Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné telefóny

Martin Martin

Pridané: 22. marca 2024

• Spracovanie telefónu na vysokej úrovni
  • Dobre sa drží v ruke
  • Výhoda rýchlej nabíjačky v balení
  • Obal ako súčasť balenia
  • Kvalita fotenia
  • Hlasné reproduktory
  • Dobre spracovaný HyperOS
  • Podpora rýchleho bezdrátového nabíjania
  • Výkon procesora a rýchla pamäť

Kto je naučený na Xiaomi telefóny bude určite spokojný, skúsil som aj Samsung Galaxy S24 Ultra, ale One UI 6.1 je nie je tak uživateľsky priateľské ako MIUI resp HyperOS. Fotí super, viacnásobné priblíženie, lepšie stabilizuje obraz ako konkurencia. Výborné možnosti pri Pro režime. Tvar telefónu a rohy uľahčujú vyberanie vkladanie do vrecka (hranatý Samsung sa viac zachytával) Jednoducho nádherné zariadenie, čo padne do ruky

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Pridané: 22. marca 2024

(naposledy upravené 22. marca 2024)

• Telefón je veľmi rýchli, neseká. Čo sa týka kvality zvuku a obrazu je top. Mám Xiaomi 14 v Jade Green farbe a som veľmi spokojná.
  • Nic

Odporúčam.

• displej
  • batéria
  • fotoaparát
  • jednoduché ovládanie
  • krásne farby

S týmto telefónom som veľmi spokojná, značku Xiaomi obľubujem a naozaj sa oplatí kúpiť si tento telefón. Dá sa ľahko ovládať a nádherne fotí. Je veľmi rýchly a super. Vrelo každému odporúčam.

• Úložisko
  • Fotoaparáty
  • Pomer cena/výkon
  • Rýchle nabíjanie 90w a 50w bezdrôtovo

Tento telefón ma milo prekvapil. Som dlhoročný užívaťel samsungov S triedy no tento telefón ma prinútil urobiť zmenu.
Za mňa je oproti jeho konkurentovi S24 omnoho lepší na základe ceny, úložiska, foťákov a mnoho ďalšieho... Prvotné pocity z Hyper OS sú veľmi dobré (v niektorých aspektoch aj lepšie ako One UI - Samsung) takže si myslím že zvyknutie na nový systém bude pohodové. Taktiež sa mi páči dizajn a kvalita spracovania. Velkou výhodou a motiváciou boli rôzne zlavy a ponuky pri kúpe a že balenie obsahuje rovno aj obal a nabíjačku... zatial čo samsung neponúka nič... ani nabíjačku v balení a za obal si priplatíte dalšich minimálne 50 eur (original obal). Ďalšia vec čo vnímam ako výhodu je rozsiahla ponuka smart home zariadeni a cely ekosystem Xiaomi.

• Vyborna optika
  • Vyborna odolnost
  • Vyborna vydrz baterie
  • Svizna rychlost procesora
  • Hladky povrch, nesmyka sa

Ide o moj prvy telefon Xiapmi a zaroven vysnivany, kvoli fotoaparatu od firmy Leica.

Fotoaparat sam o sebe je spicka na trhu a bije sa vo svetovych prieckach s dalsimi znackami. Za mna vsak vyhrava tento. Optika pracuje dost dobre aj v slabom svetle a ponuka slusny pocet moznosti. Pokrocila AI a senzory su v tomto dost napomocne a je tam aj vela manualnych nastaveni, pre narocnejsich.

Bateria je naozaj odolna a pokojne vydrzi jedno nabitie za den, ak nie viac. 90W nabijacka je super vec a dobije telefon v pripade nutnosti naozaj rychlo.

Telefon je naozaj robustny a nic ho len tak nerozbije, pokial samozrejme nic neprezeniete :) Optika je dost dobre chranena a ak aj padne, tak znesie.

Povrch sa nesmyka co je asi za mna najvacsie plus kedze telefon je rozmermi dost velky.

Cenou skor odradi nez ohuri, ale ked uz sa prenho rozhodnete, nemyslim si ze olutujete.

jurajsun jurajsun

• TOP fotomobil na trhu
  • Prefektný mix objektívov
  • rýchle nabíjanie
  • luxusné prevedenie , hlavne ta biela je TOPka
  • Darčeky + nabíjačka
  • Obrovský skok oproti MI 11 Ultra z ktorej som prechádzal
  • Odladený OS

Dlho som čakal na tento mobil od jeho predstavenia a musím povedať že nesklamal. Mal som veľa mobilov , ale tento je taký vyvážený mix kvality a hlavne foto výbavou. Pocitovo tento telefon, keď ho máte v rukách je v oveľa vyššej kategorii , ako keď som ho videl na obrazkoch. Spracovanie je špičkové, displej, nemám čo vytknuť, na úrovni vlajky, nabíjanie je v navyššej lige, tu sa Samsung a Apple možu riadne zamyslieť, firmy ktoré majú obrovské zdroje nedokažu 3 rok inovovať takúto základnú vec. Čo sa týka váhy, je to v pohode, vyhovujú mi zaoblené strany a je skladnejší ako taka S24 ultra, SW funguje ako po masle, zatiaľ žiadne výpadky, čakám na optimalizáciu a odladenie LYT 900 hlavneho snímača, čo predpokladám príde do mesiaca , ale už aj tak samotný snímač fotí nádherne ,vidno spolurácu Leica na postprocessingu a to som mal na chvíľku možnosť fotiť s X100 Pro, ale tento fotak je inde , ten 1" s novou technologiou snímania je už v inej kategórii.

