Ulefone Armor 17 PRO

Chytrý telefón Uhlopriečka displeja: 16,7 cm (6.58") Rozlíšenie displeja: 1080 x 2408 px Typ displeja: IPS Takt procesora: 2,2 GHz Typ procesora: MediaTek Model procesora:...
325 €

bez nadstavby
Modelový rok
2022

• , zakúpené v elektroshock.sk

• vybral som si odolny tel. na zaklade recenzie na webe a zatial je vsetko ako bolo popisane

odolnost + dostatocna vybava

• , zakúpené v elektroshock.sk

• Tento mobil je maximálne praktický, odolný, a je vhodný ako na hranie hier tak aj na prácu
    • Je to mobil z kategórie odolný smartfón, a ako taký spĺňa všetky parametre údávané výrobcom
    • S týmto mobilom som maximálne spokojný, je odolný, je šetrný na batériu, na jedno nabitie mi vydrží ísť pri plnej normálnej prevádzke 2 dni, dajú sa na ňom v pohode hrať všetky moje obľúbené hry vďaka novému čipsetu MediaTek Helio G99

žiadne

bez nadstavby
Modelový rok
2022

Chytrý telefón

• Uhlopriečka displeja: 16,7 cm (6.58")
  • Rozlíšenie displeja: 1080 x 2408 px
  • Kapacita batérie: 5380 mAh
  • Farba: Čierna
  • Hmotnosť: 290 g

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Masívny krásny mobilný telefón. Zatiaľ je to dobré.
    • Viac váhy, ale s tým som počítal.
    • Odolnosť
    • ukladanie/pamäť
    • rozmery/hmotnosť
    • zvuk
    • nemožnosť nainštalovať Instagram

Telefón je ťažší a trochu väčší, ale očakával som, že to bude horšie. Ak je cenou za odolnosť (pád, voda, prach) vyššia veľkosť a hmotnosť, tak to nie je veľký problém a aj v dámskej kabelke je to ok. Telefón používam asi 14 dní, za ten čas ho hodnotím ako fajn smartfón - beží rýchlo, fotí pekne, videá sú dostatočné... Treba si však zvyknúť a objaviť "pohybovanie sa" v telefóne. Funkcia späť sa nahrádza pohybom prsta z ľavého okraja displeja na pravý, vyrovnávacia pamäť (otvorené stránky na pozadí) sa vyvoláva palcom od spodného okraja telefónu nahor atď. Na všetko sa však dá prísť a nová orientácia sa dá ľahko zvládnuť. Čo sa mi ešte nepodarilo, je aktivovať nejaký mód na fotenie pod vodou, tak dúfam, že na to prídem skôr, ako to budem potrebovať :-). Instagram si do telefónu nainštalovať nemôžem, ale to mi neprekáža. Naopak, som veľmi spokojný s výkonom reproduktorov pri hlasnom prehrávaní hudby. Zvuk zatiaľ prekonal napríklad všetky modely Xiaomi, s ktorými som sa stretol (napr. model 10). Je hlasný, sýty a umožňuje sa vyblázniť, keď si zrazu potrebujete urobiť malú párty :-). Už sa mi podarilo telefón zhodiť - asi len z metra a na koberec, ale prežil to ako nič. Pôsobí veľmi odolne. Na druhej strane, dodávaný stojanček mi pripadá zvláštny. Určite je fajn mať magnetický stojan na výšku a na šírku s možnosťou vložiť medzi ne kreditnú kartu (čo pri NFC nedáva zmysel, ale ok - jednoducho priestor), ale jeho dizajn sa mi nepáči, takže ho k telefónu nemám pripevnený. Zbytočne zväčšuje šírku telefónu, pôsobí trochu "kolínsky".

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • dobrý pomer ceny a kvality pre odolné telefóny
    • intuitívne ovládanie
    • výdrž batérie

hmotnosť + väčšie rozmery

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Zvládne všetko, čo dnes bežný používateľ potrebuje, pracuje svižne a mal by bez ujmy prekonať aj tie najnáročnejšie podmienky. Uvidíme časom, ešte len začíname.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Podceňovaná značka, doma ich používame už roky.
      • FM rádio bez potreby zapnutých slúchadiel, výdrž batérie, odolnosť, dizajn, kvalita spracovania, remeselné pomôcky, nočné videnie.
      • nič.

odolnost + dostatocna vybava

• Spoľahlivosť
      • Extra rýchle nabíjanie
      • Dobrá výdrž batérie
      • Nemožnosť otvoriť fotoaparát zo zamknutej obrazovky v systéme Android 12 bez odomknutia telefónu.

žiadne