Recenzie Xiaomi Mi A2 4GB/64GB

Overený zákazník itelefony.sk

Igor

Pridané: 3. februára 2019

Zakúpený v itelefony.sk

• Dobra kamera, display a vydrz baterie

Overený zákazník EDIS

Peter

Pridané: 29. januára 2019

Zakúpený v EDIS

• najlepší pomer cena/výkon na trhu
  • silne odporúčam za tie peniaze

Pridané: 26. novembra 2018

• dobrý pomer cena výkon

Pridané: 11. novembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• Kamery su najlepsie za tuto cenu (aj predna, aj zadna), rychly ako raketa, tenky, kovove telo.
  • Baterka tazko prezije do vecera. Ale aj dost rychlo sa nabija - od 0 do 100% za 1,5 hod.
  • Zadna kamera vystupuje na par mm. Puzdro, ktore ide v baleni ciastocne vyriesilo tento problem, ale pre istotu kupil som ochranne sklo na zadnu kameru.

Keby baterka bola aspon 3500mAh, bol by som spokojny na 100%.

Tomáš K.

Pridané: 10. novembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• Mobil veľký a tenký (možno kvôli len 3000mAh batérií)
  • Hliníkové telo
  • Pekné LCD s tenkými rámikmi
  • Obojstranný USB Type-C
  • Zlatá farba nie je celkom zlatá, ťahá do ružova, skôr pre ženy, viď nižšie foto
  • Nejde na pamäťovú kartu
  • Nemá 3,5 jack, ale dajú aspoň adaptér zadarmo do krabice
  • Google toolbar za boha neviete vyhodiť, len keď iný launcher nahodíte, je súčasťou Android One

Foto o farbe mobilu:

Len 47GB je voľných.

mobilizujeme.cz

Pridané: 19. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi A2: Xiaomi, jak jej neznáte – Mobilizujeme.cz

Smartphony čínského výrobce Xiaomi z velké části profitují u svých zákazníků díky vlastní nadstavbě MIUI, která kompletně překopává základní operační systém Android. Jak si ale povede telefon, když ho Xiaomi vydá bez MIUI, čili s čistým Androidem? První generace těchto čistých přístrojů Mi A1 ukázala, že to jde. Jak v tomto trendu pokračuje Xiaomi Mi A2?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

• Fotoaparát
  • Rýchle nabíjanie
  • Type-c
  • Android one
  • Hrá neskutočne potichu na slúchadlách. Možno som mal vadný kus,možno nie, viac ludí to rieši na XDA, každopádne som ho kvôli tomu vrátil
  • Chýba 3,5 jack
  • Fotoaparát je výrazne vystúpený z tela telefónu a na stole sa telefón tým pádom "viklá"
  • Slabšia batéria, ako býva človek u xiaomi zvyknutý

Telefón by som zhrnul ako taký nemastný,neslaný. Najväčšie plus je asi fotoaparát. Aplikácie sa otvárajú plynule, všetko ide tak, ako má, ale nič navyše. Keďže mu chýba rozhranie MIUI, tak mi príde telefón strašne nudný. Z applu som prešiel na android preto, lebo si rád telefón upravujem podľa seba a to sa mi doteraz s MIUI a celkovo xiaomi darilo super. Chýba aj systémový ekvalizér v nastaveniach zvuku, ktorý je v MIUI výborne vyladený a tu naopak chýba. Tak isto som mal skúsenosť, že cez slúchadlá hral telefón strašne potichu. A nebola to vada slúchadiel, keďže ich naďalej používam na iných zariadeniach.

Pre niekoho, kto chce čisto telefón na Soc.siete, telefonovanie,sms, fotoaparát - určite áno.
Pre ostatných - za mňa nie

Pridané: 9. októbra 2018

• Android One
  • Veľkosť

Pridané: 5. októbra 2018

Zakúpený v KISS ELEKTRO s.r.o.

• Za tie peniaze nieje o com..

Pridané: 29. septembra 2018

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 18. septembra 2018

Zakúpený v MP3.sk

• Cisty Android
  • Velmi rychle reakcie tel.
  • Fotoaparat
  • Nema NFC
  • Nemoznost pouzit pamatovu kartu na rozsirenie 64 GB interneho uloziska

Za cenu cca 250€ asi jeden z najlepsich smartfonov na trhu. Za uvahu by este stalo Umidigi Z2 Pro...

www.svetandroida.cz

Pridané: 7. septembra 2018

Xiaomi Mi A2 recenze: Čistý Android za atraktivní cenu

Xiaomi Mi A2 je dobré zařízení, u kterého vidíme hlavní plus v atraktivní ceně. Bohužel se nejedná o nejlepšího možného nástupce. Xiaomi vyřešilo několik chyb z minulého modelu, jako třeba horší fotoaparát nebo podpora rychlého nabíjení.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz
Overený zákazník mobillacno

Sla

Pridané: 23. augusta 2018

Zakúpený v mobillacno

Veľmi príjemný, rýchly. Výborná camera/foto. Slabe podsvietenie displeja.

Pridané: 13. augusta 2018

Xiaomi Mi A2 - [recenze] - YouTube

Xiaomi Mi A2 je dlouho očekávaná novinka, nástupce původního modelu Xiaomi Mi A1 a samozřejmě i poptávaná recenze. Chcete vědět jestli se vyplatí upgradovat ze stávající Mi A1 nebo se rozhodujete mezi více telefony? Pojďte se podívat na tento videopohled a třeba vám pomůžeme se rozhodnout.

TechN.SK

TechN.SK

Pridané: 12. augusta 2018

Xiaomi Mi A1 - RECENZIA - YouTube

Skvelý smartfón za rozumné peniaze!

Obsah balenia - Xiaomi Mi A2 | pcspital.sk - YouTube

Nástupca Mi A1 s čistým Androidom

Obsah balenia - Xiaomi Mi A2 | pcspital.sk - YouTube

Nástupca Mi A1 s čistým Androidom

www.huramobil.cz

Recenze Xiaomi Mi A2 Lite - Huramobil.cz

Fanoušci Applu a Androidu jsou rozděleni na 2 nesmiřitelné tábory už pěkných pár let. Podobně jsou na tom však od loňska také příznivci, či odpůrci výřezu v displeji. Rok se s rokem sešel, výřez se stává čím dál tím populárnější a začíná pronikat i do levné kategorie mobilních telefonů, kde kraluje značka Xiaomi. Tím se dostáváme k dnes testovanému Xiaomi Mi A2 Lite, které nabídne především zcela čistý Android.

Celá recenzia na www.huramobil.cz

Xiaomi Mi A2 lite - [recenze] - YouTube

Fanoušci Applu a Androidu jsou rozděleni na 2 nesmiřitelné tábory už pěkných pár let a ne jinak na to má pohled český člověk. Podobně na tom však jsou od loňska přiznivci, či odpůrci výřezu v displeji zvaného "notch". Rok se s rokem sešel, výřez se stává čím dál tím populárnější a začíná pronikat i do levné kategorie mobilních telefonů, kde kraluje značka Xiaomi a s ní i přicházející Xiaomi Mi A2 lite. Pojdte se s námi podívat co přinese recenze jednoho ze žhavých prodejních trháků nižší střední třídy.