OPPO Reno 8 Lite 8GB/128GB

Oppo Reno8 Lite 8GB RAM 128GB Dúhové spektrum - Rainbow Spectrum   Skvelá Bokeh Flare S týmto smartfónom vytvoríte fotografie ako z časopisu. Má naozaj veľa funkcií...
271,59 €
Do týždňa
Doporučená ponuka Kaufland.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Do týždňa • 1 variant4 618 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Oppo Reno8 Lite 8GB RAM 128GB Dúhové spektrum - Rainbow Spectrum   Skvelá Bokeh Flare S týmto smartfónom vytvoríte fotografie ako z časopisu. Má naozaj veľa funkcií...

Parametre produktu

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 11
Hmotnosť
173 g
Možnosť pamäťovej karty
áno
Odolné
nie
Produktový rad
Oppo Reno
Nadstavba systému
Color OS
Modelový rok
2022

Parametre produktu

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 11
Hmotnosť
173 g
Možnosť pamäťovej karty
áno
Odolné
nie
Produktový rad
Oppo Reno
Nadstavba systému
Color OS
Modelový rok
2022

Popis produktu

Oppo Reno8 Lite | 8GB RAM | 128GB | Dúhové spektrum - Rainbow Spectrum  

Skvelá Bokeh Flare

S týmto smartfónom vytvoríte fotografie ako z časopisu. Má naozaj veľa funkcií ktoré si zamiluje asi každý. Super režim Bokeh Flare Style Portrait s umelou inteligenciou, ruka v ruke vykonávajú tisíce výpočtov za sekundu aby premenili protisvetlo na veľkolepé farebné gule. Stačí jedno kliknutie na zaostrenie a vytvoríte snímku svojich snov. K tomuto všetkému sa pripája aj retušovanie portrétov, ktorý rozmazáva nedokonalosti a zároveň zachováva vaše prirodzené črty krásy. Okrem toho retušuje obrázok pre každú tvár inak, aby ste získali úžasné skupinové selfie.  

A znova fotografie..

Ďalšia funkcia, ktorú zahŕňa fotografovanie, je funkcia Selfie HDR. Je to algoritmus automatickej aktivácie, ktorý perfektne potláča pozadie proti svetlu a chráni tóny a detaily vašej tváre. Vyniknúť v celo-farebnom kontraste na dramatickom čiernobielom pozadí, vám umožní ďalšia skvelá funkcia AI Color Portrait, ktorá funguje len na prednom fotoaparáte smartfónu Oppo Reno 8 Lite.  Algoritmy rekonštruujú snímky na úrovni subpixelov a konvertujú ich na 108MP ultra ostré snímky.  

Video vašich snov

Veľmi dobrou funkciou, ktorá je pomerne nezvyčajná u iných modelov smartfónov a tou je funkcia Dual Vision Video. Je to funkcia ktorá vám umožní nahrávať súčasne prednou aj zadnou kamerou. Teraz už môžete byť režisérom ale aj aktérom pri spoločných záberoch, ktoré vás dostanú do popredia.    

Výkonný a ostrý displej   Tento smartfón sa môže pochváliť. 6,4-palcový displejom s AMOLED. Telefón Reno8 Lite, je dokonalým spoločníkom pre funkcie sledovania vo vysokom rozlíšení služieb Netflix a Amazon. Je ideálny pre švajčiarsku autoritu SGS* vďaka svojim schopnostiam ochrany očí pred nízkym modrým svetlom. Funkcia adaptívneho spánku zabezpečuje, že sa obrazovka počas sledovania nikdy nevypne, takže nebudete musieť neustále klepať po displeji aby nezaspal.  

Odolnosť a kvalita Oppo

Krásny saténový, lesklý povrch, ktorým sa môže tento model pýšiť je navrhnutý tromi vrstvami textúry a dvoma vrstvami povrchovej úpravy aby bol farebný a lesklý a zároveň matný, hodvábny a odolný voči odtlačkom prstov. Čo sa týka bezpečnosti, Oppo Reno 8 Lite prešiel šiestimi kľúčovými testami. Testy zahŕňali odolnosť voči pádu, odolnosť voči vode, žiareniu, poveternostným vplyvom, mikrokapkám a signálu. Vody sa báť vôbec nemusíte. Odolnosť voči vode IPX4, zaručuje že tento telefón je odolný voči postriekaniu z akéhokoľvek smeru.  Okrem toho sa uskutočnilo celkovo viac ako 50 kontrol výrobného procesu, viac ako 130 testov ultraodolnosti a spoľahlivosti, viac ako 320 experimentálnych testov vrátane 28 000 testov mikrokapiek, testov odolnosti tlačidla napájania v rozsahu 500 000 impulzov a testov odolnosti voči vysokej teplote a vysokej vlhkosti počas 14 dní.  

Gestá ako kúzlo

Gestá vo vzduchu vám umožnia ovládať váš telefón bez toho aby ste sa museli dotknúť obrazovky. Znie to možno trocha smiešne, no keď máte plné ruky, tak to oceníte nakoľko môžete telefón bez problémov využívať. Môžeteprechádzať sociálnymi sieťami, prijímať hovory alebo dokonca umlčať každého, kto vás vyrušuje, len mávnutím ruky.    

Výkonná a silná batéria

Oppo dostal do vienka veľkú 4500mAh batériu, ktorá vydrží v režime spánku až 262 hodín. Optimalizovaný režim nočného nabíjania vám poskytne zdravšie nabíjanie počas spánku a režim Super Battery Saver udrží dôležité veci, ako sú hovory, správy a až 50 minút prehliadania, len s 5 % batérie. Dokonca batéria disponuje 33W SUPERVOOC™14 , ktorá ponúka 31% nabitie za 15 minút a 100% nabitie len za 63 minút.  

Balada pre vaše uši

Skvelý a čistý zvuk, pri všetkých vašich aktivitách ocení každý milovník hrania hier, či milovník hudby a iného. Funkcia Real HD Sound 3.0 automaticky optimalizuje počúvanie podľa toho, čo práve robíte, zatiaľ čo inteligentný zosilňovač výkonu vám poskytne lepšiu kvalitu zvuku.  

Inteligencia na prvom mieste     Pri tomto modeli nie je potrebné upravovať nastavenia, pretože System Booster poháňaný umelou inteligenciou sa automaticky prispôsobí tak, aby telefón fungoval správne.  AK už je reč o inteligencii, tak systém ColorOS 12 ponúka inkluzívny jazykový dizajn, aby váš telefón fungoval a vyzeral dobre v akomkoľvek jazyku. Pomocou snímky obrazovky tromi prstami môžete otvoriť nástroj Google Lens Smart a preložiť ľubovoľný vybraný text do viac ako 100 jazykov.  

Vlastnosti: ✓ Veľký 16,33 cm (6,43 palca) 60 Hz AMOLED FHD+ displej ✓ Trojitý fotoaparát so 64 + 2 + 2 megapixelmi ✓ 16-megapixelový portrétny HDR selfie fotoaparát ✓ 8 GB RAM a 128 GB internej pamäte ✓ Výkonná 4 500 mAh batéria s 33 W SuperVOOC ✓ Rýchly osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 695 s frekvenciou až 2,2 GHz ✓ Operačný systém ColorOS 12 založený na systéme Android 11                      

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.