Sony Xperia T3

Jemnosť displeja (PPI)
277 PPI

• , zakúpené v Turbado.sk

• Velky displej
    • Strasne sa prehrieva aj pri facebooku nadmieru velky mal som ho vo vrecku sadol som si a nejde displej ma android 4.4.4 cakal som ze bude mat 5.1 Android

Mobil je urceny na nie velky vykon a nie pre mladých ale pre podnikatelov co prezeraju e-maili a nerobia na nom dokopi nic.

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• Kupila som to co som prave chcela.
    • Nedostala som niaky malickost npr.obal na mobyl ,niektore spolocnosti pridaju.

Celkovo som spokojna

Verzia Bluetooth
4.0
Jemnosť displeja (PPI)
277 PPI

Túžite po krásnom mobilnom telefóne, ktorý vás chytí za srdce svojím rozmerným IPS displejom, ale zároveň upokojí svojou cenovkou? Xperia T3 z produkcie spoločnosti Sony bude práve Váš vyvolený kúsok. Úplne vyladený dizajn podporený rámčekom z nerezovej ocele sa len tak neopozerá.

Pri prvom uchopení Vás ihneď prekvapí pomerne nízka hmotnosť a hrúbka len 7 milimetrov, čo je na takého obra skutočne nevídaná hodnota. 5,3" veľká obrazovka disponuje preverenou technológiou TRILUMINOS, ktorá dotiahne obraz k úplnej dokonalosti po všetkých jeho stránkach.

V samotnom vnútri telefónu sa ukrýva netušený potenciál, s ktorého výraznou pomocou si užijete zábavu úplne bez obmedzení. Výkonné štvorjadro, čip NFC aj rozšíriteľnosť pomocou MicroSD kariet patrí medzi jedny z hlavných požiadaviek náročnejších užívateľov. Prídavkom ešte dostanete podporu rýchlych mobilných sietí LTE a doslova vypilovaný fotoaparát s hardvérovou spúšťou.

Jeho prostredníctvom zachytíte fotografie plné živých farieb, s minimom šumu a maximálnu ostrosťou. Snímač Exmor RS a nová generácia BSI svetelného senzora dokáže doslova čarovať. Samozrejmosťou je aj záznam videa vo Full HD rozlíšení. So systémom Android vo verzii 4.4 ste pomyselný krôčik od sveta plného hudobných zážitkov, konzumácie videa z YouTube či hrania pútavých hier. Takže dlho nerozmýšľajte a vykročte do sveta so Sony Xperia T3.

Sony Xperia T3 je špičkovo vybavený a dizajnovo veľmi podarený smartphone vyrobený z kvalitných materiálov. Prístroj je neuveriteľne ľahký a tenký iba 7 mm! Výborne remeselne spracovanému telu dominuje priestranný 5.3" IPS displej s HD rozlíšením. Pôsobivá obrazovka je postavená na rovnakých technológiách, ktoré sa osvedčili v televíziách Sony. Tešiť sa tak môžete na skvelý kontrast, prirodzené farby a široké pozorovacie uhly.

Medzi silné stránky smartphonu patrí 8 Mpx fotoaparát, ktorý ponúka celý rad pokročilých technológií. Vďaka stabilizácii obrazu SteadyShot budú fotografie a videá úžasne ostré. Funkcia HDR sa postará o skvelé fotky a videá v sťažených svetelných podmienkach. Timeshift zase zaznamená až 31 snímok za dve sekundy a spustí sa ešte predtým, než stlačíte spúšť. Videá budete môcť natáčať vo Full HD rozlíšení.

V útrobách smartphonu tepe štvorjadrový procesor s taktom 1.4 GHz. Operačná pamäť potom narástla na 1 GB. Spustite viac aplikácií naraz, plynule prechádzajte webové stránky a prehrávajte videá vo vysokom rozlíšení bez sekania. Procesor je navyše energeticky úsporný. Super tenké telo ponúkne skvelé remeselné spracovanie, atraktívny dizajn a kvalitné materiály v čele s rámčekom z nerezovej ocele. Prístroj sa vďaka tomu drží skvele v ruke.

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• rozmery (1)
  • , zakúpené v Turbado.sk

• Velky displej

• Nádherný displej
    • Pekný dizajn,žiadne ovály v tvare vajca
    • Dobre odladený systém
    • Rýchle reakcie
    • Sony rozhranie
    • Micro sd 64gb
    • Telefón mi tak sadol že nemám dôvod písať akékoľvek mínus.

Napriek tomu že je to starší model tak T 3 má stále čo ponúknuť...Už len ten skutočne krásny displej,videá z You Tube v hd prehrá vo veľmi vysokej kvalite.
    Internet je rýchly,neseká...a aj keď papierovo nemá špecifikácie súčasných noviniek tak sa o ňom stále oplatí uvažovať už len pre ten dizajn a displej.

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• Kupila som to co som prave chcela.

Celkovo som spokojna

• Rýchly
    • Veľký a tenký
    • Dobrý reproduktor
    • Kvalitný materiál
    • Dostatok pamäte
    • Fotoaparát (aj predný aj zadný)
    • Batéria dlho vydrží

Kvalitný a dobrý mobil pre bežných používateľou postačí pamäťou aj rýchlosťou. Odporúčam

• Mam ho mesiac som celkom spokojny
    • Vyzvananie slabe pri pouzivani messngera slabo pocut upozornenie na spravu neviem ako to nastavit pre zlepsenie

Hladal som telefon za rozumnu cenu je v pohode vsetko funguje tak ako ma hlavne nemrzne kupil by som ho znova

• Fotoaparát
    • Elegantný Dizajn
    • Tenučký
    • Ľahký
    • Rýchli
    • Dobrá výdrž betérie
    • Dobrý zvuk pri počúvaní hudby cez sluchadla

Super telefon mam ho 2 týždne a som maximalne spokojny.
    Je super krásne fotí. Pekný velký display HD kvalita.
    Pripojenie cez TV. to je super vec. Tento telefon je pre mladých ľudí, ktorí maju radi hudbu.fotenie či surfovanie na nete.
    VRELO ODPORUČAM !

• , zakúpené v NovéMobily.sk

dobrý

• , zakúpené v HEJ.sk

• rýchly,nemrzne,hneď som si aj zvykla na veľkosť displeja,
    • cez deň fotí krásne,,,no bez denného svetla už je to horšie....

odporúčam

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Baterka displej tenky dizajn
    • Nie je

Vyborny za tu cenu

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitné prevedenie, nádherna farba (purple), tenký a ultra ľahký,
    • postačujúca kapacita batérie, dostatočne rýchly,
    • zlé nakonfigurovaný automatický jas, až by som povedal, že je to na škodu

Celková spokojnosť zariadenia za prijateľnú cenu :)