Sony Xperia XZ Premium Dual SIM

Inteligentný telefón s očarujúcim designom a dych vyrážajúcou výbavou? Predstavujeme vám model Xperia XZ Premium, ktorý bude vašim každodenným spojencom aj v nepriaznivých podmienkach. Okrem slotu na dve SIM karty vás poteší dokonalým výkonom, dôvtipnou batériou a v neposlednom rade tiež prvotriednym fotoaparátom Motion Eye, s ktorým budete konkurovať profesionálnym fotografom.

Elegantný design

Xperia XZ Premium je na pohľad aj na dotyk majstrovským dielom. Dokonale hladké línie elegantného štíhleho tela pokrýva prémiový sklenený povrch „loop surface“ vytvárajúci zrkadlový efekt. Sklo Corning Gorilla Glass 5 vyniká nie len mimoriadnym vzhľadom, ale aj odolnosťou. Výrobca si potrpel aj na tie najmenšie detaily. Hrany prístroja oplývajú dôkladným diamantovým rezom, objektív fotoaparátu zasa zdobí elegantný krúžok z nehrdzavejúcej ocele.

Konštrukcia
Kalendár
Kalkulačka

• , zakúpené v MP3.sk

• Zatial sa zoznamujem s prostredim daneho smartfonu
    • 1. Na celom Slovensku nie je dostat diarove puzdro na dany telefon.
    • 2. Zoberiem telefon do ruky a zakazdym zapnem fotoaparat (robi to hardwarove tlacidlo na boku telefonu) Zatial som nezistil, ako by som spomenute tlacidlo deaktivoval
    • 3. Doteraz som bol zvyknuty na ine prostredie telefonu od inych znaciek (chyba: automaticke nastavenie zap. a vyp. telefonu, nastavenie, aby sa aplikacie automaticky nespustali, fotoaparat nema stabilizator obrazu, bateria pri aktivnom pouzivani sa vybija dost rychlo)
    • 4. To najhlavnejsie, co som mal spomenut na zaciatku bola zasuvka pre sim a sd. Ked vylupnete kryt, zasuvka pre sim 1 zostane zasunuta v telefone a musite ju vytahovat (ak mate -dlhym nechtom). Druha zasuvka je zlahka cez klabiky spojena s krytom (velmi zle riesenie alebo vada vyrobku)

Tento smartfon nema hodnotu vyse 700 EUR

Diktafón
Kalendár
Kalkulačka

S fotoaparátom budete vždy o krok vpred

Funkcie fotoaparátu Motion Eye vám vyrazia dych. Spomalené videá sa stanú skutočnou lahôdkou – za minútu dokáže zaznamenať neuveriteľných 960 záberov a v porovnaní s konkurenciou tak mnohonásobne viac spomaliť akýkoľvek pohyb. Za zmienku stojí aj funkcia prediktívneho záznamu, ktorá uloží zábery do medzipamäte skôr, než stlačíte spúšť. Prvotriedna kvalita vyhotovených fotografií je samozrejmosťou – a to aj pri nedostatočných svetelných podmienkach.
S fotoaparátom budete vždy o krok vpred

Očarujúci displej

HDR displej s Ultra HD 4K rozlíšením v sebe ukrýva výnimočné technológie. X-Reality dokáže dopĺňať chýbajúce pixely, potlačiť šum a zlepšiť textúru. Technológia TRILUMINOS produkuje približne 138% farebného spektra zobrazovaného štandardnými displejmi, čím sa postará o intenzívnejšie a autentické farby. Obraz displeja je skrátka natoľko ostrý a intenzívny, že nebudete mať slov.
Očarujúci displej

Mimoriadny zvuk

Nerobte kompromisy a vychutnajte si hudbu v podobe, v akej bola stvorená. Technológia Hi-Res Audio vašim ušiam sprostredkuje krištáľovo čistý zvuk plný tých najjemnejších detailov.
Mimoriadny zvuk

Osem koní pod kapotou

Xperia XZ Premium sa pýši supervýkonným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 835, ktorý vám dopraje bleskurýchle prezeranie webových stránok, plynulé sledovanie videí či hranie hier a tiež bezproblémový multitasking.
Osem koní pod kapotou

Batéria plná života

Inteligentná funkcia Smart Stamina dozrie na to, aby vám energia vystačila na celých 24 hodín. Všíma si, ako v priebehu dňa využívate kapacitu batérie a spotrebu energie upraví presne podľa vašich potrieb. Vďaka nabíjacím technológiám nehrozí riziko poškodenia batérie – naopak, jej životnosť sa môže dokonca zdvojnásobiť!
Batéria plná života

