Xiaomi 12 Pro 5G 8GB/256GB

Xiaomi 12 Pro 5G 8 GB / 256 GB Horúcim kandidátom na titul najlepší smartfón roka sa bez pochýb stáva Xiaomi 12 Pro s výbavou nekompromisnou vo všetkých ohľadoch. Nadchne...
999 €
Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Kaufland.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Do 2 týždňov • 1 variant4 642 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Xiaomi 12 Pro 5G 8 GB / 256 GB Horúcim kandidátom na titul najlepší smartfón roka sa bez pochýb stáva Xiaomi 12 Pro s výbavou nekompromisnou vo všetkých ohľadoch. Nadchne...

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 12
Hmotnosť
205 g
Možnosť pamäťovej karty
nie
Odolné
nie
Produktový rad
Xiaomi 12
Nadstavba systému
MIUI
Modelový rok
2021

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 12
Hmotnosť
205 g
Možnosť pamäťovej karty
nie
Odolné
nie
Produktový rad
Xiaomi 12
Nadstavba systému
MIUI
Modelový rok
2021

Popis produktu

Xiaomi 12 Pro 5G 8 GB / 256 GB

Horúcim kandidátom na titul najlepší smartfón roka sa bez pochýb stáva Xiaomi 12 Pro s výbavou nekompromisnou vo všetkých ohľadoch. Nadchne ako AMOLED displej s 6,73" uhlopriečkou, vysokým rozlíšením a 120 Hz technológiou, tak aj prvotriedny výkon zásluhou Snapdragonu 8 Gen 1 s podporou 5G. Tie najlepšie výkony ale podávajú aj fotoaparáty, kedy všetky majú pôsobivé rozlíšenie 50 Mpx a hlavný snímač dokonca aj optickú stabilizáciu obrazu!

Telefón exceluje aj v otázke rýchlosti nabíjania – 120 W cez kábel, 50 W potom bezdrôtovo! Rovnako tak dbá na zabezpečenie s čítačkou odtlačku prstov integrovanou rovno do displeja a nadchne aj úžasným zvukom Harman Kardon, rovnako ako praktickými vychytávkami typu NFC na bezkontaktné platenie, Dual SIM a ďalšími.    

Kľúčové vlastnosti:

  • Nádherný 6,73" AMOLED displej so 120 Hz a technológiou AdaptiveSync Pro Master
  • Luxusný výkon procesora Snapdragon 8 Gen 1
  • Prvotriedny 50 Mpx trojnásobný fotoaparát
  • Superrýchle nabíjanie bezdrôtovo (50 W) i káblom (120 W)
  • Špičkový zvuk Harman Kardon prostredníctvom štyroch reproduktorov

Horúci kandidát na titul najlepší telefón roka!  

Špičkový kamerový systém

Fenomenálne si Xiaomi počína v otázke fotografovania. Na jeho zadnej strane totiž nájdeme trojnásobný systém fotoaparátov so zhodným rozlíšením 50 Mpx. Popri hlavnom snímači s optickou stabilizáciou obrazu ide ešte o 50 Mpx ultraširokouhlý objektív a tiež 50 Mpx telefoto.      

Ultra Night Video

Vďaka nasadeniu veľkého senzora Xiaomi 12

Pro exceluje aj v natáčaní nočných scén, s čím výrazne napomáha umelá inteligencia na elimináciu nežiadúceho šumu a inteligentné zvýšenie jasu.      

Xiaomi ProFocus

Vďaka novej technológii ostrenia s využitím inteligentných algoritmov úplne zreteľne zachytíte aj rýchlo sa pohybujúce objekty.      

Ultimátny displej

Prvotriedny pohľad servíruje 6,73'' WQHD+

AMOLED displej so 120 Hz technológiou. Nedovoľuje ani najmenší kompromis na úchvatné zážitky z jeho používania.      

AdaptiveSync Pro Master

Zobrazovací panel Xiaomi 12 Pro vyniká aj vďaka technológii prispôsobenia obnovovacej frekvencie na nekompromisné zobrazenie, ale pritom efektívnu prevádzku od 1 Hz do 120 Hz.       4 reproduktory Harman Kardon

Hry, filmy aj hudbu si naplno užijete vďaka vyladenému zvuku prostredníctvom hneď štyroch reproduktorov od špecialistov z Harman Kardon.      

Snapdragon 8 Gen 1

Úplne nekompromisný výkon prináša

Snapdragon 8 Gen 1 s revolučnou 4 nm čipovou súpravou. Môžete si byť istí prvotriednou rýchlosťou, nech sa rozhodnete robiť čokoľvek.       120 W nabíjanie Xiaomi HyperCharge

V rekordnom čase doplníte energiu prostredníctvom 120 W nabíjania káblom Xiaomi HyperCharge, keď len za 24 minút hlási batérie kompletný stav. K dispozícii je navyše aj 50 W bezdrôtová alternatíva, pri ktorej zaberie dobitie len 42 minút.       4 600 mAh batéria

Aj napriek kompaktným rozmerom sa Xiaomi podarilo do tela integrovať batériu s úctyhodnou kapacitou 4 600 mAh pre mimoriadnu výdrž.  

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.