Samsung i9105 Galaxy SII Plus

- starý, ale dobrý !!!

• , zakúpené v NIKITA.sk

• vyhovuje mojim potrebam
    • nic

splna vsetko co som potreboval

Konštrukcia
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Telefón so 4,3-palcovým displejom SUPER AMOLED Plus

Novšia a mierne vylepšená verzia smartfónu Galaxy S II prichádza s OS Android 4.1.2 Jelly Bean, 1,2 GHz procesorom, 4,3'' WVGA Super AMOLED Plus displejom, 8 Mpix fotoaparátom s AF, LED bleskom no iba 4 GB reálne dostupnou pamäťou.

Skutočná veľkosť je 4,27 palca

Brilantný výkon

Dvojjadrový aplikačný procesor Samsung je mimoriadne pohotovou odpoveďou na mobilný výkon. Poskytuje možnosť rýchleho prepínania medzi viacerými úlohami, okamžité načítavanie webových stránok, mimoriadne rýchlu odozvu, elegantnejšie používateľské rozhranie, úpravu obrázkov rýchlosťou blesku a hranie hier s vysokým výkonom.

Vďaka svojim schopnostiam neprekonateľne rýchleho kódovania a dekódovania, ktoré podporujú prehrávanie a nahrávanie videa vo všetkých formátoch (1080p / 30 snímok za sekundu), vyniká medzi ostatnými dvojjadrovými procesormi. Štandard HSPA s mimoriadne rýchlym bezdrôtovým pripojením 21 Mb/s prináša novú úroveň bezproblémového sledovania videa a počúvania hudby prostredníctvom siete. Výnimočné počítačové schopnosti, výnimočný výkon.

Tenký dizajn s hrúbkou len 8,49 mm

Telefón Samsung GALAXY S II je so svojou mimoriadnou hrúbkou len 8,49 mm, luxusným dizajnom a pohodlným uchopením špičkou vo svojej triede. Je jedným z najtenších inteligentných telefónov. Disponuje tiež dizajnom HyperSkin, ktorý prináša prémiový kovový vzhľad s krytom batérie, na ktorom nezostávajú odtlačky prstov a ktorý sa vám len tak ľahko nevyšmykne z ruky.

Nahrávanie a prehrávanie v kvalite Full HD

Staňte sa hviezdou. Umožnite funkciám nahrávania videa v telefóne Samsung GALAXY S II, aby vo vás prebudili celebritu. Vďaka nahrávaniu v kvalite 1080p Full HD je každý okamih potenciálnym umeleckým dielom. Zachyťte akciu vo vysokom rozlíšení a rýchlosťou, ktorú umožňuje dvojjadrový procesor, a okamžite prehrávajte svoje záznamy HD na 4,3-palcovom displeji SUPER AMOLED Plus s neuveriteľne čistým obrazom.

Menu je v slovenskom jazyku.

Parametre:

• Rozmery telefónu: 125 x 66 x 9 mm
  • Hmotnosť telefónu: 118 g
  • Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 21,1 Mbps), HSUPA (do 5,76 Mbps)
  • Konektivita: bluetooth 3.0, Wi-Fi, Mass storage, kábel, DLNA, NFC
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: aktívny, dotykový, SUPER AMOLED Plus, 16 miliónov farieb, 43"(480 x 800 bodov), akcelerometer
  • Procesor: dvojjadrový 1,2 GHz, ARMv7, 2x Cortex-A9, Samsung Exynos 4210
  • Pamäť: 16 GB + Micro SDHC, RAM 1 GB, vnútorná pamäť s kapacitou 8 GB, pamäťové karty microSDHC (až 64 GB)
  • Batéria: Li-Ion, 1650 mAh
  • Výdrž batérie: 610 h – pohotovostný režim, 520 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), video prehrávač (DivX-HD, XviD)
  • TV výstup: áno
  • Prehliadač dokumentov: áno
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém:Android 4.1.2 Jelly Bean

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobrý foťák, priemerná pamäť, dobrý dizajn,
    • bohatý softvér 4.2.2 Jelly Bean s gestami no príliš náročný na procesor.
    • Pomalé reakcie a po roku spomalený softvér.
    • Mohla by byť väčšia RAMka.
    • Seká i keď si vyčistíte pamäť RAM.
    • Slabšia batéria.
    • Pre nenáročného používateľa.
    • Spomalený multitasking .
    • Slabší procesor 2×1.2 ghz.
    • No tento mobil je určite lepší ako s3 mini ktorý má s vlajkovou loďou spoločný len názov a dizajn.