Xiaomi Redmi Note 13 6GB/128GB

Xiaomi Redmi Note 13 6GB/128GB

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• Super mobil na bežné používanie.
  • Perfektný foťák.Táto 13 je to proste vylepšená 12 a to sa mi moc páči.
Apple iPhone 15 Pro 256GB

Apple iPhone 15 Pro 256GB

Overený zákazník i-Mobil.sk CEL

Zakúpený v i-Mobil.sk

• kompaktnosť telefónu
  • robí to super videá

"Iphoňáci" tento produkt určite poznajú, ja prechádzam z dlhodobého používania androidu, tak si zvykám na iOS . Z môjho laického pohľadu-je to sila zvyku, určite oproti androidu iné... plusy a mínusy systému si musí každý vyhodnotiť sám. U mňa jednoznačne výkon telefónu a jeho kompaktnosť zabodovala...

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Overený zákazník XM.sk Overený zákazník

Zakúpený v XM.sk

• Mám to pár dní a zatím spokojen
  • Nic
myPhone Halo Easy

myPhone Halo Easy

Overený zákazník Alza.sk stefan

OK . funguje

• Fotoaparát
  • Výkon

Produkt je ľahko použiteľný a je výkonný
Určite odporúčam

Honor Magic6 Pro 12GB/512GB

Honor Magic6 Pro 12GB/512GB

Overený zákazník HONOR Slovensko Daniel

Zakúpený v HONOR Slovensko

Mám ho len veľmi krátko na rozsiahle recenzie ale môžem povedať len toľko že je to super bomba mega telefón. Super kvalita a mnoho možností nastavenia telefónu. Rýchly ako blesk a veľmi krásny (čierna verzia)

Overený zákazník Datacomp.sk Overený zákazník

Zakúpený v Datacomp.sk

• Funguje

Pridané: 21. marca 2024

• Kompletné balenie (nabíjačka + obal)
  • Veľká kapacita batérie
  • Rýchle nabíjanie
  • Kvalitný fotoaparát
  • Dizajn
  • Objektív kamery dosť pretŕča a obavám sa poškodenia
  • Chýbajúce tlačidlo na ľavej strane (bol som ho naučený používať z modelu xiomi 9)

Pred tým som používal xiomi 9 - veľkosťou sú podobne a vyzerá to, že 14 je podobne dobrý a funkčný telefón.

Overený zákazník Alza.sk Majo

• Vysoké teploty/zlé chladenie
  • Foťák

Mobil pre nenáročného človeka.

POCO X6 PRO 5G 12GB/512GB

POCO X6 PRO 5G 12GB/512GB

Overený zákazník Alza.sk Majo

• Cena/výkon bezkonkurenčné

Lacný herný mobil. Mal som poco x3 pro a bol som veľmi spokojný. Žiaľ vydržal 2 a pól roka a zrazu nešiel zapnúť,ani nabiť,proste umrel. Dúfam, že x6 pro nečaká rovnaký osud.

Pridané: 20. marca 2024

• Kvalitný displej
  • Super fotenie
  • Bezkablové nabíjanie

Túto značku poznám a som veľmi spokojná.Xiaomi 14 má veľmi dobrý foťák.Nádherné fotky robí aj v moci.
Bez káblové nabíjanie a výdrž batérie je tiež len plus.

Pridané: 20. marca 2024

• Veľkosť a dizajn- akurát do ruky ( s ľahkosťou používanie jedných rokov)
  • • Displej- krásne farby na uhlopriečke 6.36, HDR 10+
  • • Batéria- vydrží cely deň bez nnabijania
  • • Zvuk- čistý a žiadne sumy
  • • Výkon- zatiaľ žiadne výhrady, proces perfektne funguje (Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3) spojení s 12GB RAM a Grafické kary ( Adreno 750) za teraz každú hru to zvláda na MAX
  • • Fotoaparát- spolupracovať s Alica je vynikajúca a fotky a videa sú krásne a kvalita aj po prenesený na počítač sa nestráca
  • • ochrana displej, kryt a rýchlo nabíjačka súčasťou balenia je veľké plus
  • • Rýchle nabíjení do 35min
  • • žiadne