Sony Xperia M Dual SIM

• dobrý príjem signálu
    • dobrá výdrž batérie
  • , zakúpené v Mironetcz.sk

• Dual SIM /i ked zatial nevyskusane ci to vobec funguje/
    • Kvalita fotaku velmi zla /zatial najhorsi fotak co mam v mobile, hlavne fotky pomocou blesku - neskutocne zle/
    • Chyba T9 (tiez znamy ako PhonePad mode) pri pisani (napr. SMS-ky)
    • Micro SIM (to sa da chapat aj ako vyhoda, no ja som musel kvoli tomu dat v Orange-i 10,- eur za novu SIM kartu, kedze som mal este nejaku staru verziu Mini SIM karty, ktoru nebolo mozne "vyrezat")

Nova verzia Androidu (4.3) ma sklamal.

• , zakúpené v MADER

• Telefón mám 4dni,zatial som spokojný.Snád to tak ostane aj nadalej.

Išlo mi hlavne o telefon na 2 SIM,čiže hlavná moja požiadavka splnená.

Konštrukcia
115 g
Možnosť pamäťovej karty
Modelový rok
2022

Rovnako ako u všetkých modelov Xperia , je aj v tomto operačný systém Android však v najnovšej verzii 4.1 . Jelly Bean.

Systém užívateľovi ponúka rýchle hľadanie, pohodlné písanie správ, rýchly prechod do galérie, pripojenie k bezdrôtovým sieťam, navigáciu, email klient a mnoho ďalších vopred nainštalovaných aplikácií.

Všetko podstatné sa odohráva na kapacitnom displeji s uhlopriečkou 4 palca, ktorý dokáže zobraziť váš multimediálny obsah v rozlíšení 480 x 854 pixelov a až 16 miliónov farieb.

Dsiplej je navyše chránený tvrdeným sklom proti oderu a bežnému opotrebeniu.

O chod sa stará dvojjadrový procesor Qualcomm MSM8227 s frekvenciou 2 × 1GHz doplnený o akceleráciu 3D grafiky čipom Adreno 305.

Operačná pamäť telefónu je 1GB a spolu s procesorom zaručujú plynulý a bezchybný chod systému a aplikácií . Aplikácia je možné postaviť z už predinštalovaného Play marketu. Práve spomínané aplikácie a ďalší multimediálny obsah je možné uložiť do internej pamäte prístroja s kapacitou 4GB s možnosťou ďalšieho rozšírenia pomocou microSDHC pamäťových kariet až do veľkosti 64GB .

Z Multimediálny funkciou je jednoznačne najväčším lákadlom fotoaparát o rozlíšení 5MPx a možnosťou záznamu HD videa .

Fotoaparát je vybavený technológiou HDR (high dynamic range imaging), vďaka ktorej môžete zaobstarať nádherné fotografie proti priamemu svetlu a pri západe slnka .

Fotoaparátu ďalej nechýba ani diódový blesk , Geotagging , automatické zaostrovanie .

Predná strana telefónu ponúka kamerku o rozlíšenie VGA určenú pre videohovory.

Pre aktívnych poslucháčov hudby je tu pripravený 3,5 mm audio konektor , teda môžete mať svoje obľúbené slúchadlá pri ruke .

Prístroj disponuje tiež širokou škálou pripojení .

Štandardne ponúka bezdrôtové pripojenie Wi - Fi a bluetooth v4.0, dátové spojenie EDGE , GPRS , 3G , NFC .

O celkovú výdrž prístroja sa stará Li - Ion akumulátor s kapacitou 1 750mAh a podľa výrobcu by mala byť pohotovostná doba 454 hodín a maximálna dĺžka hovoru 540 minút .

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobrá cena
    • dobrý príjem signálu
    • dobrá výdrž batérie

• Pekny dizajn
    • Snad najhorsi fotoaparat aky som kedy v mobile mal
    • Po case je mobil dost pomaly, zda sa, ze ked vymazem SMSky a zoznam telefonatov, tak to zas chvilu ide
    • Prvy den sa mi vylomil gombik fotoaparatu, kedze je dost ostry

Mobil ma skor sklamal

• , zakúpené v Mironetcz.sk

• Dual SIM /i ked zatial nevyskusane ci to vobec funguje/
    • Chyba T9 (tiez znamy ako PhonePad mode) pri pisani (napr. SMS-ky)

Nova verzia Androidu (4.3) ma sklamal.

• , zakúpené v MADER

• Telefón mám 4dni,zatial som spokojný.Snád to tak ostane aj nadalej.

Išlo mi hlavne o telefon na 2 SIM,čiže hlavná moja požiadavka splnená.

• , zakúpené v Mobil Centrum

• Som spokojná. Nie som náročný užívateľ, mám ho pre bežnú potrebu.

Kúpila by som si ho znova, snáď by mohol mať trošku väčší displej.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena/výkon

Perfektný telefón za prijateľnú cenu

• , zakúpené v Marzo.sk

Myslím si že je to veľmi dobrá značka mobilu,jedna z najlepších podľa mňa,ja osobne zatiaľ som ešte nemala žiadny problém s Xperiou , podľa mňa je to perfektný mobil,úplne bez jedinej chyby,takže naozaj ho odporúčam:).

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• Zatial som spokojny
    • Asi nic

Odporucam

• + dual SIM
    • + 2-3 dni vydrz baterie pri pouzivani
    • - nema accelerometer

M ako Midrange. Na telefonovanie, internet, YouTube, E-mail .. velmi vhodny.

• , zakúpené v Funmobil.sk

Menej ako mesiac mám, a som zatial spokojná.