SENCOR Element P001S

Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

malý praktický telefon pre starého človeka, otec ma už druhý taký istý

• velke tlacitka
    • hrozne zvonenie ale da sa nahrat na microSD vlastna melodia

Odporucam pre seniorov

...

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Bez OS
Možnosť pamäťovej karty

Sencor Element P001S je mobilný telefón s jednoduchým ovládaním, vhodný nielen pre seniorov. Vďaka integrovanému veľkému farebnému displeji, sú zobrazované & nbsp; informácie dobre čitateľné. Veľká oddelená tlačidlá pre jednoduché ovládanie. Dual SIM Vďaka funkcii Dual SIM už nebudete musieť nosiť po vreckách dva telefóny, prípadne zložito meniť pracovné a súkromnú SIM kartu. Funkcia"SOS Key" zaisťuje bezpečnosť a istotu vašich najbližších. Po stlačení tlačidla odošle SMS obsahujúcej údaje o polohe mobilného telefónu. V základnej výbave naviac nájdete ďalšie užitočné funkcie ako napríklad integrovaná svietidlo, kalkulačka, budík, FM rádio a multimediálne prehrávač. Parametre a špecifikácie: Displej: 1.77"(farebný TFT, rozlíšenie 128 x 160) CPU: MTK 6260 DUAL SIM Slot pre Micro SDHC (max. 16GB) GSM 850/900/1800/1900MHz Správy: SMS/MMS Multimédiá: multimediálny prehrávač, FM rádio SOS Key Zámok klávesnice Tlačidlá rýchlej voľby Integrovaná svietidlo Batéria: 600 mAh Micro USB konektor (pripojenie k PC a nabíjanie) Rozmery (bez dokovacia stanica): 114 x 51.4 x 13,6 mm Príslušenstvo: USB kábel, nabíjací adaptér, dokovacia stanica pre nabíjanie, užívateľský návod

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

Produkt je určen pro starší seniory. V kamenném obchodě ho nelze koupit. Maminka má 95 let, 6 let tento typ mobilu používá a je spokojená.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

malý praktický telefon pre starého človeka, otec ma už druhý taký istý

• dobrá manipulácia

Moja babička potrebovala telefón a toto bolo presne to, čo potrebovala.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Moje očakávania vyššie sú v poriadku, zvonenie, zvuk reči je dostatočne silný.
    • Stolný nabíjací stojan je tiež dobrá vec, ľahká tyč a ľahké prevrátenie, ktoré som vyriešil s určitou kreativitou doma.
    • Veľmi veľkou nevýhodou je, že nemá bielu listinu a bolo by pekné, keby zvonili len hovory členov rodiny!
    • Ďalšou veľkou nevýhodou je, že tón SMS nemôžete vypnúť, ani ho úplne prepočuť!

Pre svoju 85-ročnú matku som hľadal "butikový telefón" s veľkými tlačidlami a špeciálnym tlačidlom tiesňového volania na zadnej strane.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Páči sa mi veľký displej a tlačidlá. Funkcia baterky je užitočná.
    • Tlačidlo SOS volania nás niekoľkokrát oklamalo, je veľmi ľahké ho stlačiť.

Kúpila som ho pre manžela /76/ je trochu zložitý na manipuláciu. Pre starších ľudí by to malo byť ešte jednoduchšie. Dostal ho pred rokom a bohužiaľ už niekoľko týždňov s ním nemôže telefonovať, volaná strana nepočuje rozhovor. Nevedeli to opraviť ani v servise , netušili, v čom je problém. Nečakali sme, že sa tak rýchlo pokazí. Mali sme telefón, ktorý vydržal niekoľko rokov.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

POMER CENY A KVALITY, VEĽKÉ OVLÁDACIE TLAČIDLÁ, KTORÉ SA STARŠÍM ĽUĎOM LEPŠIE OVLÁDAJÚ, A DOKOVACIA KONCOVKA

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobre viditeľný displej, klávesnica, možnosť dokovania.
    • Zlé používanie pozadia a zvonenia.

