Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB

• kapacita aj bez pamatovej karty
    • super foto
    • uvital by som este vacsiu kapacitu baterie

Možnosť pamäťovej karty

Xiaomi Redmi Note 4X je jeden z najvydarenejších smartfónov spoločnosti a smartfónov vôbec. Za veľmi nízku cenu ponúka perfektnú konštrukciu, dostatočný výkon, bezkonkurenčnú výdrž batérie, rýchly systém a konečne aj naše LTE.

• Rychly..

• super foto
    • uvital by som este vacsiu kapacitu baterie

xx

• , zakúpené v SmartZero.sk

• Je v SK a super vyrovná sa mobilom vyššej kategórie foto je slabšie ale ostatné funkcie to nahradia, rýchlosť a spoľahlivosť
    • Nemá až na ten slabší foto

Doporučujem poteší spoľahlivosťou aplikácii , vydržou aj dizajnom je veľmi pekný.

Ešte som nič nedostal

• , zakúpené v Marzo.sk

• všetko funguje ako ma.
    • bateria
    • komunikacia
  • , zakúpené v Marzo.sk

• výborný pomer cena / kvalita
  • , zakúpené v Marzo.sk

• dcéra je zatiaľ maximálne spokojná
  • , zakúpené v Marzo.sk

Super telefon,intuitivne ovládanie,rychly,baterka dlho vydrží, pekný dizajn. Dlho som bola zástanca klasického tlacitkoveho telefonu a toto bola moja jasná voľba,kedze s ním boli spokojné moje tri sestry. Za málo peňazí veľa muziky;))