Vodoodolný a prachotesný

Zosilnená konštrukcia smartphonu s odolným sklom Corning Gorilla Glass 5 zdolá akúkoľvek pohromu. Prístroju neublíži žiadna voda ani prach.
Vodoodolný a prachotesný

Šikovný spojenec

Dôvtipné funkcie tohto smartphonu si vás okamžite získajú. Xperia sleduje všetky vaše činnosti a naplno sa prispôsobuje vášmu životnému štýlu. Zapamätá si, že pred spaním zapínate tichý režim a bude to robiť za vás. Všíma si, ktoré aplikácie využívate – a tie, ktoré nepotrebujete, deaktivuje. Nemusíte sa trápiť ani čistením medzipamäte, ktoré je raz za čas nevyhnutné - Xperia XZ Premium sa o to automaticky postará.
Šikovný spojenec

Prémiový telefón Sony Xperia série X vám poskytne to najlepšie z mobilných technológií. Predovšetkým je to úchvatný 4K HDR displej, extrémny výkon procesora Qualcomm Snapdragon 835 a profesionálny fotoaparát s technológiou ultra spomaleného videa. Navyše zaujme dokonalou eleganciou designu Loop surface. Užite si skvelý displej, bleskové reakcie, plynulý a bezproblémový chod a množstvo chytrých funkcií. Sony Xperia XZ Premium je elegantný a neskutočne výkonný partner pre mobilný život.

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt

• rýchlosť systému, odolnosť voči vode a prachu.
    • veľké rámčeky nad displejom aj odspodu displeja, 2x v servise, dúfam že vydrží už. Inak veľké SKLAMANIE od Sony. Keďže som mal Z1, Z2, Z3, Z5 a XZ Premium (ktoré aj vlastním). Pravdepodobne posledné Sony v mojom vlastníctve.
  • , zakúpené v MP3.sk

• Zatial sa zoznamujem s prostredim daneho smartfonu
    • 1. Na celom Slovensku nie je dostat diarove puzdro na dany telefon.

Tento smartfon nema hodnotu vyse 700 EUR

• NIC

• kvalita produktu skusenosti mojich znamich

• Spokojnost telefón je kvalitný

• Rýchlosť zariadenia - bleskové reakcie, nemrzne, nezahrieva sa
    • Podpora LTE - neskutočne rýchly 4G - odskúšaný orange i o2
    • Výdrž batérie i nabíjanie - super -nabíjané v nedeľu, ďalšie dobitie vo štvrtok :)
    • Kvalitný displej - 4K HDR displej, svetelné vyžarovanie nedráždi oči, nádherné farby
    • Zabudovaný software na správu mobilu - šetrič batérie, základný antivírusový program....
    • Dizajn aj spracovanie - mám červený, je fakt nádherný
    • Perfektný foťák - profesionálny fotoaparát s technológiou ultra spomaleného videa, všetko vyskúšané
    • Veľkostne úplne v pohode i pre ženu - nie je to žiadna mega tehla
    • Osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB operačnej pamäte, 64 GB interná pamäť, ktorú je možné rozšíriť pomocou micro SD slotu
    • Android mi ihneď po zapnutí telefónu ponúklo aktualizáciu na Android 8.0.0 oreo
    • Ochranné sklo Corning Gorilla Glass 5
    • Konštrukcia - elegantný, pevný, odolný, nič nevŕzga, všetko je tak ako má byť, dokúpila som si len ochrannú fóliu a mám flipový obal

Ako darček som dostala k telefónu bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-XB950B1.
    Som veľmi spokojná. Pre tých, ktorí stále váhajú určite odporúčam, zodpovedá popisu v ponukách.
    Tiež som váhala, kvôli cene, ale teraz som na 100% spokojná a kúpila by som si ho znovu.

• sony
  • , zakúpené v Mobiluj

vysoka kvalita za rozumnu cenu

• , zakúpené v INGRAM

• Dual Sim
    • Spomalené zábery
    • Kvalitný fotoaparát
    • Zbytočný priestor nad a pod displejom
    • Softwareove tlačidlá miesto hardwareovych

Celkovo odporúčam. Rozmerovo skoro taký istý telefón ako Lenovo VIBE Z2 Pro, ale ten má 6" display

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Vodotesny
    • Kov a sklo
    • Rychli procesor a ram a bezproblemovy multitasking
    • Pekny no nevyuzity display
    • Superspomalene video 960fps
    • Celkom obstojne fotografie aj pri horsom svetle na to ze ma 19 Mpx.
    • 3,5 mm konektor pre sluchadla
    • Usb C
    • Mozno Sony design ale ja ho beriem skor ako plus.
    • Kedze mal ist do zenskych ruk tak velkost.

Ak by som ho kupoval pre seba tak som spokojny. Kedze ale mal ist do zenskych ruk musel som ho vratit lebo "je velky".