UleFone Armor 9E

Odolné
Nadstavba systému
bez nadstavby

• , zakúpené v SUPERMOBILY

• Geniálna baterka(svetlo), dobrá výdrž batérie, nerozbitnosť, celkom fajn fotoaparát
    • Je ťažký (ale s tým som aj počítal a aby niečo vydržal musí taký byť), slabšia kvalita videa ako som očakával

Je to už môj druhý mobil od Ulefone. Do roboty, do lesa vynikajúci produkt. Treba vedieť čo chcete od mobilu a následne podľa toho robiť kompromisy. Ja som chcel nerozbitný, s dobrou batériou a fajn foťákom. Toto spĺňa!

• , zakúpené v www.mobilpartner.sk

Pocas zatial kratkej doby pouzivania telefonu - spokojnost.
    Avsak vsimol som si na internete, ze balenie zvycajne obsahovalo aj "Tempered Glass", v tomto pripade vsak v krabici nebolo.

• , zakúpené v SUPERMOBILY

Pekný a spoľahlivý mobil do poriadnej chlapskej ruky.

Konštrukcia
Možnosť pamäťovej karty
Odolné
Nadstavba systému
bez nadstavby

smartfón • 6,3" uhlopriečka • IPS displej • 2340×1080 px • procesor MediaTek Helio P90 (8-jadrový - až 2,2 GHz) • pamäť RAM 8 GB • interná pamäť 128 GB • microSD karta - až 2 TB • štyri zadné fotoaparáty 64+8+2+2 Mpx • predný fotoaparát 8 Mpx • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • 3,5 mm jack • odomykanie pomocou odtlačku prstov a rozpoznania tváre • Android 10 • kapacita batérie 6 000 mAh Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v www.mobilpartner.sk

Pocas zatial kratkej doby pouzivania telefonu - spokojnost.

• , zakúpené v SUPERMOBILY

Pekný a spoľahlivý mobil do poriadnej chlapskej ruky.

• Odolnosť
    • Bateria
    • Fotoaparat
    • Vaha
    • Chýba bezkontaktné nabijanie

Mal som predchodcu Ulefome 6E dva roky.Bol som Max spokojný.Preto som si vybral novší typ. 9E.Zatial mi plne vyhovuje .Bat.mi vydrží 4-5 dní čo je super.

• , zakúpené v SUPERMOBILY

• Dostal som presne to,čo som podľa popisu mobilu očakával
    • Zatiaľ nič.

Keď niekto potrebuje mobil,ktorý zvládne vodu,prachu,občasné padnutie,...,ale zároveň by chcel aj pomerne kvalitné fotky robiť,nenabíjať mobil x krát,ale len raz za 2-3 dni,a ziskať informácie z webu bez sekania ,tak na to ten mobil je stavaný.Nie je to najmodernejšia technológia,ale zlatá stredná cesta ,a dobrý pomer cena/výkon na hore spominané použitie.