Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné telefóny

Alcatel OT 2012D

Alcatel OT 2012D

Overený zákazník sysnet.sk mironto

Zakúpený v sysnet.sk

• Dobrá cena a kvalita spracovania.
  • Chýba vrchný informačný displej.

Šikovný telefón pre nenáročného užívateľa, ktorý chce len telefonovať a posielať správy. Oproti predchádzajúcim "vyklápačkám" má však jednu nevýhodu a to že postráda vrchný displej, takže bez otvorenia telefónu nie je možne identifikovať volajúceho. Tým pádom sa buď vzdáte prijímania hovorov otvorením telefónu, alebo budete dvíhať každý hovor bez toho, aby ste vedeli, kto volá.

GIGABYTE GSmart Roma R2 Plus

GIGABYTE GSmart Roma R2 Plus

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Zakúpený v HEJ.sk

• Pekný dizajn, tenký, zatiaľ nemrzne, na bežné používanie bohate stačí.
  • Slabšia výdrž batérie.

Určite by som si ho opäť kúpil.

CAT B15

CAT B15

michal michal

Pridané: 20. februára 2015

• Dizajn... je pekný pekne detaily dosť podobný buldozerom to sa mi páči fakt
  • No... uviedol som ze som si ho kúpil kvôli dizajnu ale inak zbytočne vyhodené peniaze nech výrobca ostane pri tých buldozeroch... myslím ze tie nie su tak hrozné nemožné zaostale a veľa zlých slov ako je cat b15

Hroza

ZTE Blade V

ZTE Blade V

Miča Michal Miča Michal

• CENA 63€ aj s dovozom
  • VYKON nemrzne, neseka, hram na nom aj najnarocnejsie hry

Kupil som ho koli pomeru cena/vykon. S 4 jadrom 1,2GHz, 1GB RAM a grafikou Andero 203 uplne v pohode vykon. Doporucujem prikupit si 16/32GB pamätovu kartu pokial hravate hry alebo tam chcete vela filmov.

Uplne najnarocnejsie hry (hovorim napr. o MMORPG Avabel) je lepsie hrat na medium detailoch koli FPS vo vonkajsich priestoroch.

Lenovo A536

Lenovo A536

Machikosan Machikosan

Pridané: 20. februára 2015

• Pomer cena/hodnota je pravdepodobne najlepsi na trhu.
  • velkost displeja
  • plynuly beh beh OS a Aplikacii
  • vydrz baterie
  • silikonove puzdro a ochranna folia v cene telefonu
  • DUAL SIM
  • prijemny UI
  • Bloatware, ktory je mozne odstranit az po roote telefonu
  • Pozicia SIM2 funguje iba pod GSM

Telefon je dost dobry, avsak aby sa takym stal je nevyhnutne urobit na nom root (cez cinsku stranku www.kingroot.net) aby bolo mozne vyhadzat vsetky nezmysly, co tam vyrobca nainstaloval. Hlavne ide o aplikaciu Lenovo Security, ktora funguje mesiac a potom jej treba platit 2€/mes. (stahuje z kreditu) aby fungovala dalej.
Pred rootom boli problemy napr s nahlym zastavovanim aplikacii, toto po roote prestalo.
Aplikacia KING User, ktoru nasinstaluje rootovaci program umoznuje zrusit root a vratit telefon do povodneho stavu (samozrejme uz bez zbytocnych bloatware app).
Rootovaci program je v cinstine ale je pomerne blbovzdorne urobeny, takze ani clovek co nevie po cinsky nema velmi co pokazit.

Apple iPhone 5S 16GB

• kompaktnost
  • Všetko :)
  • Batéria
  • Osobne mi chýba vodeodolnost

Je to super mobil jediná nevýhoda je iba slabá bateria a to že by mohla byť vodeodolnosť ako pri Sony alebo Galaxy S5 ale to je v podstate len mne osobne vadí niektorím to nevadí.....všetko je kvalitne spracované aj odtlačky prstov nie ako na napr.konkurencia Samsung Galaxy S5 kde sa musí tahat cez obrazovku a tlacidlo...vydno že keď sa Apple do niečoho pustí tak to má svoj význám.Posledná vec čo by som povedal je cena je síce vysoká ale za kvalitu sa platí...stále je výhodnejšie priplatit si a kúpiť kvalitu ako kúpiť lacný android ktorý bude slabý,dosekaný..proste zlí.....

