Vonino EGO QS Dual SIM

Nadstavba systému
bez nadstavby

• , zakúpené v Alza.sk

• maximálna spokojnosť, splnil všetky naše požiadavky
    • nie sú na trhu doplnky ako kryt a pod.
    • pričom spoločnosť Vonino avízovala, že ku koncu februára budú na trhu aj kryty a iné doplnky.

Hlavným dôvodom na kúpu dual mobilu Vonino bolo to, že z celej ponuky dual sim telefónov má špičkové parametre, a všetky náležitosti špičkového mobilu, ktoré aktuálne sú aj pravdivé. Trochu som sa aj bála pri jeho kúpe, kedže ide o čínsky výrobok, neznámy na trhu. Nehľadala som podľa ceny , ale podľa paramertov a vybrala sme si tento. Nevýhodou nie len tohto ale všetkých smartfónov je výdrž batérie. Pri tom množstve aplikácií sa rýchlo vybíja. Mám ho dva týždne, ale zatiaľ som s ním veľmi spokojná. Predtým som mala HTC ONE a keď ho porovnám tak rozdiel medzi nimi nimi je zatiaľ len v cene. Ale uvidíme čo bude neskôr.

Konštrukcia

• Zadný fotoaparát: 8mpx QS45-04

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• maximálna spokojnosť, splnil všetky naše požiadavky
    • nie sú na trhu doplnky ako kryt a pod.