Recenzie Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB

Dada

Pridané: včera, 09:21

Zakúpený v MobilPC

• Dizajn nemám čo vytknut

Telefón je super slape dobre

Pridané: 23. novembra 2018

Honor 8X vs Xiaomi Mi 8 Lite - [porovnání] - YouTube

Jedno z videí, o které si nejvíc píšete je porovnání mezi Xiaomi Mi 8 Lite a Honor 8X. Pohodlně se usaďte, právě začíná porovnání Honor 8X vs Xiaomi Mi 8 Lite.

mobilizujeme.cz

Pridané: 18. novembra 2018

Recenze Xiaomi Mi 8 Lite: za ty peníze prostě super - Mobilizujeme.cz

Už tak bohatá nabídka smartphonů od čínského Applu, jak se společnosti Xiaomi mnohdy přezdívá, je nyní ještě o jeden kus pestřejší. Nové Xiaomi Mi 8 Lite vychází de facto ze sourozeneckého modelu Mi A2, oproti kterému však přináší navíc tolik moderní a hlavně kontroverzní výřez displeje, ale také například vlastní uživatelské rozhraní MIUI. A stejně jako u zmiňovaného již námi recenzovaného modelu s čistým Androidem, i tentokrát se zdá, že je na úspěch zaděláno.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

Pridané: 5. novembra 2018

Top 5 telefonů do 8.000Kč - [podzim 2018] - YouTube

Je tady neděle a pokračování oblíbených videí "Top 5". Víte, jakých je teď nejlepších 5 telefonů do 8.000 Kč? Pojďte se mrknout a uvidíte, jaké telefony se tentokrát v naší TOPce objevily.

Pridané: 2. novembra 2018

Xiaomi Mi 8 Lite - [recenze] - YouTube

Recenze Xiaomi Mi 8 Lite je konečně tady a vy se tak konečně můžete rozhodnout jestli si vybrat Xiaomi Mi 8 Lite nebo Honor 8X. Schválně nám zkuste napsat dolů do komentářů, který z obou telefonů preferujete.