Sony Xperia XZ1 Dual SIM

Začína to tým najvyladenejším dizajnom, pokračuje to neprekonateľným obrazom a končí to u perfektného softwaru. Reč je o smartphone Xperia XZ1, ktorý vám predstaví tie najlepšie možnosti mobilného zariadenia. Tešiť sa môžete na sofistikované telo s hladkým povrchom „loop surface“, vysoko kvalitný obraz v HDR doprevádzaný perfektným zvukom i nenahraditeľné funkcie, ktoré si rýchlo obľúbite. Neoddeliteľnou súčasťou je tiež špičkový fotoaparát, s ktorým zachytíte nie len každý dôležitý okamih, ale budete tiež natáčať úchvatné videá. Vyberte si medzi farebnými variáciami tú, ktorá najlepšie doplní váš štýl!

Fotoaparát, ktorý zachytí každý okamih

Robte snímky, s ktorými budete vrcholne spokojní. 19MP fotoaparát s technológiou Motion Eye a obrazovým snímačom s vrstvou pamäte Exmor RS vám splní všetko, čo si budete priať. Vďaka prediktívnemu záznamu vám neunikne žiadny moment, zatiaľ čo s objektívom G Lens zachytíte každý detail perfektne a ostro. Dovolí vám tiež natáčať super spomalené videá rýchlosťou 960 snímok za sekundu.

Konštrukcia

• dobrý obraz
    • dobrá kamera a fotoaparát
    • šmýka sa v rukách, šmyklavý povrch
  • , zakúpené v Gigastore

Je to telefon co splna vsetky moje poziadavky (dostatocny vykon, umiestnenie citacky odtlackov prstov, USB-C, NFC, stabilny system a výška pod 150mm...) s najnižšou cenou (pod 400€) na trhu.

• , zakúpené v Sony Mobile SK shop

Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Obraz na úrovni dokonalosti

S modelom Xperia XZ1 budete môcť sledovať filmy s perfektnej kvalite HDR. Telefón využíva technológiu, ktorú nájdete v najnovších televízoroch Sony Bravia, a úžasný zážitok zo sledovanie vás tak neminie. Čaká vás dokonalý kontrast, ostrý detail i dych berúce farby. Displej s technológiou TRILUMINOS totiž dokáže oproti bežným displejom zobraziť 138 % šírky farebného spektra.
Obraz na úrovni dokonalosti

Dokonalý zvuk i pre tie najcitlivejšie uši

Pripravte sa na úchvatnú kvalitu zvuku vďaka technológii DSEE HX. Tá zvuk vylepšuje na najvyššiu možnú kvalitu, ktorej sa už nikdy nebudete chcieť vzdať. Smartphone ďalej ponúkne ničím nerušené počúvanie a úžasne čistý a vyvážený zvuk, ktorý vďaka digitálnemu potlačeniu hluku nebude ničím nepatričným rušený. Súčasťou sú i výkonné reproduktory, ktoré poskytujú o 50 % vyššiu hladinu akustického tlaku než predchádzajúce modely – to z nich činí tie vôbec najvýkonnejšie reproduktory, ktoré vám môže Xperia ponúknuť.
Dokonalý zvuk i pre tie najcitlivejšie uši

Elegantný spoločník pre každého

Xperia XZ1 sa chváli povrchom „loop supface“, ktorý sa vyznačuje hladkým kovovým dizajnom. Pôsobí tak priamo ukážkovo elegantným dojmom, čisto a sofistikovane. K dispozícii je v jedinečných farebných prevedeniach, ktoré sú inšpirované prirodzeným svetlom. Navyše je prístroj odolný proti daždi, čo vám určite neraz príde vhod.
Elegantný spoločník pre každého

Skvelý navonok i vo vnútri

Perfektný dizajn neznamená všetko, a to tento smartphone moc dobre vie. Chváliť sa preto môže i super výkonným osemjadrovým procesorom s plynulým chodom, dlhšou životnosťou batérie a množstvom inteligentných funkcií. Telefón sa postupne prispôsobí vašim zvykom a bude sa podľa nich i chovať – pokiaľ napríklad zabudnete niekomu zavolať späť, rád vám to pripomenie.
Skvelý navonok i vo vnútri

