Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné telefóny

Sony Xperia E

Sony Xperia E

Ivana Ivana

Pridané: 17. mája 2015

(naposledy upravené 24. mája 2015)

• pekný dizajn
  • nerozbitný
  • malá pamäť
  • seká
  • malá výdrž batérie
  • fotoaparát

Nikdy by som si ho nekúpila už. Stále seká a tá pamäť je fakt malá. Nikdy viac takýto telefón...

Honor Holly Dual

Honor Holly Dual

Anton Fernaček Anton Fernaček

• HD display
  • 8 mp fotoaparát
  • procesor
  • 8 gb rom
  • dual sim

Telefon ma za malu cenu vela muziky .

LG H340n Leon LTE

LG H340n Leon LTE

gaspo gaspo

• LTE - vynikajúca rýchlosť internetu,
  • Lolipop,
  • NFC
  • v balení chýbajú slúchadlá,
  • zatiaľ slabý výber doplnkov pre tento typ mobilu,
  • veľmi slabá výdrž batérie,
  • nemám ho ani mesiac a pri nabíjaní sa displej zahalí do priesvitného mliečneho filmu, dá sa s ním robiť, ale nie je to v poriadku, budem reklamovať.

Tento mobil je výrazne najlacnejší s LTE, Lolipop a NFC, aký momentálne na trhu predávajú, preto som si ho kúpil, avšak, vyzerá to tak, že nie sme takí bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci. Už som spomínal, že sa displej pri nabíjaní zahmlieva. Okrem toho pri dlhšom používaní sa aj prehrieva. Mobil je určený ľuďom, ktorí nie sú nároční a nepoužívajú ho často a dlho. Ak by som to mal zhrnúť, tak prvé dva týždne som bol unesený z rýchleho netu, ktorý zatienil negatívum mobilu, a to je nedostatočná výdrž batérie. Po troch týždňoch začal byť problém s displejom pri nabíjaní, čo ma dosť šokovalo.

HUAWEI P8

HUAWEI P8

Anonym Anonym

Sony Xperia J

Sony Xperia J

Marianna Marianna

• ANI NIC
  • VSETKO

toto je tak hrozny telefon fakt nikomu by som ho nedala. Do 1 roka isiel v pohode ochh no dalo sa to v pohode nesiel ani vtedy ale druhy rok to je nieco hrozny vkuse sa vypina už mam niekedy pocit ze sa ani nezapne mala som hudbu fotky v mobile bolo ich fakt vela no teraz nemam koli tomu mobilu ani jednu!! seka. Toto nie je ani telefon toto vzniklo asi aby sa niekto nabalil na nic ine to nevzniklo. Mam chut ho iba bachnut o zem aspon to je na tom dobre ze sa nerozbije ked padne milion krat na zem ale ten telefon je dobre iba zahodit a kupit novy aj ja v najblizsej dobe kupim urcite novy. Ak niekto rozmysla nad kupou tochto telefon urcite NEKUPUJTE!!!!!!!!! NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!

Nokia Lumia 735

Nokia Lumia 735

Karol Karol

• Dizajn, funkcnost
  • Nema info ledku

Po trapeni s viacerymi lagdroidmi, ktore boli vsetky mizerne a to az tak, ze s nimi bol problem aj prijat hovor, som presiel na windows phone, ktory nema ziadne vazne nedostatky a som z neho nadseny. Android / Lagdroid nikdy viac.

Honor 3C

Honor 3C

vanky7 vanky7

• rychlost
  • krasny displej
  • cena super
  • fotky pekne
  • video HD super-+9
  • slaby reproduktor cize slabsie pocut
  • slaba vydrz baterie

telefon je rychly,silny ale hrozne mi vadi slaba vydrz baterie a slaby reproduktor.

LG D855 G3 16GB

Asus Zenfone C

Asus Zenfone C

Anonym Anonym

Pridané: 17. mája 2015

• Intel procesor pracuje svižne a bez seknutia
  • veľmi dobre poskladaný hardware
  • 2 sim
  • Asus app
  • Batéria na nočné nabíjanie pri zapnutých wifi, gps...
  • veľký a ťažší - to nieje chyba (spodný okraj)

Používam ho na športovanie - výborný

ASUS ZenFone 4

ASUS ZenFone 4

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Zakúpený v Shoppie.sk

• Používam ho na športovanie - výborný
  • Cena - kvalita
  • Veľmi svižný s Intelom (zatiaľ nesekol ani raz)
  • Aplikácie asusu mi vyhovujú (Zen)
  • GPS za 3 sekundy nabehne
  • 2 SIM
  • Batétia už nieje napevno
  • Dobrá konštrukcia - nevrzgá je pevný
  • Batéria na nočné nabíjanie pri zapnutých (wifi,gps...)
  • microSim (treba strihať)

Pomer cena kvalita - super, som spokojný
Trocha väčší ale to nieje chyba
Super telefón - odporúčam
Dlho som vyberal tento telefón - na šport

HONOR 4X

HONOR 4X

majo majo

• Osemjadro,2gigova ramka 13 mpxfoto,5 mpx predný fotoaparat,bleskové reakcie
  • Menšia vnútorná pamäť,ale rozsiritelna mikroSD kartou

Skvelý telefón za fakt dobrú cenu!Mám ho týždeň a zatiaľ maximálna spokojnosť!Bleskurychle reakcie,na telefón skvelé fotky,pre niekoho už asi trošku veľký[ 5,5palcovy display ],vnútorná pamäť len8 giga,ale rozsiritelna kartou.V superuspornom režime sa prepne obrazovka z farebnej na ciernobielu,telefón má potom neskutočne dlhú výdrž.batéria 3000mpa!Je pravdou že v tomto režime môžete len telefonovať a smskovat.telefón sa da odomknut dvojitým poklepanim na display.

