SENCOR Element P400

Android 4.1 (Jelly Bean)
115 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Alza.sk

• Neda sa pripojit usb, klavesnica. Pri pouzivani sa zahrieva. Slaba baterka.

Zatial funguje dobre.

Verzia operačného systému
Android 4.1 (Jelly Bean)
115 g
Možnosť pamäťovej karty

4" smartphone s kvalitným IPS displejom • rozlíšenie 800 × 480 pixlov • štvorjadrový procesor Snapdragon MSM 8225Q o takte 1,2 GHz • 512 MB RAM • vnútorná pamäť 4 GB • slot pre microSD karty (až 32 GB) • zadný fotoaparát 5 Mpix (AF, LED) • predná webkamera 0,3 Mpix • Li-Ion batéria s kapacitou 1450 mAh • WiFi • GPS • Bluetooth 3.0 • microUSB • 3G • Dual SIM • FM rádio • Android 4.1 Jelly Bean • hmotnosť 115 gramov • hrúbka 10, 7 mm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Toto je HIT? To je asi vtip.

Trápna reklama na čerep.

• Rozmýšľate nad kúpu mobilného telefónu? Prinášame vám sériu článkov kde vám vysvetlíme význam procesoru, ram pamäte, gra...

Zobraziť celú recenziu na windowscentrum.sk

• Všetci tu na to nadávajú?
    • Prečo to kupujete?

Prečo si nekúpite Samsung Galaxy Note 3?
    Má perfektný veľký superAMOLED display chánený CORNING® GORILLA® GLASS 3
    výborný HW (4core+3GBRAM+32GB FLASH+3200mAh)
    podstatne lepší a citlivejší stylus a presnejšie rozoznávanie znakov
    vynikajúci rýchly a citlivý prijímač GPS+GLONAS
    USB 3.0
    konečne reagujú na pero aj dotykové tlačidlá
    konečne znovuobjavený infraport a uni ovládač elektroniky
    prvý NOTE, ktorý sa mi páči aj po designovej stránke už na prvý pohľad
    oproti prvému NOTE je aj pri väššom display užší, preto perfektne padne do ruky a ako bonus je aj tenší a ľahší

• *Cena
    • *Balenie obsahuje 8 GB micro SDHC kartu
    • *Fotoaparát
    • *Batéria
    • * Na pohľad pôsobí lacno
    • * Mrzne
    • *Display sa veľmi leskne na slnku
    • * Slabý reproduktor na prehrávanie hudby
    • * Iba 512 RAM
    • * Zadný kryt sa zle otvára
    • * Ak sa chcete pripojiť na wifi musíte byť veľmi blízko
    • * V balení nie sú slúchadlá
    • * Nepodsvietené spodné klávesy

Určite neodporúčam !

• Asi nič.
    • Velmi slabý foťák,zamrza dosť často,vrzganie plastov už po 2 dnoch.

Velmi nevydareny smartfon od sencoru.Po tyzdni som ho vratil do predajne a vymenil za prestigio ktory je vo vsetkych parametroch lepší.

• , zakúpené v Alza.sk

• Neda sa pripojit usb, klavesnica. Pri pouzivani sa zahrieva. Slaba baterka.

Zatial funguje dobre.

• Rychlost,displej,fotak,kamera FULL hd,citlivost,reakcie
    • Zrejme bateria cca 2dni

Ja osobne velmi spokojny,za tu cenu nie je co riesit,nadmieru spokojny!

• Rozhodol som sa preto lebo ma stvorjadro
    • myslel som si ze stvorjadro potiahne viac ale ma to len 512mb ram takze od hier necakajte vela a fotak tiez nic moc. Baterka vydrzi max. 1 den

Vybral som si ho preto lebo som myslel ze bude rychly ale sklamal ma hned po tyzdni telefon som mal 2 mesiace a raz spadol na zem a bolo po nom.Nikdy si uz nekupim neoverenu znacku telefonu dal som sa pomiact cenou a vykonom a to bola chyba.

• cena rýchlosť reakcie citlivosť gps a tiež fotky su ok
    • slabá bateria celý je z plastu no zatiaľ ho mám 2 tyž. a žije

zatiaľ maximalne spokojný ( až na tu baterku )