ZTE Kis Lite

WiFi
Bluetooth
Dual sim
GPS modul

Operačný systém Android 2.3 v Slovenskom jazyku, dotykový displej 3.5" (320x480) procesor 800 MHz Qualcomm MSM7225A, Pásma GSM: 850/900/1800/1900 , Dátové prenosy: GPRS, EDGE, HSDPA (7.2Mbps) pamäť ROM 512MB, RAM 256MB, možnosť rozšírenia o microSD kartu (32GB) kamera 3.2 Mega-pixel, WiFi 802.11n , FM Rádio, Bluetooth, A-GPS s podporou Google maps, kompas, rozmery 114.3 x 61.6 x11.5 mm, hmotnosť 120g, batéria 1400 mAh, pripojenie pomocou Micro USB 2.0, audio konektor 3,5 mm

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v OKAY.sk

• cena,výdrž baterie

ok

• mal som ho a seka baterka dlho nevidrzí nejdu stiahnut skoro ziadne hry hudba ledva ide prehrat toto nieje mobil !!!

najdebilnejsi mobil aky som mal ked nejaky dobry mobil chcete kupte si ZTE BLADE L2

ZTE BLADE L2 je naj mobil aký som kedy mal
    a to som mal uz 3 mobily

• Spomalený na entú
    • Aplikácia sa vypne sama od seba vždy keď to potrebujete najmenej
    • Klávesnica zmizne v polovici písania sms
    • Telefón náhodne volá na čísla z telefónneho zoznamu
    • s obľubou o druhej hodine rannej
    • chybné doručovanie sms
    • SD karta zle drži vo telefóne a hocikedy sa sama od seba odpojí

Telefón je omyl prírody a nechápem ako ho niekto môže odporučiť. Možno som natrafil na chybný kúsok ale čo je veľa to je moc.... Niekto mi pošle sms a ona mi skrátka nepríde to sa stávalo pravidelne a je to trapas dakomu povedať že vieščo smsky mi nechodia neviem prečo, keď som potreboval niekam zavolať tak sekal a keby potrebujem volať na pohotovosť tak dotyčný už je ta tam kým by ctený telefón vytočil dané číslo, hocikedy zatelefonoval náhodne kam si zmyslel čím ma dostával mnohokrát do prekérnych situácií, aplikácie sa same od seba vypínali, sd karta skrátka držala na verímboha v telefóne úplne nezmyselne vymyslený mechanizmus hocikedy sa odpojila...Foťak porovnateľný s kalkulačkou z piatej triedy na základnej škole.... Pri samotnej kúpe som neočakával vôbec veľa od daného produktu. Prekvapil ma však...škoda len že opačným smerom.... Absolútne nespoľahlivý často majúci problémy pri základných činnostiach ako sú sms alebo volania...Rozhodne ho obísť a radšej kúpiť dačo staršie ale spoľahlivé...

• cena,procesor
    • ram

V celku sikovny telefon za takuto cenu,zvyknemu prepnut ak sa aktualizuje na vacsi os

• Má Wifi
    • Níska cena
    • Zdĺhavé odomikanie
    • Hrozný vzhlad
    • Grafika je na hov****
    • Nejdu tam hry
    • Po stmavení stále žiari ako vianočný stromček
    • Zdĺhavé načítavanie na internete
    • MALÁ KLÁVESNICA
    • obrazovka seká ako svi**

Skrátka je tona hovno a za tie penieze som mohol mať radšej samsung a bol by som spokojnejší

• Výdrž batérie
    • Nízka cena
    • Všetky dôležité funkcie obsiahnuté
    • Slabá HW výbava
    • Android
    • V podstate absencia internej pamäte
    • Bez SD karty nie je možné fotiť

