Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné telefóny

• Kontrukcia
  • Display
  • Rychlost OS
  • Fotoaparat
  • 90W nabijanie (som zvyknuty na 120W)

Velmi kvalitny mobil v tejto cenovej kategorii. Pevna konstrukcia, velkost akurat do ruky. Display a novy vylepseny OS tiez prijemne prekvapil, no najviac ma potesila kvalita fotografii. Splupracu s Leica teda nevnimam len ako marketingovy tah ale skutocne pridanu hodnotu telefonu.

Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB

Overený zákazník planeo.sk Peter

Zakúpený v planeo.sk

• Dobrý pomer výkonu a ceny
Realme 9 Pro 5G 6GB/128GB

Realme 9 Pro 5G 6GB/128GB

Overený zákazník mobilonline.sk Čižmo

Zakúpený v mobilonline.sk

Za málo peňazí dosť muziky celkom fajné

Motorola EDGE 30 Neo 8GB/256GB

Motorola EDGE 30 Neo 8GB/256GB

Overený zákazník Alza.sk legollas

• šikovný ľahký mobil
  • Kvalitný OLED displej
  • Veľmi svižne reaguje
  • úplne iná liga, ako moto g5s plus, ktorý som mal predtým. Ten pokrok je až zarážajúci.

neobjavil som žiadne

Cubot King Kong 9

Cubot King Kong 9

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

• Perfekt
  • Je troch ťažší ako ostatné telefóny

• Výkon
  • Parametre
  • Spracovanie
  • Rozmery
  • Fotoaparát
  • Neviem

Velmi dobrý telefón v porovnaní s konkurenciou v tejto cene.Veľmi dobrý fotoaparát a procesor.Kvalitné prevedenie a dizajn.Som spokojný s nákupom tohto telefónu.

spasik1 spasik1

• Rýchlosť
  • Veľkosť
  • Nabíjanie
  • Kvalita
  • Fotoaparát
  • Nemožnosť úplne vypnúť equalizér

Najlepší relatívne kompaktný telefón za rozumnú cenu. Výborná snapdragon platforma a prekvapivo zlepšený OS od čias miui. Jediné čo mi vadí je nemožnosť úplne a permanentne vypnúť dolby/xiaomi sound ktoré mi skresľuje audio na drahých slúchadlách

Google Pixel 8 Pro 12GB/512GB

Google Pixel 8 Pro 12GB/512GB

Overený zákazník Alza.sk Radeonto

• Špičkové fotoaparáty
  • Dobré rozlíšenie a podstvietenie displeja
  • Podpora Android 7 rokov
  • Dobrá vodeodolnosť, a veľmi slušná odozva na dotyk pri mokrom displeji
  • veľkosť RAM a úložiska čo by malo postačovať aj na roky dopredu
  • Plochý displej
  • Slabšia čítačka odtlačkov
  • Strašne debilne umiesnené tlačidlá hlasitosti a vypnutia/zapnutia
  • Je to väčší mobil
  • Adaptívne podsvietenie displeja nefunguje celkom presvedčivo
  • Dosť tažký telefón
  • Procesor nie je na to, že je to flagship, nejaké Terno

Je to veľmi dobrý telefón, i keď má svoje muchy. Kupoval som ho hlavne kôli foťákom a v tomto nesklamal. Fotky sú naozaj profi kvality s minimom šumu s excelentným postprocesingom. Viedo nie je kráľom na scéne, ale ponúka primerané a slušné výstupy. Vyhotovenie tela telefónu je luxusné a prvotriednej kvality, nemám k nemu žiadne výhrady. Displej má krásne farby a rozlíšenie,avšak z tohto vyspevovaného podsietenia 2000nits sa moc nerozlievam, nie je to zlé, ale tiež nie také ako sa to ospevuje v recenziách. Čo ma však prekvapuje je ako sa super dá ovládať obrazovka, napr. v bazéne alebo vo vírivke, kedy máte mokré ruky a displej. Ovládanie v bazéne funguje normálne, takmer ako v bežných podmienkach. Procesor sa sem tam zahrieva, ale i keď nemá výkonu na rozdávanie oproti konkurentom, nestalo sa mi, že by mi zmrzol, alobo sekal a nestíhal, takže je to v pohode ak nehľadáte mobil na najnovšie hry vystačíte si s výkonom. Veľkosť RAM a úložiska je super s prípravou na budúce požiadavky systému, ktorý má taktiež neskutočnú podporu na 7 rokov. Zvuk reproduktorov je celkom kvalitný, hlasný a priestorový, nemám k tomu žiadne výhrady. Čo je však u mňa veľkým sklamaním je ovládacie tlačidlá hlasitosti a a ON/OFF. Google ich pozične zamenil oproti iným výrobcom, naviac sú veľmi blízko seba, no poviem vám, ani po 3 mesiacoch užívania som si na toto nezvykol. Čítačka v displeji je bieda ak sa máme baviť o flagshipovom telefóne. čítať, číta, ale treba sa snažiť. Z 10 pokusov neotvorí 3-4 krát. Samozrejme závisí i na suchosti pokožky a pod. Výdrž batérie je dobrá, pri bežnom používaní sa dostanete na úroveň 1,5 dňa. Záverom, ak by som si ho mal kúpiť znova, tak by som sa rozhodol rovnako pre kúpu, pretože pozitíva značne prevažujú nad nedostatkami.

