Samsung S5611

Takto klasický dizajn u mobilného telefónu nikdy nemôže byť krokom vedľa. Zaujme vás svojou jednoduchosťou a kovovou povrchovou úpravou a vďaka správnemu tvaru a veľkosti sa vám bude dobre držať. Disponuje 5megapixelovým fotoaparátom, LCD displejom s uhlopriečkou 2,4 palca a spoľahnúť sa môžete na batériu s kapacitou 1.000 mAH. Kontaktovať svojich známych môžete napríklad cez sociálne siete, vďaka aplikácii ChatON je to totiž jednoduché. A ak chcete preskúmať nejaké nové aplikácie, spustite si službu Samsung Apps, v ktorej si ich môžete jednoducho a pohodlne stiahnuť.

Nestarnúci dizajn

Samsung u modelu S5611 vsadil na klasický vzhľad, ktorý oživil kombináciou matného a lesklého kovového povrchu. Rozmery a tvar tela boli navrhnuté s rozmyslom – prístroj vám krásne padne do ruky a prenášať ho môžete aj vo vrecku.

Konštrukcia

91 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Zaostrené na fotoaparát

Zachyťte zaujímavé momentky s 5megapixelovým fotoaparátom! Vďaka zabudovanému automatickému zaostrovaniu budú vždy náležite kvalitné. Fotoaparátu samozrejme nechýba ani blesk. Snímky si môžete prehliadnuť na LCD displeji s uhlopriečkou 2,4 palca.
Zaostrené na fotoaparát

Prispôsobený sociálnym sieťam

Komunikujte so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach pohodlnejšie vďaka aplikácii ChatON. V tejto aplikácii môžete viesť skupinový rozhovor a dostanete priestor i na zdieľanie obsahu. Funkciu Multi IM využijete k prístupu ku službám, ako je MSN Messenger, Yahoo Messenger, GTalk, Facebook Chat a ďalším.
Prispôsobený sociálnym sieťam

Za zábavou

Pre počúvanie hudby môžete k telefónu pripojiť klasické slúchadlá či reproduktor s 3,5milimetrovým konektorom. Pokiaľ vám v telefóne chýba nejaká aplikácia, jednoducho si ju stiahnite prostredníctvom služby Samsung Apps.
Za zábavou

Dokonale zaznamenávajte svoje spomienky pomocou vstavaného fotoaparátu s rozlíšením 5 megapixlov, ktorým je vybavený telefón Samsung S5611. Tento fotoaparát, ktorý disponuje automatickým zaostrovaním a bleskom, vytvára vysokokvalitné fotografie stlačením jediného tlačidla. Veľký displej LCD s uhlopriečkou 2,4 palca vám umožní dosiahnuť dokonalú kompozíciu vašich záberov. A vďaka batérii s kapacitou 1.000 mAh, ktorá má naozaj dlhú výdrž, môžete fotografovať a nahrávať videá tak dlho, ako len chcete!

Klasický tvar telefónu sme aktualizovali použitím prémiovej kovovej povrchovej úpravy a moderného vzhľadu. Vďaka hrúbke len 12,9 mm sa vám tento telefón poľahky zmestí do vrecka alebo do tašky, takže ho môžete jednoducho prenášať. Tento mobilný telefón vám so svojím ergonomickým tvarom dokonale padne do dlane, aby ste sa mohli pýšiť jeho kovovými zvýraznenými prvkami a dvojfarebným dizajnom, ktorý je lesklý a matný zároveň.

Mobilný telefón Samsung GT-S5611 predstavuje vaše priame spojenie s rodinou a priateľmi a ponúka skvelé sociálne funkcie – od rýchlych správ a e-mailu až po sociálne siete. Aktualizujte svoj ​​Twitter a Facebook na cestách a používajte funkciu Multi IM, ktorá poskytuje prístup k službám MSN Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk, Facebook Chat a ďalším.

• Kovový

• kvalita

dosť funkcí, dobrá kvalita

Ja som spokojná.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Dlha vydrz baterie, dobry foaparat v porovnani s ostatnymi modelmy inych znaciek, lahky, pekna klavesnica aj displej
    • Mohla byt uz vyssia verzia androidu v porovnani s cenou

Jednoduchy telefon vyhodny pre nenarocnych

• , zakúpené v MobilPC.sk

• je jednoduchy decentny a na starsi typ mobilu ma bezkonkurencny fotak. odporucam tym ktory mobil vyuzivaju na telefonovanie obcasne fotky zo svojich zazitkou
    • ziadne

nenarocny jednoduchy mobil s potencialom. spolahlivy s dobrym fotakom

• , zakúpené v K24.sk

• bohuzial nic, moje icakavania v tejto cenovej relacii boli vyssie
    • nebol funkčný

čakal som od klasického tlačítkového telofónu, ktorý v dnešnej dobe smartfónov stojí (keď neuvažujem ze bo v zľave) 80 Eur, trošku vyššiu triedu. Je to jednoduchý plasťák nižšej triedy a navyše mne doručený tovar nemal funkčné sluchátko.....

• tlačítkový :)
    • kompaktný
    • jednoduchý na obsluhu
    • veľký displej
    • príliš veľa aplikácií

vhodný telefón pre nenáročných, všetko je jednoduché a prehľadné

• jednoduche tlacitkove tel
    • nemam nic proti

spokojna s jednoduchostou

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• má klávesnicu a funkcie, ktoré mi postačujú

značku samsung používam uz dávnejšie a som s nou spokojný

• dobry fotak s bleskom a automatickym zaostrenim
    • bocne tlacidlo na fotak
    • tlacidlo na zvysenie resp.znizenie hlasitosti
    • dobry vzhlad
    • odomykanie mobilu vo vacku
    • vypadavajuci signal
    • zoom pri 5mpx
    • chyba uprava fotiek

mal som nokiu 301 a musim povedat, ze okrem fotaku a videa bola pre mna lepsia ako tento samsung. Samsungom som sa uz par krat popalil a opat som urobil tu istu chybu.Signal mi vypadne sam od seba, cize aj pocas hovoru, co je neprijemne.To iste sa mi stavalo aj na starsich samsungoch. Odomykanie vo vacku je katastrofa, hlavne ked mi mobil zacne sam volat na posledny volany hovor. Stalo sa mi, ze som na nocne pri praci zobudil uz niekolko ludi..Dalej ak mam nastavenie osvetlenie displeja tak mi zhasne napr. po desiatich sekundach a hned aj mobil zamkne a je jedno ci pisem sms, pozeram foto, hram hru, musim pravidelne mackat nejake tlacidlo aby mi nezhasol displej a nezamklo mobil. Kalkulacka nema percenta,kalendar iba od roku 1980,proste vela aj malych veci, ktore tam nie su. Neda sa upravit fotka,nie je zoom pri 5mpx. a zoom pri prezerani fotiek, je katastrofa. Kupu uz lutujem, mohol som kupit radsej osvedcenu nokiu