrannú fóliu za 30 e