Recenzie Xiaomi Mi 8 6GB/128GB

Pridané: 19. januára 2019

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• Výkon
  • Splnil očakávania
  • Batéria by mohla vydržať viac ale asi je to o používaní...
  • Nevýrazná LED dióda / jednofarebná

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 16. decembra 2018

Zakúpený v MP3.sk

Výborná vlajková loď od xiaomi za cenu strednej triedy u iných značiek. Výborný fotoaparát + vysoká rýchlosť robia z telefónu bezchybný stroj na každodenné používanie.

Overený zákazník Bestcena.sk

Karol

Pridané: 5. novembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• Celkovo veľmi dobrý telefón.

Overený zákazník Bestcena.sk

• dobrá cena

mobilizujeme.cz

Pridané: 18. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi 8: predátor doby výřezové - Mobilizujeme.cz

Je to tu zase: Xiaomi hází granát do vyšší třídy modelem, který přináší dost nejnovějších vymožeností a zároveň argumentuje cenovkou málem o polovinu nižší než konkurence. Dosahuje jí ořezáním toho, co inženýři považují za zbytečné. Projde to Číňanům i tentokrát?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

xiaomimobile.cz

Pridané: 3. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi 8: víc než pouhá kopie iPhonu

Tento model nezastírá, že je vlajkovou lodí společnosti a nabízí skutečně to nejlepší, co od něj můžete čekat. Na přední straně je to velmi pěkný displej SAMOLED s jasnými barvami a pěkným kontrastem. Vzadu je to duální fotoaparát, který dělá opravdu nadprůměrně pěkné fotky, překonávající většinu konkurence. No a uvnitř to doplňuje výkonný hardware v čele se Snapdragonem 845 a 6 GB operační paměti. Telefon je pěkně dílensky zpracovaný, takže doslova na první dotek poznáte, že držíte v dlani něco neobyčejného. Příjemná je možnost odemykání obličejem díky infračervenému skeneru tváře. Výdrž baterie je poměrně dobrá, v případě vybití pak potěší zejména podpora rychlého nabíjení (někoho možná zamrzí chybějící možnost bezdrátového nabíjení).

Celá recenzia na xiaomimobile.cz

Pridané: 14. septembra 2018

Top 5 telefonů do 15000 Kč - [září 2018] - YouTube

Zajímá vás, které telefony jsme vybrali do TOP 5 do 15000 Kč a proč? Tentokrát se zastavíme u možná té nejzajímavější a nejpopulárnější nové kategorie. Je váš oblíbený mobil s OS Android mezi TOP 5? Pojďte se s námi mrknout na naší TOP 5 do 15000 Kč.

Overený zákazník Landeria

sapaai

Pridané: 3. septembra 2018

Zakúpený v Landeria

mám ho zatiaľ týždeň, ale funguje na jednotku :-), je rýchli a nemrzne ako môj starý mobil.

Pridané: 16. augusta 2018

Xiaomi Mi 8 - [recenze] - YouTube

Xiaomi Mi 8 je super telefon a v mnoha ohledech mě příjemně překvapil. Ale zároveň je to jediný telefon, u kterého mě vyloženě štve výřez v displeji, který je tu širší jak Panamský průplav. A co mě na něm přesně vytáčí? Na to se pojdte podívat v dnešní recenzi.

Pridané: 12. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Recenze na nejvýkonnější mobil na světě

Nejlepší a nejvybavenější XIAOMI který jsem kdy v životě měl! Moje dojmy, názory a ukázka.

Pridané: 11. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Unboxing

Rozbalení telefonu, ukázka obsahu balení - názory.Jeden z nejvýkonnějších telefonů na světě.

pcspital.sk

pcspital.sk