Xiaomi Redmi Note 11 4GB/64GB

Xiaomi Redmi Note 11 4GB/64GB

Overený zákazník ELU.SK Overený zákazník

Zakúpený v ELU.SK

Super

vladoja vladoja

• výnimočný fotoaparát
  • rýchlosť a dynamika reagovania
  • krásny svetelný a kontrastný displej
  • veľká pamäť
  • šikovná veľkosť - dobre padne do ruky

Hlavným lákadlom pre mňa bol fotoaparát Leica. Doterajšie výsledky fotenia potvrdzujú reklamné slogany a doslova predčili očakávanie. Ďalšie vlastnosti, ako veľkosť pamäte, kvalita displeja, a tiež rýchlosť odozvy sú vítanými pozitívami. Čerešničkou na torte pre mňa je jeho veľkosť, nakoľko padne do ruky, ako uliaty. Krásne elegantný a štíhli telefón. Telefon Xiaomi 9T už používam niekoľko rokov a považujem ho za mimoriadne spoľahlivý a odolný. Preto logicky aj ďalší môj mobil je z rovnakej rodiny. A tak sa zdá, že budem ďalšie roky spokojným používateľom tohto krásavca. Je síce trochu drahší, ale určite v danej cenovej kategórii nič lacnejšie nenájdete. Zastávam názor, že je hodný každého eura. A to sa s ním ešte len oboznamujem. Teším sa na všetko, čo mi ešte jeho ďalšie používanie prinesie :-).

Motorola Moto G54 Power Edition 12GB/256GB

Motorola Moto G54 Power Edition 12GB/256GB

Overený zákazník Alza.sk Marián

Kvalita

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Overený zákazník MALL.SK dedojozef

Zakúpený v MALL.SK

- produkt mi vyhovuje cenovo aj po užívateľskej stránke, avšak ako so všetkým novým sa treba s tovarom oboznámiť, preniesť dáta, takže každému to trvá podľa jeho individuálnej technickej vyspelosti
- pre moje potreby mobilný telefón vyhovuje dostatočne, hlavným kritériom výberu bola cena, neporovnával som s inými výrobkami alebo značkami podľa iných kritérií, nemám prehľad k porovnaniu s inými jedine oproti doterajším mojim, zrejme jem kvalitnejší avšak zložitejší na ovládanie, som však bežným užívateľom

nikto0000 nikto0000

• Obsah balenia
  • Displej
  • Schopnosti nabíjania
  • Fotoaparáty Leica
  • Zatiaľ nič

Potreboval som vymeniť môj starý dosluhujúci telefón,na odporúčanie kamaráta som vzal Xiaomi 14. Zatiaľ som veľmi spokojný, obsluha podobná predošlému telefónu,čo mi vyhovuje. Neporovnateľne lepší displej a hlavne fotoaparáty! Vrelo odporúčam každému kto sa nevie rozhodnúť!
S pozdravom Štreit!

• rychle nabijanie
  • Obsah balenia
  • Leica fotoaparáty
  • Dizajn
  • 512GB za cenu 256GB
  • IP68
  • Zatiaľ nič

Telefón má naozaj nádherný displej na ktorom vyniknú perfektné fotografie.Najlepší telefón, aký môžete momentálne zvoliť aj s ohľadom na jeho cenu.

• výborný fotoaparát
  • pekný displej
  • rýchle nabíjanie
  • kompaktné rozmery
  • dobrá kapacita batérie
  • veľkosť úložiska
  • zatiaľ nič

Xiaomi telefóny mám už od Xiaomi Mi 10 . Vo svojej kategórii je to super pomer cena výkon. Má výborný fotoaparát, rýchle nabíjanie a dobrú výdrž batérie. Displej má krásne farby , zároveň má veľké úložisko a dostatok RAMky. Super je , že na všetky parametre má celkom dobrú veľkosť telefónu, ani malý , ani zbytočne veľky

Jana Jana

Pridané: 13. marca 2024

• Tato vlajkova lod im vysla . nemam čo vytknut. za mna top fotak.

rozhodovala som sa dlho aky telefon si kupim a toto bolo najlepsie rozhodnutie.

Oukitel WP22

Oukitel WP22

Overený zákazník elektroshock.sk Nipef

Zakúpený v elektroshock.sk

• Mám ho pár dní už druhý telefón tejto značky a zatiaľ spokojnosť.
  • Výdrž batérie super aktívne používanie a skoro 4 dní vydrzal

• postačujuce uložisko
  • velka bateria
  • velmi rychle nabijanie
  • zatial nič

velmi dobrý mobil,zatial som spokojny,velmi dobre sa použiva,dobre padne do ruky,v baleni rychla nabijacka a ochranny obal,nic neteba dokupovat

Ulefone Note 16 Pro 8GB/128GB

Ulefone Note 16 Pro 8GB/128GB

Overený zákazník elektroshock.sk Matej

Zakúpený v elektroshock.sk

• Za tú cenovú skupinu vynikajúci mobil ,rýchly kvalitne spracovaný ,

Jediná nevýhoda horšia kvalita fotiek

Samsung Galaxy S23 FE S711B 8GB/256GB

Samsung Galaxy S23 FE S711B 8GB/256GB