Xiaomi Mi Note 2 6GB/128GB

Verzia operačného systému
    Android 6.0 (Marshmallow)
    166 g
    Možnosť pamäťovej karty

Globálna verzia s oficiálnou podporou MIUI a pravidelnými aktualizáciami CZ/SK ROM, vrátane podpory slovenského LTE 800MHz (B20) a 900MHz (B8)

Mi Note 2 je nástupcom úspešnej vlajkovej lode Mi Note, ktorý predstavoval úplný vrchol produktovej línie smartfónov Xiaomi.

Ovládacie prvky sa nesú v duchu ostatných modelov, preto Mi Note 2 ničím neprekvapí. Tlačidlo napájania "power button" a ovládač hlasitosti sú vpravo, slot na 2x nano SIM karty vľavo. Na hornej stene nájdeme už tradične 3,5mm audio konektor, infraport a sekundárny mikrofón. USB-C konektor umiestnený dole obklopujú mikrofón vľavo a hlasný reproduktor vpravo.

Vlastnosti:

Kombinácia pevného kovového rámu  s odolným 3D sklom 4 jadrový procesor, Qualcomm Snapdragon 821 (2x 2.35GHz a 2x 2.2 GHz)  128 GB ROM pamäť a 6 GB RAM pamäť.

Čítačka odtlačkov prstov, ktorá uľahčí odomknutie telefónu.

Podpora dvoch nano SIM kariet so slovenským LTE

Zadný duálny fotoaparát s 12 Mpx a predný 5 Mpx fotoaparát s mnohými funkciami a vylepšeniami.

Batéria s kapacitou 4 070 mAh, rýchlonabíjanie 5,7″, TFT IPS displej, 1920 x 1080 px.  dátový kábel USB C pre pohodlnejšie a rýchlejšie nabíjanie

Popularita radu Mi od Xiaomi je na domácom trhu čoraz väčšia. Po úspešnom modeli Xiaomi Mi Note, sme sa dočkali novinky s názvom Mi Note 2. Tá pokračuje v šľapajách svojich predchodcov a ponúka jeden z najlepších pomerov cena / výkon súčastnom trhu vlakových lodí.

Ako každá správna novodobá vlajková loď od Xiaomi, aj Mi Note 2-ka obsahuje snímač odtlačkov prstov. Ten je umiestnený na prednej strane. Xiaomi Mi Note 2 navyše dostala pod kapotu veľmi slušnú batériu s kapacitou 4070 mAh, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až 2 dni, čo je v dnešnej dobe skôr raritou. Navyše Xiaomi do svojej novej vlajkovej lode Mi6 implementovala tzv. funkciu Qualcom Quick Charge 3.0. Čo v preklade znamená, že Váš telefón Xiaomi si nabijete z 15% batérie na 90% za necelých 60min.

Hlavný Fotoaparát v novej Xiaomi Mi Note 2 ponúka neuveriteľných 22,5MPx, vďaka čomu môžete nafotiť nádherné portrétové fotografie. Xiaomi pri svojej najaktuálnejšej vlajkovej lodi z radu Note spravilo pomerne veľké zmeny aj v konektivite a multimediálnych funkciách.

Xiaomi Mi Note 2 disponuje týmito pripojeniami:

NFC vďaka čomu môžete Mi 6tku pripojiť ku kompatibilným zariadeniam  najnovší Bluetooth 5.0, ktorý podporuje prehrávanie zvuku do dvoch zdrojov naraz nový Wi-Fi modem spolu s anténov, ktorá má teraz až dvojnásobný dosah

Xiaomi Mi Note 2 Global u nás môžete nájsť zatiaľ len v jednom farebnom prevedení: šedá a taktiež je možné si vybrať len verziu so 128GB internou pamäťou a 6GB pamäťou RAM.

Obsah balenia: mobilný telefón Xiaomi Mi Note 2 128GB / 6GB RAM Global manuál v Slovenčine adaptér s EU zástrčkou

USB-C napájací kábel

Recenzia Xiaomi Mi Note 2 z fontech.sk:

Výhody: prémiový a elegantný high-end výkonný procesor Snapdragon 821 4070 mAh batéria s Quick Charge 3.0 nádherný OLED displej dual SIM rýchla čítačka odtlačkov

Globálna verzia s 800 MHz LTE výborná nadstavba MIUI 8 veľmi dobrý hlavný aj predný fotoaparát

Nevýhody: nemá slot na SD karty náchylný na odtlačky hrubší rám okolo displeja vyšia cena

Zdroj: fontech.sk

SK distribúcia - Ponúkame výhradne originálne produkty s CE certifikátom priamo od výrobcu a Slovenským jazykom

• Xiaomi Mi Note 2 je rozhodne plnohodnotná vlajková loď, ktorá má len veľmi málo negatív. Čínskemu gigantovi dávam palec ...

Zobraziť celú recenziu na fontech.startitup.sk

• Xiaomi má vynikající telefony, o tom žádná. Jenže donedávna je hendikepoval velmi závažný (a pro mnohé fanoušky hodně ne...

Zobraziť celú recenziu na mobilizujeme.cz