Xiaomi Mi Max 2 4GB/64GB

• rýchla odozva
    • do vrecka nohavíc sa nemusí vojsť
    • slabšia podpora doplnkov ako su puzdra ,sklo atd
    • niektoré menu sú v angličtine

S telefónom som spokojný ,zvykol som si rýchlo potreboval som ho na písanie mailov ako pracovný a tento účel splnil. Display má 6,44palca je veĺký a prehladný .
    Doporučujem

• Veľkosť displeja
    • Batéria
    • Po aktualizácii sa nedá nastaviť vlastná téma ani téma sms
    • Po pripojení slúchadiel nič neavizuje že sú pripojené až po následnom reštarte telefónu a to zakaždým keď chcem pripojiť slúchadlá a počúvať hudbu.

Mám pocit že nedotiahnuty po funkčných a prispôsobiteľných stránkach.

• výdrž batérie

Verzia operačného systému
Android 7.1 (Nougat)
211 g
Možnosť pamäťovej karty

Xiaomi Mi Max 2 je tabletofón v maximálnych parametroch.

Kľúčové vlastnosti:

Veľký 6,44" displej s ultratenkých rámom okolo displeja (len 0,7 mm) pre maximálne využitie priestora a s zakriveným sklom 2,5D.

Napriek veľkému tvaru je telo vytvorené v unibody konštrukcii a optimalizované pre ovládanie jednou rukou.

Mi Max 2 disponuje 12 Mpx kamerou so šošovkou Sony IMX386. Spoľahnúť sa tak môžete na kvalitné fotografie aj pri slabších svetelných podmienkach. Nechýba zaostrovanie PDAF a dvojtónový blesk. Na zhotovenie selfie fotografií poslúži 5 Mpx predná kamera.

Rýchly chod, nielen pri hraní, ale za každých okolností zabezpečuje 8-jadrový procesor Snapdragon 625 s 4 GB operačnou pamäťou.

Maximálny výkon zaručuje aj 5300 mAh batéria Nechýba rýchle nabíjanie Qualcomm Quick Charge 3.0.

Ohromujúci zvuk vytvára dvojica reproduktorov. Pri používaní telefónu na šírku telefón automaticky prispôsobí zvuk pre stereofónny zvuk.

Novinkou je režim rozdelenia obrazovky, kedy môžete na obrazovke využívať hneď 2 aplikácie, napríklad počas hovoru sledujete video, či sledujete inštrukcie na mape, alebo prehľadávate web a popritom si píšte pozámky.

Duálny režim pre využívanie 2 SIM kariet v jednom telefóne.

Predajné informácie:

Menu je v slovenčine a ďalších svetových jazykoch.

Telefón nie je blokovaný.

Balenie obsahuje: telefón, batériu, nabíjačku(+redukcia).

Technické informácie

• Duálny režim: Dual Stand-by

Displej

• Veľkosť: 6,44"
  • Rozlíšenie: 1080 x 1920 pixelov
  • Technológia: IPS kapacitný dotykový displej s hĺbkou 342 ppi, chránený sklom Gorilla Glass 3

Fotoaparát

• Fotoaparát: 12 Mpx
  • Blesk: Áno – LED, duálny, dvojtónový
  • Funkcie fotoaparátu: f/2.2, veľkosť pixela 1,25 µm, detekcia tváre, panoráma, HDR
  • Video: UHD 4K video (3840 x 2160 pixelov), 30 snímok za sekundu
  • Predný fotoaparát: 5 Mpx

Hardware

• Procesor: 8-jadrový
  • Frekvencia procesora: 2,0 GHz
  • Operačná pamäť: 4 GB
  • Vnútorná pamäť: 64 GB
  • Rozšírenie pamäte: microSD (namiesto použitia 2 SIM)
  • Kapacita batérie: 5300 mAh

Siete: 2G GSM, 3G HSPA, 4G LTE (1800, 2100, 2600)

Konektivita

• Audio 3,5mm jack: áno

Ostatné vlastnosti

• Lokalizácia: A-GPS s Glonass, BDS
  • Rádio: FM rádio
  • Snímače: čítačka odtlačkov prstov, akcelerometer, gyroskop, proximity, kompas

3zákazníci neodporúčajú produkt

Doporučujem

• Veľkosť displeja
    • Batéria
    • Po aktualizácii sa nedá nastaviť vlastná téma ani téma sms

Mám pocit že nedotiahnuty po funkčných a prispôsobiteľných stránkach.

• výdrž batérie
    • výhodná cena
    • ťažšie sa v kamenných obchodoch zháňalo ochranné sklo a púzdro
  • , zakúpené v Marzo.sk

Maximálna spoľahlivosť mobilu..super batéria..na jeho veľkosť sa v ruke drží dobre..
    Jednoznačne odporúčam..

Velký displej,dobré miesto 64gb

• , zakúpené v TPD.sk

Bomba tel

• - skvelý, výborná batéria,

• Krásny, veľký so super výdržou...
    • Veľký možno až moc...

Nevrátim ho... Idem si zvykať na tú veľkosť! :-)

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Za danu cenu skvely mobil aj ked vacsich rozmerov

• Velkost
    • Bateria
    • Zvykne na chvilu zamrznut
    • Zlyhava prenos na usb

Tento velky telefon pouzivam ako maly tablet na doma. Bateria je slusna. Je tenky a klze v ruke bez puzdra

Vzdy mi zlyha otg prenos z mobilu na usb 3 co sa mi doteraz na inych zariadeniach nikdy nestalo. Prenos na usb 2.0 je v poriadku no trva o dost dlhsie to tym padom. Caste chvilkove zamrznutie systemu

Je to telefon asi iba pre tych, ktory chcu velku obrazovku a bateriu. Podpriemerny fotak.

Je to moje prve xiaomi a nad dalsou kupou xiaomi budem dost analyzovat pre a proti...Cina sa nezapre. Teda dobry napad a cena ale nedoladeny system a fotak. Ale aj tak by som fon doporucil