Samsung Galaxy Xcover 3 G388F

Samsung Galaxy Xcover 3 má veľkokapacitný akumulátor, vďaka ktorému vydrží omnoho dlhšie používanie. Je odolný voči vode aj prachu a zadný kryt je veľmi pevný. S hrúbkou 9,95mm dokonale padne do ruky a svoju prácu si uľahčíte s inteligentným bočným tlačidlom Xcover . So sieťovým pripojením 4G LTE budete môcť sťahovať rýchlosťou až 150 Mbps, hrať hry, sledovať filmy alebo jednoducho surfovať po internete.

Predĺžený výkon batérie

Zásluhou veľkokapacitnej batérie, vďaka ktorej vydrží mnoho dlhšie aj pri častejšom používaní, sa telefón stane verným spoločníkom aj na dlhších túrach po prírode.

Veľkosť displeja
207 PPI

• , zakúpené v MobilPC.sk

zatial ide, mam ho kratko

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Potrebovala som prechod medzi klasickým telefónom a dotykovým telefónom, telefón uspel

• -odolný proti pádu
    • -vodeodolný
    • snáď len troška dlhšia doba dodania oproti iným e-shopom.

za tu cenu vynikajúci produkt,oceňujem odolnosť voči pádu, komu ešte nespadol mobil?
    používam ho krátko, ale zatiaľ som spokojný!

Veľkosť displeja
IP67
Jemnosť displeja (PPI)
207 PPI

Praktický design

Nakoľko hrúbka telefónu nepresahuje 1 centimeter, dobre sa drží a ovláda jednou rukou. Konektor na slúchadlá a USB porty sú vodotesné, aj keď sú odkryté. Nechýba ani mohutný zadný kryt, takže sa o telefón nemusíte báť.
Praktický design

Neublíži mu voda ani prach

Telefón odoláva vode aj prachu vďaka odolnej konštrukcii s pevným zadným krytom. Bez obáv ho tak môžete vziať na prašné cesty, do hôr, na zjazdovku či stavenisko. Už sa nestrachujte o svoj mobilný telefón!
Neublíži mu voda ani prach

Jednoduchšie ovládanie s tlačidlom Xcover

Ovládanie bolo navrhnuté čo najjednoduchšie. Tlačidlo Xcover, nachádzajúce sa na ľavej strane telefónu, vám umožní prístup k najčastejšie používaným aplikáciám. Telefón si tak môžete užívať trebárs aj v rukaviciach.
Jednoduchšie ovládanie s tlačidlom Xcover

Bleskové sieťové pripojenie

Pomocou bleskového pripojenia LTE, ktoré tento smartphone ponúka, je surfovanie po internete, sledovanie filmov či hranie hier skutočne rýchle a plynulé. Veľmi rýchle sťahovanie vás nikdy neomrzí!
Bleskové sieťové pripojenie

Tie najlepšie modely spoločnosti Samsung sa stávajú elegantné módnym doplnkom, ale s odolnosťou to nie je žiadna sláva. Práve pre najnáročnejšie prostredie je stvorený odolný telefón Galaxy Xcover 3. Táto posledná generácia sa pýši mimoriadnou odolnosťou presne v štandarde IP67. Dokonalá ochrana proti vniknutiu prachu a vode sa hodí napríklad pri outdoorových športoch alebo pri práci na stavbách. Nechýba ani certifikácia MIL-STD-810G, ktorá ešte navyšuje odolnosť proti soli či teplotným šokom.

Čo sa výbavy týka, vrchný panel zaberá displej s uhlopriečkou 4,5 palca a slušným rozlíšením 800 × 480 pixelov, čo dáva jemnosť 207 ppi. Vo vnútri prístroja sa nachádza štvorjadrový procesor o frekvenciách 1,2 GHz na každom jadre. To sú skvelé podmienky pre bezproblémový beh systému Android vo verzii 4.4. Vnútorná pamäť činí 8 GB a na ňu si uložíte fotografie z dvojice kamier, zadné disponuje 5 megapixelmi, predné potom 2 Mpx.

Pre náročných nasadenia sa hodí aj veľmi dobrá batéria s kapacitou 2200 mAh. V závislosti na mobilnej sieti vášho operátora si vychutnáte rýchle dátové prenosy na báze LTE. Na záver je potrebné spomenúť aj netradičné tlačidlo Xcover Key, ktoré pri jednom kliknutí zapne prisvetľovacia diódu a pri dvoch fotoaparát.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v MobilPC.sk

zatial ide, mam ho kratko

• , zakúpené v Bestcena.sk

Vcelku fajn za málo grošov.

• -odolný proti pádu
    • -vodeodolný
    • snáď len troška dlhšia doba dodania oproti iným e-shopom.

používam ho krátko, ale zatiaľ som spokojný!

• , zakúpené v Mobiluj

• Dobrý dizajn,nájdem na ňom čo potrebujem.

Všeobecná spokojnosť.
    Odporučil som aj d´alším.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• pekny dizajn
    • odolnost voci prachu a vode
    • slaby fotoaparat
    • displej by mohol mat vyssie rozlisenie

Podla mojho nazoru sa jedna o relativne pekny telefon, pokial beriem do uvahy, ze je odolny voci vode a prachu. Niektore konkurencne znacky a ich telefony, ktore maju podobne specifikacie su vacsie, a podla mojho nazoru nevzhladne.. a za uvedenu cenu to je pekny a funkcny telefon. Len fotoaparat by mohol byt kvalitnejsi, ale rozumiem, ze tento typ telefonu za tuto cenu ma ine hl. vlastnosti - a to odolnost.

• , zakúpené v Mobilmarket.sk

• relativne maly
    • nema predinstalovanych kopu zbytocnych apps
    • vykon dostatocny na bezne veci
    • stylovy dizajn
    • relativne dlha zivotnost baterie
    • vymenitelna bateria
    • co sa tyka nejakej vacsej odolnosti, je to bieda - display sa rozbije pri slabsom pade na chodnik (cakal som viac)

Na to, ze sa jedna o smartphone je to celkom dobry telefon. Nepristupoval by som vsak k nemu ako k nejakemu odolnemu telefonu - rozbije sa tak, ako kazdy iny smartphone.

• Batéria
    • odolnosť
    • proste má všetko čo človek potrebuje
    • k telefónu nie sú slúchadlá, ale to je maličkosť =)
    • nemá notifikačnú LED diódu, ale to je sila zvyku

Naozaj super telefón, rýchlo som si naň zvykla. Vpodstate najlepší aký som kedy mala. O to som smutnejšia, že ho musím vrátiť. Telefón začal odpaľovať SIM karty... takže ak ste zistili, že Vám nefunguje SIM karta, chodťe reklamovať telefón. Je to modelová vada. Ak nie, závidím Vám :-)
    P.S. Mala som ho niečo vyše roka

• , zakúpené v az-mobil.sk

• Vsetko
    • Zatiaľ nič

Ok za dobrú cenu.

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Super. Som spokojný. Mám čo som chcel.
    • Nič.

Ako som napísal, som spokojný.
    Za tie peniaze nič lepšie nenájdete.