Sony Xperia Z3

Nokia 220 Dual

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Zakúpený v HEJ.sk

• klasický tlačidlový
  • výdrž batérie nie je taká ako píšu

n

SONY Xperia E4

SONY Xperia E4

patrik patrik

• velkost dispjela
  • dostacujúce rozlizenie
  • ramka minimálne 380mb stále volnych
  • vsetky hry zatial bezali skvele
  • batéria je nad priemerná !!
  • cena- v tejto cenovej kategórii neverim ze by bol nejaky lepsi mobil :)
  • fotoaparát :D ale ostatné veci to vyvázia ..
  • pred-instalované sprosté aplikácie ..

Skvely mobil ! za 110e je to najlepsie co mozete dostat ... ziadne seknutie zatial ! asphalt 8 ,fifa 15 , modern combat 5 , gta vc gta sa :D zatial bezali bez seknutia ! skvely android bezproblémové pouzivanie .. pred instalované aplikácie tomu som sa zasa tak netesil polovicu som vymazal .. ale naozaj skvely mobil

LG D722 G3s

LG D722 G3s

Overený zákazník MobilPC Overený zákazník

Zakúpený v MobilPC

• za tie peniaze super telefón, teda ak sa vydarí a nekúpite nepodarok ako ja v obchode MobilPC Žilina
  • neviem

viď kolónka "pre"

Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Compact

Antimat Antimat

Pridané: 16. mája 2015

• Dobrá konštrukcia,,rýchle reakcie ,velká RAM slušná kapacita baterie ,20mpix. dobrý zvuk fotoaparátu,kvalita zvuku pri nahrávany videa,velkosť displeja tak akurát ani obor a ani malý ,a tenký dizajn
  • Android,-kedy sa svet poučí že bez neho by boli mobily rýchlejšie? , fotoaparát, sklamanie,20mpix je velmi dobré rozlíšenie ale tá kvalita, ked si spomeniem na mobily SE Satio,či C905 tak mi príde že Sony sa zhoršuje ,rozlíšenie displeja mohlo byť väčšie, a bateria má 2600mah, a výdrž 2 -3 dni? Trošku blbé ked moja staručká N8 mi vydržala s wifi fotením atd 3 dni a to má 1200mah.
  • Led blesk - je výhodný ako svietidlo ale každý kto mal xenonový blesk vie že je lepší,led má občas žlté fotky
  • 16gb je už trošku zastaralá velkosť nato že to je 1 z top od sony,mohla byť pamäť aspoň 32gb ak nie 64

Mobil je to fajn ,výkonny procesor,velkosť Ram a displeja.
Ale aj tak tomu niečo chýba - niesom zástanca winphonov,ani Iosov ,ale mám skúsenosť že android seká pri ram plnšej než 70%, aj tu sa mi bohužial stane že pri používani internetu má mobil spomalenejšie reakcie a musím vypnuť prehliadač.
Displej mohol mať väčšie rozlíšenie pri tej velkosti,displej je pekný no mohol byť prosto krajší.
Zatú cenu je viac lepších mobilov,nelutujem kúpu mobilu ale po asi týždni som si uvedomil že som si mohol vybrať niečo iné

Samsung G925 Galaxy S6 Edge 128GB

Samsung G925 Galaxy S6 Edge 128GB

Peťo Peťo

• Ľahké ovládanie
  • Veľký čistý dispej
  • 2,1Ghz procesor
  • Rýchly
  • Nič

Výborný mobil, no tomu zodpovedá aj cena.

Huawei Mate 7

Huawei Mate 7

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 16. mája 2015

• Veľký displej, dobrý foťák, pomer cena kvalita, výdrž batérie
  • špatná čiteľnosť displeja na slnku

Som spokojná s nákupom, neľutujem. Čiteľnosť sa dá trochu zlepšiť maximálnym jasom displeja.

Samsung A300 Galaxy A3

Sony Xperia U

Sony Xperia U

Meno Meno

• kedysi stal v obchode 130e a to bolo asi 3 roky do zadu :D
  • takze ziadne plusy ....
  • otrasny fotak
  • mrzne a to velmi casto
  • nemoznost roota, boot je uzamknuty a neda sa nijako odlbokovat
  • hlupy android 2.3 s moznostou aktualizacie na 4.0.4 , ktory funguje uplne rovnako zle...

za 98eur mozete mat Microsoft Lumia 535, ktora ma oproti tomuto shitu dobry fotak, velky displej s lepsim rozlisenym, lepsiu svietivost displeja, 4 procesy 1,2Ghz a 1GB ram.
navyse lumia 535 nikdy nezamrza, pretoze ma Windows 8.1.

= xperia sola U (st25i) je srot, ktorého cena isla do zavratnych vysin bez akehokolvek dovodu = hanba

Zobrazujem 241 - 260 zo 500 recenzií 1...11 12 [ 13 ] 14 15...25