Xiaomi Mi Max 3GB/32GB

Všetko dobré, spokojnosť

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• cena / výkon
    • obrovsky fhd display
    • krasne farby s moznostou doupravenia (teple,studene,standard)
    • na cinsky smart je tam slovencina/cz
    • celkom rychli 6jadrovy,3gb ram
    • snimac otlackov reauguje uzasne
    • vyborna vydrz baterie na 6,44 palcovy IPS display
    • zakrivene tvrdene sklo velmi prijemne na dotyk, hladunke uplne
    • multicolor oznamovacia dioda s moznostou nastavenia farby pre kazde zvlast - sms,email,neprijaty hovor....
    • moc sa mi nepaci miui 8, ale kto sa trochu vyzna staci prehodit iba iny launcher, ponastavovat si podla svojich potrieb a je to okej
    • mozno za mensieho svetla slabsie foto, neni to vsak zrkadlovka je to fon takze okej
    • niekomu sa moze zdat fakt obrovsky (proste lopata), mne sa to vsak paci velmi

takto si predstavujem za malo penazi obrovska kopa muziky.
    vsetko krasne funguje ako ma.
    podotkol by som, ze je fajn dokupit si hned nejake puzdro alebo kryt, pri pade na tvrdu zem by to nebolo asi moc prijemne kedze ten display je fakt obrovsky a presklenny (tvrdene sklo) od kraju po kraj
    hlinnikovy zadny kryt je tiez nachylny na rychle poskriabanie
    vsetko vyriesi dokupit za par babiek iba kryt / puzdro
    kludne zahanbi aj niekolkonasobne drahsie fony

• , zakúpené v sysnet.sk

• -vyborna vydrz baterie 4850 mAh (4-5 dni pri mojom vyuzivani)
    • -vykonny a usporny CPU a GPU (antutu -78000 bodov)
    • -velky a kvalitny display
    • -dostatocna velkost Ram (3GB)
    • -dostatocne ulozisko (32GB) rozsiritelne externou kartou
    • -Vyborna nadstavba MIUI 8.0 (moznost zmenit na ine custom ROMs)
    • -Dual SIM
    • -tenky iba 7,5mm
    • -nie je LTE pre 800 MHZ (iba LTE 1800 a 2600MHZ pre SR)
    • -kamera bez OIS
    • -externy speaker by mohol byt lepsi (osobne ho nevyuzivam)
    • -na nosenie vo vrecku je privelky

Potreboval som mobil s velkou obrazovkou, dobrym vykonnom a perfektnou vydrzou baterie, co MI Max splna do bodky. V pripad ze potrebujem telefon mat pri sebe vo vrecku napr. pri vystavbe nasho rodinneho domu, pouzivam druhy (80 gramova Nokia za 15 eur) s presmerovanim hovorov.
    Za cenu 229 som nenasiel lepsi telefon , ktory by splnal vsetky moje poziadavky, Vrelo odporucam

Konštrukcia
203 g
Možnosť pamäťovej karty

XIAOMI MI MAX GOLD 6,4 3GB/32GB

Displej s rozlíšením 1920 x 1080

Displej telefónu je 6,44 palcov veľký s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Tento displej typu IPS tiež podporuje LED podsvietenie. Zaujímavou funkciou tohto telefónu je podpora Dual SIM. Môžete teda mať v jednom telefóne dve SIM karty a obe naraz aktívne využívať. Nemusíte už nosiť dva mobilné telefóny pre každé číslo zvlášť.

Skvelý výkon

V modernom telefóne sa nachádza aj výkonný hardvér. Hlavnou súčasťou je  procesor Qualcomm Snapdragon 650. Operačná pamäť, ktorá sekunduje procesoru, má kapacitu 3 GB. Táto kombinácia zaisťuje bezchybný chod celého systému bez nepríjemných zásekov. Miesto pre urobené zábery vám poskytne interné úložisko s kapacitou 32 GB. Ak by vám nestačilo, možno ho rozšíriť pomocou micro SD karty.

Dvojica kamier a úložisko

Telefón je vybavený dvojicou kamier. Predná kamera má rozlíšenie 5 MPx a skvele poslúži pre fotenie obľúbených selfies alebo tiež pohodlné videotelefonovanie vo vysokej kvalitne. Zadná kamera má rozlíšenie 16 MPx. Budete tak schopní zhotovovať naozaj nádherné zábery, ako cez deň, tak aj v noci vďaka zabudovanému LED blesku.

Rýchly operačný systém

Telefón má nainštalovaný operačný systém Android 6.0. Táto verzia prešla oproti predchádzajúcim verziám zmenami, ktoré vylepšujú celkový chod systému a znižujú nároky na batériu. Hlavnou výhodou systému Android je množstvo aplikácií a hier, ktoré nájdete zadarmo v Obchode Google Play, ktorý je už v telefóne predinštalovaný. Systém vytvára príjemné užívateľské rozhranie, ktoré je jednoduché a intuitívne, takže telefón dokáže ovládať aj začiatočník.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Základné parametre

• Uhlopriečka displeja: 6,44 "
  • Poskytovaný OS: Android
  • Vnútorná kapacita pre ukladanie: 32 GB
  • Slot pre pamäťovú kartu: Áno
  • Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 16 MP

Kategória

Značka: Xiaomi

Video

Uhlopriečka displeja: 6,44 "

Obrazovka

vsetko OK okrem proti

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• cena / výkon
    • obrovsky fhd display
    • krasne farby s moznostou doupravenia (teple,studene,standard)
    • na cinsky smart je tam slovencina/cz
    • celkom rychli 6jadrovy,3gb ram
    • snimac otlackov reauguje uzasne
    • vyborna vydrz baterie na 6,44 palcovy IPS display
    • zakrivene tvrdene sklo velmi prijemne na dotyk, hladunke uplne
    • niekomu sa moze zdat fakt obrovsky (proste lopata), mne sa to vsak paci velmi

takto si predstavujem za malo penazi obrovska kopa muziky.
    vsetko krasne funguje ako ma.
    hlinnikovy zadny kryt je tiez nachylny na rychle poskriabanie
    vsetko vyriesi dokupit za par babiek iba kryt / puzdro
    kludne zahanbi aj niekolkonasobne drahsie fony

• , zakúpené v sysnet.sk

• -vyborna vydrz baterie 4850 mAh (4-5 dni pri mojom vyuzivani)
    • -vykonny a usporny CPU a GPU (antutu -78000 bodov)
    • -velky a kvalitny display
    • -dostatocna velkost Ram (3GB)
    • -dostatocne ulozisko (32GB) rozsiritelne externou kartou
    • -Vyborna nadstavba MIUI 8.0 (moznost zmenit na ine custom ROMs)
    • -Dual SIM
    • -tenky iba 7,5mm
    • -nie je LTE pre 800 MHZ (iba LTE 1800 a 2600MHZ pre SR)
    • -kamera bez OIS
    • -externy speaker by mohol byt lepsi (osobne ho nevyuzivam)
    • -na nosenie vo vrecku je privelky

• Hipsteři mohou zajásat. Xiaomi dokázalo vyrobit smartphone, který už na první pohled vybočuje z nekonečné konvence všech...

Zobraziť celú recenziu na mobilizujeme.cz