Moja babička musela

• ale aby som nekrivdil veľké tlačidlá a pomerne hlasný zvuk zvonenia.
    • Ale to je naozaj všetko čo len trošku pozitívne.
    • Netuším kto robil softvér k ovládaniu telefónu ale nikdy nevidel seniorsky telefón.
    • 1, červeným tlačidlom sa vyvolajú kontakty - tu sa to volá Mená
    • 2. Zeleným tlačidlom sa vyvolá menu - Menu
    • a nie posledné volané čísla ako je to zvykom.
    • Teda na malom displeji máte napísané vľavo Menu a vpravo Mena. Pre seniora so zrakom orla je to ešte akceptovateľné ale pre ostatných ...
    • Stredová šípka hore - v normálnom telefóne vyvolá menu SMS. Tu nie. tu je to rádio a stačí len raz stlačiť šípku hore a už vám šumí fm pásmo na vypnutie musíte ísť cez menu a to znamená stlačiť tri alebo štyri x nejaké tlačidlo.
    • Stredová šípka dolu - v normálnom telefóne sú kontakty, ale to by to nemusel byť sencor aby aj túto "zbytočnú" funkciu nevylepšil. Tu máte budíky. Načo seniorom budíky!!!
    • Ak chcete náhodou niekomu zavolať a nešumí vám rádio musíte absolvovať tortúru preklikaním sa cez nelogické menu a vyberanie z kontaktov ....
    • Svokre sme kúpili tento telefón a keď som je ho ukazoval a povedal som jej že keď bude niekomu volať chcieť volať stlačí červené tlačidlo, skonštatovala len, že doteraz som červeným hovor skončila a nie začínala. A má pravdu.

anti seniorsky telefón bez náznaku logiky v ovládaní.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Skvelý displej, za tie peniaze veľmi lacný dobrý telefón , ľahko sa používa moja 70 ročná matka si ho kúpila.
    • Myslím, že je ideálny pre túto vekovú skupinu, nemali by ste si kupovať zložitejší a menší telefón! !! (musel som to vysvetliť) veľmi užitočná baterka, veľký nabíjací stojan, núdzové tlačidlo)
    • zatiaľ žiadne

Cena ( veľmi lacné) trvanlivé

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je to výkonný telefón, a to aj vzhľadom na cenu. Slot na pamäťovú kartu, dual sim, rádio atď. Žiadna z týchto možností však pri výbere neprichádzala do úvahy.
    • Telefón sa dodáva s dokom na nabíjanie, považujem ho za veľmi užitočný, ľahšie sa nabíja. Veľké tlačidlá, to bolo pri výbere veľmi dôležité. Tlačidlo SOS, ktorým možno odosielať textové správy na viacero čísel.
    • Prezrel som si všetky mobilné telefóny pre starších ľudí v internetových obchodoch aj na oficiálnych webových stránkach, ale nedostal som to, čo som chcel, hoci som si vopred stiahol a prezrel používateľské príručky. Pravdepodobne sú všetky rovnaké, len sa líšia vzhľadom... Celý systém ponuky je veľmi bezmozgový. Problémom môže byť aj odomknutie zámku na kľúč. Pre staršie osoby je veľmi ťažké naučiť sa ho používať, ale nie nemožné. Tlačidlo SOS nielen odošle textovú správu, ale aj pípne, hoci nie hlasno, ale hľadal som taký, kde bola táto funkcia vynechaná...

Objednali sme mobilný telefón pre staršiu osobu, pretože predchádzajúci sa po 6 rokoch používania pokazil. Celkovo stojí za tú cenu, ale bežný mobilný telefón je jednoduchší na používanie, najmä flipový, takže sa nemusíte zaoberať zámkom na kľúče. Takýto telefón však nie je najlepšou voľbou pre staršie osoby kvôli malým tlačidlám a malým displejom.