Sony Xperia XZ1 je dokonalým stelesnením skvelého smartfónu. Je doslova nabitý pokročilými technológiami a vybavený profesionálnym fotoaparátom, inteligentnou správou batérie, čítačkou odtlačkov prstov a šikovnými funkciami, ktoré sa prispôsobia podľa vás. A to všetko sa skvelým vylepšeným dizajnom. Vďaka hladkému kovovému povrchu „loop surface“, ktorý obklopuje zovňajšok, a diamantom rezaným hranám vyžaruje Xperia XZ1 skutočnú kvalitu. Navyše odolá aj poliatiu vodou. S odolným sklom poslednej generácie Corning Gorilla Glass 5 je smartfón Xperia XZ1 dostatočne odolný, aby s vami vydržal celý deň. Bez tejto funkcie si už nie je možné moderný inteligentný telefón ani predstaviť. Uľahčí vám život v mnohých situáciách a navyše bezpečne ochráni vaše cenné dáta. Na 5,2" displeji s podporou HDR budú filmy tak realistické, že si budete pripadať, ako by ste boli v nich. Nechajte sa vtiahnuť do sveta výnimočných farieb, kontrastu a ostrosti. Spoločnosť Sony totiž pre tento nový telefón použila svoju jedinečnú technológiu BRAVIA. Displej TRILUMINOS navyše produkuje 138 % farebného spektra zobrazovaného štandardnými displejmi. Sony Xperia XZ1 prináša zásadný prelom v mobilnej kreativite. Pomocou jedinečnej aplikácie 3D Creator je totiž možné naskenovať 3D objekt v priebehu niekoľkých sekúnd. Využijete celkom štyri režimy na zachytenie tváre, hlavy, jedla alebo voľného tvaru. Takto spracovaná snímka vynikne na sociálnych sieťach, v rozšírenej realite alebo ju dokonca môžete vytlačit pomocou 3D tlačiarne.

Dokumenty

• kvalita.

• Fotoaparát
    • 3D scan
    • zvuk
  • Sony Xperia XZ1 je hodná honoru menšej vlajkovej lode. Vysoký výkon a plynulý chod, výborné spracovanie, no najmä kvalit...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• , zakúpené v Mobiluj

• kvalitny fotoaparat
    • kvalitny material zo zadu-ziadne odtlacky a skarbance-v puzdre
    • hlasne reproduktory
    • vysoky jas- aj na slnku perfektny!
    • 3D creator- mno este som neskusala :D
    • padne do ruky
    • sluchatka od sony- kvalita
    • spomalene video 960 fps
    • velmi jasne, zive krasne fotky! Najlepsie od SONY!
    • vecer napriklad mesiac krasne odfoti-sice so sumom, ale velmi jasna, svetla fotka
    • slno tiez odfoti ako nazivo-ziadne odrazy, ziadne sumy-totalna spokojnost (nie som expert fotograf, kupila som ten mobil pre fotky, a 95% spokojna :) Ziadny telefon nebude mat take fotky, ako samotny fotoaparat
    • neohrieva sa
    • telefonovanie hlasne
    • zadna strana bez odtlackov
    • odtlacok prstov, super vec-niekedy ma nespozna, hlavne rano, ked vtanem
    • Gorilla glas 5.... male skrabance na displei! toto som necakala. som zena, mam ju v puzdre, davam na ne pozor, i v noci stoji v puzdre zabaleny, a ajtak skrabance sa tam najdu! 2 tyzdn ma telefon.... to ma mrzi!
    • baterka- vydrzi mi 2-3 dni, ale rychlo sa vybija aj pri zapnuti stamina, obrazovka zje svoje. ( manzel ma sony Z3 a vydrzi mu 5-6 dni....) (nie sme ten typ, ktory sedime na telefone, preto taky cas :) )
    • hrany nachylne na skrabnutie, v puzdre jedna mala skrabka na hornej hrane- zas neviem ako -_- davam na ne pozor ako na moje oci!
    • Dual sim-jedna musi byt pametovka- cize ak potrebujete SD kartu-nemate dual sim
    • v stamine kvalita obrazovky, alebo inych veci velmi zaostaly, napriek tomu baterku zere normalne. Oproti tomuto Z3 je lepsia! (mam obe a celkom spokojna)
    • fotky vecer su velmi kockovane az sumive.
    • makro sa velmi tazko prichyti -_- neviem spravit az na viacery pokus dobre makro foto
    • cena, ktora uz klesa, ale myslim si ze to je dost
    • LED!!!!! velmi slaby- ako pri sony este stale!
    • gorila glass 5
    • nachylne na skrabance hlavne bocna strana
    • pri zapnuti tel. musim zapisovat kod ktory sa pouzije na to, ked ma odtlacok nepusti