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus

Huawei Ascend D2

Huawei Ascend D2

apo apo

• parametre

Aj keď na množstvo používateľov môže Huawei Ascend D2 pôsobiť rozpačito, jedná sa o konkurencieschopný model s vyššou odolnosťou proti prachu a vode, kvalitným displejom, široko prispôsobiteľným rozhraním, výnimočným reproduktorom a fotoaparátom s vysokou citlivosťou a verným podaním farieb. V neposlednom rade je nutné spomenúť aj batériu s obdivuhodnou výdržou, kvalitné slúchadlá a redukciu z microUSB na USB priamo v balení. Medzi jeho hlavné nevýhody patrí hlavne staršia generácia štvorjadrového procesora a nedostatočne optimalizované procesy, spôsobujúce zahrievanie a zníženie výkonu. Ak sa tento problém spolu s oneskorene reagujúcim senzorom jasu podarí výrobcovi odstrániť pomocou dodatočnej aktualizácie, Huawei Ascend D2 sa stane vhodnou voľbou pre náročnejších používateľov, ktorí sa však vedia zmieriť s určitými kompromismi výmenou za nižšiu cenu. V prípade že vás smartfón nezaujal, skúste sa poobzerať po konkurencii v podobe Sony Xperia T, HTC One alebo LG Optimus G.

MICROSOFT Lumia 535 Dual

MICROSOFT Lumia 535 Dual

Overený zákazník MALL.SK Boris

• Cena, OS, dizajn, dual sim, 5'' IPS displej, pekne foti
  • pomerne slaba bateria 1905mAh, male rozlisnie displeju,

Odporucam pre kazdeho kto potrebuje spolahlivy mobil, s vydrzou baterky pri aktivnom pouzivani 1 den. Os windows phone sa velmi zlepsi oproti starsim verziam, je velmi uzitocne ze je to prepojene s pocitacom. Asi jedina ozajstna nevihoda je mensi pocet aplikacii ale na 95% veci sa najde alternativna aplikacia.
Mobil je velmi pekne navrhnuty, vyzera ako tipicka lumia.

Samsung S7710 Galaxy Xcover 2

Samsung S7710 Galaxy Xcover 2

Dušan Dušan

• Mal byť odolný
  • Vodotesný
  • Stále ponúka nainštalovať aplikácie
  • Je v ňom príliš veľa aplikácií od výrobcu, ktoré nepotrebujete a nedajú sa odinštalovať a sami sa spúšťajú čo veľmi ničí batériu.

Ponúka nainštalovať aplikáciu Battery Doctor, že to ochráni batériu. Ale práve ona najviac vybíja batériu, bez nej vydrží aj niekoľko dní a s ňou niekedy len pár hodín.
Nedá sa určiť čo kedy chcete zastaviť,aby to ostalo zastavené ale aplikácie sa stále spúšťajú sami.
Odporúčanie na produkt sa nedá napísať ÁNO ani NIE, lebo som ešte nemal taký telefón čo si robí čo sám chce, a nie aby robil to, čo chcem ja.
Každú chvíľku ho treba reštartovať a nastavovať na výrobné nastavenia.

Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830

Overený zákazník MP3.sk Tomáš

Zakúpený v MP3.sk

• dizajn
  • kvalitné spracovanie, nič nevŕzga
  • pekný displej
  • jednoduché ovládanie
  • kvalita fotoaparátu (testované pri horších svetelných podmienkach)
  • pre mňa dostatočný výkon
  • batéria (po troch dňoch slabšieho používania som mal asi 20 percent)
  • veľkosť (môj prvý smartphone), je ale menší v porovnaní s inými 5 palcovými mobilmi
  • slabé balenie, len batéria a nabíjačka...
  • malý výber púzdier (ale to nie je chyba telefónu)
  • niektoré aplikácie (Lumia Camera) môžu hnevať, ale aktualizácia to vyriešila...
  • zobudenie poklepaním niekedy nereaguje na prvý krát

