UMAX VisionBook P50

Možnosť pamäťovej karty

• Vynikajúci

• Ešte neviem kúpil som to dcére na vianoce
  • , zakúpené v Gigastore

Kvalita,dobrý výkon za super cenu.Máme doma 4 kusy.Ja,manžel aj dve deti.

Nevýhody? Neviem o ničom.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 6.0 (Marshmallow)
160 g
Možnosť pamäťovej karty

smartfón s 5" IPS displejom • rozlíšenie 1280×720 px • 4jadrový procesor 1,3 GHz • 1 GB RAM • interná pamäť 8 GB • podpora micro SD až do 32 GB • 5Mpx zadný fotoaparát • 2Mpx predný fotoaparát • GPS • Wi-Fi • LTE (4G) • Dual SIM • operačný systém Android Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Vynikajúci

• Ešte neviem kúpil som to dcére na vianoce
  • , zakúpené v Gigastore

Kvalita,dobrý výkon za super cenu.Máme doma 4 kusy.Ja,manžel aj dve deti.

Nevýhody? Neviem o ničom.

• , zakúpené v INGRAM

Vybral som výrobok pre moju ženu, ktorá je tech. začiatočník.
    Mobil som jej dával do prevádzky. Musím priznať, že mňa a moje vnúčatá očaril. Priznám si že som nepotreboval 300€
    mobil. Ja používam xiaomi redmi note 3,ktorá je2X tak drahá. Umax je veľmi pekný a na svoju cenu aj veľmi dobrý. Znovu priznávam, že očaril, to čo ste opisovali všetko sedí.
    Nemôžem porovnávať s s nejakým 1000€ strojom, pretože som taký nikdy nemal v ruke. (Vôbec ma to ale netrápi.) Ja som starý chlap a dokážem mať radosť z pekných vecí a zo slušného a spoľahlivého nákupu.

• , zakúpené v OKAY.sk

Cena/výkon

• , zakúpené v INGRAM

za malo peňazí tak akurát muziky ....

• -skvelé ovládanie
    • - jednoduchý dizajn
    • - nízka cena
    • -Marshmallow :3
    • - kvalita zvuku
    • - kvalita zvuku pri hovore
    • - RAMka
    • -fotoaparát
    • -2000mAh !?
    • - v slnku pri nastavení max. jasu je obtiažne vidieť

Na základné aplikácie a prezeranie internetu je vhodný. Celkovo sa mi na ňom páči jednoduchosť a pomerne slušná rýchlosť. Je to ako sa vraví, za málo peňazí celkom dosť muziky. Avšak kvalita fotiek je mizerná, ale za takú cenu nemôžem zasa čakať zázraky :) Taktiež sa mi nepáči batéria, ktorú musím dobíjať pri aktívnom používaní skoro každý deň. Tento mobil som si kúpil aj kvôli horšej finančnej situácii, ale napokon ma pri tejto cene celkom prekvapil, čakal som nejakú trapotinku, že mi bude sekať alebo niečo, ale opak je pravdou. Na záver by som chcel napísať, že ako nenáročnému užívateľovi mi to úplne stačí :)

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Cena,
    • Rýchlosť
    • Kvalita

Cenovo dostupný a kvalitný telefón. Výkonný procesor, Android 6.0, 4G. Všetko beží ako má. Spokojnosť

• Android 6.0
    • Vzhľad
    • Výdrž batérie

Telefón má super pomer cena - výkon (so zľavou v Hej som ho kúpil za 75 eur, oproti konkurencii s rovnakými parametrami som ušetril 20-30 eur), prekvapivá bola pevnosť plastov (zadný kryt). Od fotoaparátu som moc neočakával, je uspokojivý. Veľké plus je android 6.0. Nevýhoda je výdrž batérie (kapacita len 2000mAh). Telefón je ešte nový, uvidíme ako bude fungovať o rok.