Recenzie Xiaomi Mi 8 6GB/64GB

Overené recenzie Xiaomi Mi 8 6GB/64GB

mLM

Pridané: 18. decembra 2018

Zakúpený v MP3.sk

• velmi vela muziky na nizku cenu
  • super fotaky
  • perfektny display

Overený zákazník Bestcena.sk

Miku

Pridané: 27. októbra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

Výborný pomer výkon/ cena
Hodnotiace parametre mobilu sa potvrdily podľa recenzii

Marek

Pridané: 22. októbra 2018

(Upravené 22. októbra 2018)

Zakúpený v MP3.sk

• Super mobil, rýchly, pekný dizajn. Za tú cenu sa určite oplatí.

Marek

Pridané: 21. októbra 2018

• Rychlost,vykon
  • Pekný displej
  • Žiadne zbytočne aplikácie v menu,odladeny system
  • Za tú cenu pre mňa nemá konkurenciu
  • Foťák vynikajúci,samozrejme nie je dokonaly
  • Mínusy u len maličkosti ktoré som si všimol za pár týždňov ako napr.na odomykanie tvarou musíte zmeniť región napr na Indiu,ale predpokladám že to časom bude aj na SVK(aktualizácia),tak či tak to nepouzivam
  • Hlasitosť na zvonenie a nazvuky v hrách nie je rozdelená na 2,takže ak chcem mať ticho hru musím aj zvonenie a naopak..bol som zvyknutý na oddelene nastavenie

Rozhodoval som sa medzi OPO6 a Mi8,cena zvíťazila...telefóny sú podľa mňa rovnake,neľutujem kúpu

mobilizujeme.cz

Pridané: 18. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi 8: predátor doby výřezové - Mobilizujeme.cz

Je to tu zase: Xiaomi hází granát do vyšší třídy modelem, který přináší dost nejnovějších vymožeností a zároveň argumentuje cenovkou málem o polovinu nižší než konkurence. Dosahuje jí ořezáním toho, co inženýři považují za zbytečné. Projde to Číňanům i tentokrát?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník SUPERMOBILY

Pridané: 15. októbra 2018

Zakúpený v SUPERMOBILY

Je vynikajúci!

xiaomimobile.cz

Pridané: 3. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi 8: víc než pouhá kopie iPhonu

Tento model nezastírá, že je vlajkovou lodí společnosti a nabízí skutečně to nejlepší, co od něj můžete čekat. Na přední straně je to velmi pěkný displej SAMOLED s jasnými barvami a pěkným kontrastem. Vzadu je to duální fotoaparát, který dělá opravdu nadprůměrně pěkné fotky, překonávající většinu konkurence. No a uvnitř to doplňuje výkonný hardware v čele se Snapdragonem 845 a 6 GB operační paměti. Telefon je pěkně dílensky zpracovaný, takže doslova na první dotek poznáte, že držíte v dlani něco neobyčejného. Příjemná je možnost odemykání obličejem díky infračervenému skeneru tváře. Výdrž baterie je poměrně dobrá, v případě vybití pak potěší zejména podpora rychlého nabíjení (někoho možná zamrzí chybějící možnost bezdrátového nabíjení).

Celá recenzia na xiaomimobile.cz

• Veľmi kvalitné spracovanie
  • Kvalitné materiály
  • To najlepšie čo sa od Xiaomi dalo čakať
  • Nemá

Jednoducho Top telefón od výborného výrobcu. Nie je o čom, proste Xiaomi!

Overený zákazník Mobilmarket.sk

• Systém vyladený a rýchly
  • Chýba infraport na ovládanie TV

Pridané: 14. septembra 2018

Top 5 telefonů do 15000 Kč - [září 2018] - YouTube

Zajímá vás, které telefony jsme vybrali do TOP 5 do 15000 Kč a proč? Tentokrát se zastavíme u možná té nejzajímavější a nejpopulárnější nové kategorie. Je váš oblíbený mobil s OS Android mezi TOP 5? Pojďte se s námi mrknout na naší TOP 5 do 15000 Kč.

Pridané: 22. augusta 2018

• Skvelý

www.huramobil.cz

Pridané: 17. augusta 2018

Recenze Xiaomi Mi 8 - Huramobil.cz

Xiaomi Mi 8 je podle mě super telefon a v mnoha ohledech příjemně překvapil. Ale zároveň je to jediný telefon, u kterého mě vyleženě štve ten proklatý výřez v displeji, který je tu širší jak Panamský průplav. Možná se teď ptáte, jak dokázal hloupý výřez vyvolat takovou reakci. To všechno a mnohem více se dozvíte v této recenzi.

Celá recenzia na www.huramobil.cz

www.huramobil.cz

Pridané: 17. augusta 2018

Recenze Xiaomi Mi 8 - Huramobil.cz

Celá recenzia na www.huramobil.cz

Pridané: 16. augusta 2018

Xiaomi Mi 8 - [recenze] - YouTube

Xiaomi Mi 8 je super telefon a v mnoha ohledech mě příjemně překvapil. Ale zároveň je to jediný telefon, u kterého mě vyloženě štve výřez v displeji, který je tu širší jak Panamský průplav. A co mě na něm přesně vytáčí? Na to se pojdte podívat v dnešní recenzi.

Pridané: 16. augusta 2018

Xiaomi Mi 8 - [recenze] - YouTube

Pridané: 12. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Recenze na nejvýkonnější mobil na světě

Nejlepší a nejvybavenější XIAOMI který jsem kdy v životě měl! Moje dojmy, názory a ukázka.

Pridané: 12. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Recenze na nejvýkonnější mobil na světě

Pridané: 11. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Unboxing

Rozbalení telefonu, ukázka obsahu balení - názory.Jeden z nejvýkonnějších telefonů na světě.

Pridané: 11. augusta 2018

VIDEO: XIAOMI Mi 8 Unboxing