Telefón ma upútal svojim dizajnom a funkciami, nehľadal som mobil na hry. Zo začiatku ma odrádzala štartovacia cena, ale po tom pol roku od štartu predaja je to už lepšie. Chcel som skúsiť Windows Phone a tak Nokia (Mrkvosoft) bola jasná voľba. Výkon telefónu je dostatočný, nestretol som sa so zásekmi alebo inými vadami. Pri prvom štarte sa pripravte na súbor úkonov ktoré treba strpieť, registrácia MS konta, rôzne povoľovania/zákazy pre aplikácie atď. S telefónom sa stále oboznamujem, ovládanie je ale intuitívne a človek si rýchlo zvykne. Zatiaľ nemám výhrady, som zvedavý čo prinesie tohtoročný upgrade na Windows 10...

HTC Desire 500 Dual

HTC Desire 500 Dual

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• fotoaparát
  • dual sim
  • jednoduché ovládanie
  • ideálny display avsak nie obrovsky
  • dobre sa nosi vo vrecku, tenky, ľahký
  • interna pamäť
  • zvuk
  • procesor
  • žiadne nedostatky

Velmi kvalitný telefón za rozumnú cenu, nedá sa mu nič vyčítať

LENOVO P70

LENOVO P70

Overený zákazník Alza.sk Miroslav Halas

Zakúpený v Alza.sk

• rychly, spolahlivy, bateria dobra vydrz, pekny, kvalitne spracovanie
  • nic

doporucej, velmi dobra cena a super vybava, prijatie hovoru mozne bez dotyku na display, staci prilozit k uchu

Sony Xperia Z1 Compact

Sony Xperia Z1 Compact

Anonym Anonym

Pridané: 19. februára 2015

Samo nekupuj ten mobil nezrobíš dobre ja som Boh radím Ti nekupuj si ho

Meizu MX4 16GB

Meizu MX4 16GB

sfetovany somnapiku sfetovany somnapiku

Pridané: 19. februára 2015

neberte piko radim vam neskončite dobre

Samsung i8190 Galaxy S III mini

Samsung i8190 Galaxy S III mini

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk nora

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• pomerne malý, šikovný do ruky
  • ľahko sa oddeľuje zadná časť od tela mobilu

V podstate OK.

Sony Xperia E3

Sony Xperia E3

poradca111 poradca111

Pridané: 19. februára 2015

• je to pokračovanie modelu sony xperia E a myslím že je s ních najviac vydarená E1 podľa mňa je tak medzi.. má veľmi dobrý výkon neseká myslím že 4"palcový mobil bohato stačí.. ako viem je to pokračovanie má tie nejaké plusy ale zároveň aj obrovské mínusy
  • strašne veľké rámy okolo obrazovky, 4"5 palcový display strašne zlá viditeľnosť na slnku pri vlajkových modeloch.. ako viem o čom hovorí mal som v rukách obidva...

ked to mám zhrnúť tak určite je lepšia Sony Xperia E1 ...niektorým vadí ten plastový dizajn ale keby vám spadol na zem na kamienky tak sa s ním nestane nič možno malé škrabančeky ale ked vám spadne E3 je to kovové tak tam budú ryhy ako ked vám niekto poriadne prejde kľúčom po aute.. Takže rozhodne odporúčam viac E1...

Nokia Asha 210 Dual

Nokia Asha 210 Dual

Overený zákazník DATART.sk Marta

Zakúpený v DATART.sk

• Jednoduché ovládanie

Tento produkt som si vybrala pre jeho jednoduché ovládanie , možnosti pripojenia na Wifi a je tlačítkový. Mám ho len krátko a preto ešte nemôžem zhodnotiť celkový dojem.

Samsung G800 Galaxy S5 mini

Samsung G800 Galaxy S5 mini

Anonym Anonym

Pridané: 19. februára 2015

Ivan si hrabe ti uplne alebo len trochu pri s5,s5mini aj pri alphe meles rovnake hovna jaka porucha ? v tvojej hlave ?

Apple iPhone 6 64GB

Apple iPhone 6 64GB