Smartfón, ktorý má vo výbave všetko potrebné, aj keď prémiové parametre nečakajte. Na sms a telefonovanie stačí, občas aj na nejaké to foto a prehrávanie hudby. Ovšem na fotografovanie zabudnite, ak nemáte doma SD kartu navyše, interná pamäť je len nejakých 128 MB a SW vám nedovolí urobiť fotku bez ďalšej pamäte. Telefón má dosť slabú HW výbavu, má problém dokonca plynule pracovať aj so Solitairom, pravidelne sa stáva že zamrzne aj prehrávanie videa nízkej kvality na pozadí. Napriek tomu je použiteľný ak ste ochotní tolerovať jeho neduhy, ale asi ako jeden z mála smartfónov má dlhú výdrž batérie (aj 4 dni pri slabej prevádzke), čo je ostatne dôsledok nízkeho výkonu a rozlíšenia displeja. Keď hĺadáte zariadenie na hovory a sms, občas možno niečo viac za nízku cenu, odporúčam. V opačnom prípade hľadajte ďalej.

• ***Cena***
    • ***Android 2.3.6***
    • ***Wifi***
    • ***Gps***
    • ***Fotoaparát 3,2MPx***
    • - Procesor 800MHz -
    • - Rozlíšenie 320x480 -
    • - Plastový kryt -

Jediné plus pri tomto mobile beriem jeho cenu a operačný systém Android 2.3.6 , Wifi a hoci má mobil aj GPS ale pri procesore,ktorý mobil má 800MHz absolútne nestíha zamŕza vypína aplikácie sám od seba ak chcete mať Widgety na obrazovke zabudnite dáte si tam napr. nejaké to počasie a facebook a mobil nula bodov neskutočne dlho Vám bude mobil načítavať a nakoniec Vám aplikáciu aj tak vypne reštartne alebo proste zamrzne.Pri prvom dni používania som mal chuť ho hodiť o zem pretože s mobilom sa nedalo absolútne pracovať ale po rade predavača v O2 som mobil dal do pôvodného stavu od výrobcu a na obrazovkách mám len malé ikony aplikácii ak sa chcem k nim rýchlejšie dostať ale widgety nepripadajú do úvahy.Mobil sa už dá ako tak používať ale tak či tak dlhšie načítava a pri trošku väčšom zaťažení hneď vyhodí mobil na hlavnú obrazovku a všetky aplikácie vypne.Takže ak používate a potrebujete mobil na prácu s internetom tento mobil rozhodne neodporúčam je to jednoduchý mobil pre ľudí,ktorý mobil využívajú maximálne na volanie a sms,občas na email alebo fb ale ak chcete na ňom dlhšie pracovať na internete odporúčam radšej kúpiť iný a lepší mobil pretože z tohto mobilu Vám bude zbytočne len stúpať tlak a nervy :D Ja osobne by som tento mobil nekúpil len som potreboval narýchlo niečo a k najnižšiemu paušálu v O2 bol za 2€ tak prečo nie mám tam aj internet a používam ho na emaily,fb občas si pozriem niečo na internete ale nie je nič extra musím dlhšie čakať pokiaľ to načíta aplikácie ale tak povedzme si čo by sme čakali za mobil,ktorý je prakticky "zadarmo" každý človek,ktorý sa pre tento mobil rozhodne aspoň bude vedieť do čoho ide.A ešte keď spomeniem GPS zabudnite navigáciu Vám hneď vypne PROCESOR proste nestíha.Takže nakoniec mobil je určený buď deťom na sms,volanie prípade fb alebo ľudom,ktorý majú mobil viac odložený ako ho používajú :)

• Android Smartphone so vsetkym.
    • Je to vlastne V790 s jednou SIMkou a nizsou verziou androidu, prislusenstvo je zhodne
    • Za tu cenu absolutne nic, snad len chyba blesk

Cena

• padne do ruky
    • wifi super
    • reprák tiež
    • proste nič

super mobil, nemám slov mám ho len 3 mesiace ale iďe ako rýchlik. Taký super mobil sa už nenajde, podľa mna prekonal samsung galaxy SIII, len ten android 2:3. Ale aj ten je dobrý otec má SIII, a všetky aplikácie v google play sú rovnaké, a je super vzhľad. Len trošku menší ale keď ho chytíte do ruky zdá sa veľký. Doporučujem. :) naj mobil na svete!!!