Celkovo: Telefon som si kupila z dovodu : ze je to SONY, od malicka pouzivam, nesklamal ma nikdy, mam rada sony znacku, kvalitna, na mensie zavady, ale docela dobry,
    Druha vec: je fotak! chcela som 19 MPix Motion eye vyskusat-mno xz premium som nechcela aj kvoli velkosti, aj kvoli tomu, ze xz1 je o stupen novsi uz :) a plus ten 3d creator- este ju som ani neskusala :D
    fotky ma akurat nesklamali. Vela farieb, zivost, krasne denné fotky, jasne. vecer so sumom, ale zas svetle fotky, co ma sklame stale to je makro :/ Sony si neda zalezat na tom, aby makro krasne zaostrilo a fotilo :/ treba sa stym zahrat aby som vedela urobit jedno makro. ale ked sa podari- nesklame :D co sa mi na nej nepaci je led!!!!!!! a to furt maju taku slabu, ze pod nos nevidim snim hlavne vecer ked potrebujem v prirode rozsvietit. to huawei a podobne uz maju lepsie blesky, sony sa stym netrapi :/ blesk je super, video kvalita
    paci sa mi jas, velmi silny, aj lsaby na minime. krasne jasne zive farby, nevidela som este taky telefon, ktory ma tak zive farby ako tento,. rychly, no treba obcas vypinat. si myslim. niekedy zasekne, a napriek tomu ze naozaj telefon vyuzivam len na citanie, fotenie, telefonovanie, obcas si zapiseme fb alebo sms.
    v stamine sa seka, su tam tri typy staminy, je aj taky, co neovplyvni vykon, ale zas nesetri baterku. a ked ovplvyni vykon, tak tiez na baterke viac nesetri...tak som zistila. Obrazovka vela baterii zje.
    hudba hlasna, krasna
    telefonovanie super, az musim stisit, lebo je hlasny, kvalita!
    paci sa mi dizajn, mne hrany nevadia- aj sa mipacia :) nie ako S8 -_- fuj mne sa to nepaci. mohli by byt hrany uzšie, ale co uz. paci sa mi konstrukcia, matna zadna cast, smyka sa na povrchu a to dost! ale zas nenecha odtlacky, ako napriklad xz premium. nema este skrabance- co sa divim, napriek tomu, ze GORILLA GLASS 5 ...uz ma tam skrabance a od kupy ju mam v puzdre, davam na ne pozor, a ajtak. :/ to ma sklamalo. kupila som na ne teraz sklo, ale aj ta je mensia ako cela obrazovka -_- smola. (aliexpres) hrany sa mi tiez nepacia tym ze tiez sa rychlo skrabu. z nicoho nic sa mi tam objavilo skrabanec-a nie hocijaky. mala som moznost tovar vratit za 14 dni.....ale nemala som na to srdce. drahy, ale zas posluzi, najme fotak, som spokojna napriek tolkym vadam, mam ju cca 2 tyzdne a nieco, sklamala ma gorilla glas, led zasa, ale nechcela by som menit :) som spokojna, tesim sa ze drzim sony xz1 v ruke ako medzi prvymi, a dufam, ze mi tie 2 roky posluzi na cesty aj dalej :)
    Dufam, ze som Vam pomohla :)

• , zakúpené v mobilonline.sk

• špičkový mobil za vynikajúcu cenu a súper výkon moderná technologia
  • Zatímco u stále více předních i méně známých značek se snaží designéři redukovat rámečky kolem displeje, u Sony je už ně...

Zobraziť celú recenziu na mobilizujeme.cz