Recenzie Samsung N7505 Galaxy Note 3 NEO

(18 z 21 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Produkt som si vybral, pretože ma hneď zaujal dizajnom. Imitácia kože sa im podarila. Nezanecháva odtlačky prstov a vyzerá elegantne. Ďalším veľkým + je Stylus a AirView. So SAMSUNG-om som bol vždy spokojný a nie je tomu inak. Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(32 z 61 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Najprv sa pozrite na označenie N7505 vs N9005 (origin.verzia). chápete? Je to SLABŠIA verzia, ktorá je HORŠIA úplne VO VŠETKOM a cena je o pár € vyššia ako N9005 a to nielen na Slovensku ale aj inde v EÚ.
Načo pestovať niekoho,kto sa stavia k zákazníkom spôsobom: navaľ prachy ani nevieš začo, ... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Samsung N7505 Galaxy Note 3 NEO

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 22. novembra 2015

Zakúpený v MP3.sk

...

Pridané: 19. januára 2015

• Je to paradna hracka...

Som spokojny

Pridané: 2. januára 2015

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Jemný displej, rýchle odozvy, IR dióda, stabilný systém, dobrá výdrž batérie, citlivá wifi, kvalitný zvuk pri volaní, podporuje 4G, užitočný zabudovaný stylus
  • Vyššia váha a cena

Perfektný telefón - odporúčam

jurraj

Pridané: 22. decembra 2014

Zakúpený v Mobilné telefóny

• pekný o niečo menší od note 3-jky.
  • mám dobré skúsenosti so samsungami tak dúfam že nesklame

pekný telefón

samkin

Pridané: 20. novembra 2014

(Upravené 20. novembra 2014)

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Je citlivý na dotyk a to je fajn. Reaguje fantastický. Dotykové pero je pre kreatívnych.
  • Výdrž batérie max. 2 dní.

Odporúčam.

Zakúpený v vasmobil

som velmi spokojna...

Pridané: 8. septembra 2014

Samsung predstavil Galaxy Note 4 aj Note Edge | DigitalPortal.sk

Spoločnosť Samsung predstavila najnovšie modely Galaxy Note 4 aj Note Edge. Kombináciou stylusu S Pen a mimoriadne veľkého displeja špičkovej kvality poskytuje Note 4 svojim používateľom jedinečný komunikačný nástroj, ktorý je oceňovaný po celom svete. Okrem toho predstavila spoločnosť aj tabletofón so zakrivenou obrazovkou.

Overený zákazník MobilPC

Grék

Pridané: 11. augusta 2014

Zakúpený v MobilPC

• Pekný dizajn, rýchlosť, svižnosť, využiteľnosť. Mám Aj NOTE 3 a NEO vidím lepší len vo foťáku ale len o málinko a inač nič.
  • Málo príslušenstva k NEO modelu na trhu. Musíte pozerať na ebay...

Vybral som si ho preto lebo som NOTE fanúšik (od samsungu samozrejme) Vlastná skúsenosť s Note 3 Neo je len dva týždne ale NOTE 3 mám už rok a zatiaľ sa mi zdá rovnaký. Čiže rýchlo pracuje na nič nečaká. Proste 6jadro. Nie veľkosť jedného jadra je dôležitý ale počet jadier ;) ... Kvalita materálov rovnaká ako u NOTE 3. To že je o 0.2palca menší nieje poznať pokiaľ sa na to viac max nesústredíte. Tento produkt by som odporúčal. NOTE 3 mám v čiernom a NOTE 3 Neo v bielom. Ešte uvidím časom ako sa bude špiniť. Hodí sa na Natáčanie, fotenie, kreslenie, surfovanie a tak isto sa na ňom hrajú hry ako na NOTE 3.

Pridané: 3. augusta 2014

Parametre tabletofónu Galaxy Note 4 unikli na internet | DigitalPortal.sk

Odhalenie štvrtej generácie kórejského tabletofónu Galaxy Note 4 sa ešte len blíži a už sa vynorilo niekoľko únikov o pripravovanej novinke, ktorá by mala byť oficiálne predstavená na IFA 2014 v septembri.

Overený zákazník MobilPC

Peter

Pridané: 28. júla 2014

Zakúpený v MobilPC

• Komfort, zivotnost baterie. Wacom digitizer a Pero s pritlakovou citlivostou - cize da sa na tom realne kreslit, malovat, tvorit.
  • Troska prilis farebny AMOLED displej s nerealistickym farebnym podanim.

Vyborne zariadenie. Perfekcionisti budu musiet pohladat inde, ale pre nas obycajnych ludi parada.

Ferko

Pridané: 23. júla 2014

• výborná cena
  • ako darček som dostal ochrannu foliu na iny telefon

Napriek tomu darčeku odporučam.

Pridané: 9. júla 2014

Recenzia: Samsung Galaxy Note 3 Neo | DigitalPortal.sk

Jedno z technicky najvyspelejších zariadení kórejskej firmy Samsung, tabletofón Galaxy Note 3, má v ponuke aj odľahčenú „light“ verziu. Note 3 Neo je lacnejšou variantou, svojim dizajnom, funkciami a parametrami je však podobný.

Overený zákazník mobilonline.sk

Overený zákazník Epicentrum.sk

tomas3466

Pridané: 26. apríla 2014

Zakúpený v Epicentrum.sk

ma vsetko co potrebujem aj nieco navise

Pridané: 4. marca 2014

Note 3 Neo prichádza aj s procesorom Snapdragon 800 | DigitalPortal.sk

Oficiálne internetové stránky korejského Samsungu oznámili dostupnosť smartfónu Galaxy Note 3 Neo od 3. marca. LTE-A verzia smartfónu v Južnej Kórei obsahuje procesor Snapdragon 800. Aspoň tak to uvádzajú oficiálne špecifikácie.