Za tú cenu strašné 170 euro, veď za to sa dá zohnať osemjadrový s 5 palcovým displejom!
    Plus tento mobil je na dnešnú éru starý.

• pohode
    • 2 ročný android mobil

Telefon som mal aj nový ale utopil som ho teraz mám po sestre druhý tiež s2 plus ale je vyše 2 ročný a ide celkom dobre natie roky

najlepšia cena na trhu

• velkost
    • vzhlad
    • dizajn
    • vydrz baterky
    • prehrieva sa
    • mrzne
    • robi si co chce

Ja uz samsungu neverim. Mam tento mobil dva mesiace a stale sa kazi sam od seba sa vypina neda sa mi dovolat, seka, mrzne, extremne sa prehrieva a displej potom nereaguje na dotyk, wifi sa niekedy neda pripojit, niekedy mi ukaze ze teplota je 63 stupnov a to ho nijako nezatazujem po min 2 tyzdnoch je potrebny restart celeho zariadenia a obnovenie
    jednoducho ja samsung uz nechcem ani vidiet radsej si kupim normalny mobil aj staru nokiu ale samsung uz nie. a ta cena dost kopiruju iphone. keby nebol apple tak taketo daco nikdy nevznikne a su drahe za tu cenu sa to neoplati! neodporucam

• Nie je až taký zlý ako vyzerá
    • Rýchlo sa začne kaziť

V pohode

• fotoaparát
    • veľkosť
    • vzhľad
    • odolnosť
    • výdrž batérie

Skvelý mobil s ešte lepším fotoaparátom (aj predná kamera) zo všetkých galaxy mobilov sa mi páči vzhľadovo najviac podla mojich skúseností ako každý samsung čo som mala aj velmi odolný voči nárazu či vlhkosti .. Jediné mínus je batéria ktorá sa rýchlo vybíja na každom smartfóne takže to nieje až také podstatné je to skvelý mobil za super cenu ktorý by som odporučila každému

• Fotoaparát
    • Kvalitné prevedenie
    • Elegantný dizajn
    • Výdrž batérie

S týmto telefónom som maximálne spokojná, má skvelý fotoaparát, prevedenie je naozaj kvalitné - aj po viacerých pádoch na zem je v správnom púzdre bez jediného škrabanca a funguje tak, ako má, batéria vydrží na smartphone nezvyčajne dlho pri surfovaní po internete cca 1 deň, pri bežnom používaní aj 3 dni. Navyše má vážne krásny dizajn, v bielej verzií jemne perleťový kryt. Nakoniec, myslím si, že telefón je rozhodne hodný ceny, za akú sa predáva, väčšina horších mobilov sa predáva za vyššiu cenu. Môj Samsung Galaxy S II Plus mám už rok a funguje stále ako nový - rozhodne odporúčam.

• je rychly ked je novy.
    • Dobre je snim volat.
    • rychlo stiahne hry.
    • dobre je stim sms-kovat.
    • dobre funguje google play
    • dobre funguju aplikacie
    • velká obrazovka
    • robí zle fotky.
    • ked je uz 1-2-3 rok stary tak uz pomaly pracuje.

Ale je celkom fajn mobil :)

• , zakúpené v MP3.sk

• - spoľahlivý
    • - nič

- starý, ale dobrý !!!

• skvelá cena
    • kvalita fotiek (aj predný fotoaparát je pri dobrom svetle dobrý)
    • tvar (nemám rada tie okrúhle samsungy)
    • rýchlo sa vybíjajúca baterka čo je pri androidoch bežné..
    • pamäť len 4GB
    • rohy mobilu sa ľahko zoderú

Mobil mám cca. pol roka, som sním spokojná a doporučila by som ho každému priemernému užívateľovi.