Samsung N7505 Galaxy Note 3 NEO

Typ SIM karty
microSIM

• , zakúpené v MP3.sk

...

• Je to paradna hracka...

Som spokojny

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Jemný displej, rýchle odozvy, IR dióda, stabilný systém, dobrá výdrž batérie, citlivá wifi, kvalitný zvuk pri volaní, podporuje 4G, užitočný zabudovaný stylus
    • Vyššia váha a cena

GPRS
EDGE
Typ SIM karty
microSIM

Hľadáte niečo medzi mobilom a tabletom? SAMSUNG N7505 Galaxy Note 3 Neo Black je to správne zariadenie pre vás. Obsadený je operačným systémom Android 4.3 a výkonným procesorom Exynos 5260 s taktom 1,6 GHz a šiestimi jadrami vám zaručuje plynulý a rýchly prechod medzi aplikáciami a hrami, ktoré si vďaka 2 GB operačnej pamäte užijete naplno. Zadný fotoaparát, ktorý má 8 MPx si určite obľúbite aj vďaka vyspelým technológiám ako napríklad AutoFocus, LED blesk alebo funkcia detekcie úsmevu. Samozrejme SAMSUNG N7505 Galaxy Note 3 Neo Black sa nezaobíde aj s prepracovaným stylus S Pen , ktorý je ešte praktickejším nástrojom, ako predtým.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v MP3.sk

...

• perfecto
    • nic

perfecto mobileno, sexi čupr dupr

• Je to paradna hracka...

Som spokojny

• Vyššia váha a cena

Perfektný telefón - odporúčam

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• pekný o niečo menší od note 3-jky.
    • mám dobré skúsenosti so samsungami tak dúfam že nesklame

pekný telefón

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Je citlivý na dotyk a to je fajn. Reaguje fantastický. Dotykové pero je pre kreatívnych.
    • Výdrž batérie max. 2 dní.

Odporúčam.

• , zakúpené v vasmobil

• Dobrá cena
    • Odporučam

Super

• , zakúpené v vasmobil

som velmi spokojna...

• Skvelá dotykovka za skvelú cenu.

Skvelá cena na bestcena.sk

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Pekný dizajn, rýchlosť, svižnosť, využiteľnosť. Mám Aj NOTE 3 a NEO vidím lepší len vo foťáku ale len o málinko a inač nič.
    • Málo príslušenstva k NEO modelu na trhu. Musíte pozerať na ebay...

Vybral som si ho preto lebo som NOTE fanúšik (od samsungu samozrejme) Vlastná skúsenosť s Note 3 Neo je len dva týždne ale NOTE 3 mám už rok a zatiaľ sa mi zdá rovnaký. Čiže rýchlo pracuje na nič nečaká. Proste 6jadro. Nie veľkosť jedného jadra je dôležitý ale počet jadier ;) ... Kvalita materálov rovnaká ako u NOTE 3. To že je o 0.2palca menší nieje poznať pokiaľ sa na to viac max nesústredíte. Tento produkt by som odporúčal. NOTE 3 mám v čiernom a NOTE 3 Neo v bielom. Ešte uvidím časom ako sa bude špiniť. Hodí sa na Natáčanie, fotenie, kreslenie, surfovanie a tak isto sa na ňom hrajú hry ako na NOTE 3.